Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 8 godzin wykładów poświęcam tylko technice i taktyce jazdy, eksploatacji motocykla oraz zjawiskom fizycznym towarzyszącym jeździe.

4 godziny trwają zajęcia z ratownictwa i pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika z pogotowia ratunkowego z użyciem manekina, kołnierzy ortopedycznych i innych pomocy dydaktycznych.

Pozdrawiam.

 

U mnie 8 godzin wykładów poświęcam tylko technice i taktyce jazdy, eksploatacji motocykla oraz zjawiskom fizycznym towarzyszącym jeździe.

4 godziny trwają zajęcia z ratownictwa i pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika z pogotowia ratunkowego z użyciem manekina, kołnierzy ortopedycznych i innych pomocy dydaktycznych.

Pozdrawiam.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie z calego serca moge szkole Tomka Kulika polecic. Sam sie u niego w ostatnie lato kursowalem. Ze za 1szym razem egz zdany to standard po jego szkole, ale wazniejsze ze zdobylem bardzo solidne podstawy do rozwijania kunszty jazdy na motocyklu.

Jesli chcesz sie nauczyc dobrych nawykow (lub oduzczyc zlych) na moto a nie tylko odklepac godziny na prawko to lepiej trafic nie mozna.

W dodatku wszystko w mega pozytywnej atmosferze :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 8 godzin wykładów poświęcam tylko technice i taktyce jazdy, eksploatacji motocykla oraz zjawiskom fizycznym towarzyszącym jeździe.

4 godziny trwają zajęcia z ratownictwa i pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika z pogotowia ratunkowego z użyciem manekina, kołnierzy ortopedycznych i innych pomocy dydaktycznych.

Pozdrawiam.

Ja tak w kwestii formalnej. U Ciebie znaczy w Twojej szkole, czy w szkole, w której jesteś zatrudniony?

Niby różnica subtelna ale chciałbym rozwiać wątpliwości i dać kres pogłoskom, że szkoła, w której uczysz nie jest Twoją szkołą, a jedynie w niej uczysz. Takie informacje można uzyskać na przykład w Automobilklubie.

Kto wystawia zaświadczenia? Szkoła Tomka Kulika (Twoja) czy Automobilklub, czy może jeszcze ktoś inny?

 

Veto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w kwestii formalnej. U Ciebie znaczy w Twojej szkole, czy w szkole, w której jesteś zatrudniony?

Niby różnica subtelna ale chciałbym rozwiać wątpliwości i dać kres pogłoskom, że szkoła, w której uczysz nie jest Twoją szkołą, a jedynie w niej uczysz. Takie informacje można uzyskać na przykład w Automobilklubie.

Kto wystawia zaświadczenia? Szkoła Tomka Kulika (Twoja) czy Automobilklub, czy może jeszcze ktoś inny?

 

Veto

Zaświadczenia o ukończeniu kursu wystawia Automobilklub z moją pieczątką.

Jest to współpraca dwóch firm, czyli kooperacja. Nie jestem zatrudniony w AP.

Na mocy umowy między kooperantami, ja decyduję o programie szkolenia motocyklistów i je nadzoruję. Na mojej głowie są wykłady, jazdy, papierkologia i koordynowanie całości.

Nazwa handlowa związana jest z moim nazwiskiem, które widnieje na dokumentach wystawianych przez Automobilklub. Dzięki infrastrukturze klubowej możemy szkolić w komfortowych warunkach, pozwalających na rzetelne przygotowanie kursanta do egzaminu i samodzielnej jazdy. Program szkolenia krystalizował się przez kilka sezonów, kiedy pracowałem w ośrodkach TUZ i Imola, a po wyjściu z wojska podczas współpracy z Piotrem Gadajem do 2007 roku włącznie.

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Warszawie instruktor kategorii "A" znajdzie pracę?

U mnie od zaraz!

Jedynie nie zatrudniamy "instruktorów", wolimy instruktorów :smile:

Osoba posiadająca motocykl z zamiłowania, obyta w świecie jednośladów, posługująca się językiem polski, jest mile widziana - z uprawnieniami, ofkors :crossy:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od zaraz!

Jedynie nie zatrudniamy "instruktorów", wolimy instruktorów :smile:

Osoba posiadająca motocykl z zamiłowania, obyta w świecie jednośladów, posługująca się językiem polski, jest mile widziana - z uprawnieniami, ofkors :crossy:

 

 

Tomek, jakby nas tu w Białymstoku dopadł kryzys, to ja zapamiętam Twoje deklaracje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prawko kat A robiłem w Otwocku i po kilku latach trafiłem do Tomka na doszkalanie, bo instruktor który mnie uczył na pytanie co to jet przeciwskręt odpowiedział mi że jest coś takiego ale muszę sobie poszukać sam :biggrin: .

Szkoda kasy i czasu na kiepskich instruktorów lepiej nauczyć się od kogoś kto naprawdę chce przekazać nam jak kierować motocyklem.

Po 2 godzinach spędzonych na bemowie stwierdzam że to czego mnie nauczyli na kursie bardziej przydało by się do kierowania snopowiązałki niż motoru.

Fajna atmosfera i podejście instruktorów do kursanta ( cierpliwość ) :biggrin: który nie zawsze od razu poprawnie robi to czego go uczą.

Zdecydowanie łatwiej nauczyć kogoś jeździć poprawnie motorem niż potem zmienić złe nawyki które się wyrabiają po kiepskim kursie.

 

 

Edytowane przez Yako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Proszę o opinie dotyczące kursu na kat. A w Motoszkole w Warszawie - www.naukajazdymotocyklem.pl

Wiele pochlebnych opinii czytałem o kursach doszkalających prowadzonych przez motoszkołę, natomiast od tego roku prowadzone są tam również kursy na prawko. Oczywiście wiem o istnieniu "pro-motor'a" i "kulikowisko", ale poważnie zastanawiam się nad zrobieniem kursu w motoszkole. Prosze o opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Jako że dojrzewam powoli do zakupienia pierwszych dwóch kółek to przyszedł czas żeby przypomnieć sobie jak się jeździ (ostatni motocykl między nogami w 2002 roku, podczas egzaminu na prawo jazdy xP).

Szukam więc jakiegoś porządnego doszkolenia w Warszawie lub okolicach. Coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wczoraj chciałem się dowiedzieć o jazdy doszkalające w promotorze, niestety dowiedziałem się tyle, że mam sobie sprawdzić na stronie, żadnych konkretów, u kogo, za ile... Ogólnie miałem wrażenie, że po cholerę pytam. :mad:

Z cały szacunkiem dla tej szkoły, ale po takiej informacji, a raczej jej braku, odechciało mi się cokolwiek u nich załatwiać. Widocznie maja już tylu chętnych, że następnych już nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...