Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawo jazdy kategorii A1 mozesz zrobic w Sarbo na Bemowie :icon_razz:

 

www.sarbo.pl :icon_razz:

 

Ja tam wolal bym zaczekac troche czasu i zrobic juz kat. A(tak tez wlasnie zrobilem i wlasnie jestem na owym kursie w www.pro-motor.pl (Polecam bardzo tą szkołę-o ile mi wiadomo to na Odlewniczej jest tylko WORD(wojewódzki ośrodek Ruchu Drogowego i tam sie zdaje tylko egzaminy):icon_razz: :)

A szkola jazdy Pro-Motor miesci sie na Daniłowskiego 2/4 :)

 

Pozdrawiam

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich.Mam problem jaka szkołe jazdy wybrac w Warszawie oczywiscie katA .Zdawac planuje na odlewniczej albo radarowej .Bardzo prosze o porady bo szkółek jest duzo tylko z ich poziomem szkolenie juz gorzej. Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :biggrin:

Edytowane przez majkel*M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro-motor albo Tomek Kulik (do niedawna była to w zasadzie jedna firma)...

 

O wszystkich innych szkołach zapomnij bo nauczą Cię tylko jak zdać egzamin co ma niewiele wspólnego z jazdą na motocyklu.

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat świeżo po kursie. Właśnie czekam już na prawko. Myślę, że mogę polecić, abyś przed zapisaniem się zapytał, czy wykłady z teorii będą przy okazji prawka na kat.B, czy moze jest oddzielna grupa dla kat. A (w co niestety wątpię). U mnie na kursie nikt słowem nie wspomniał o motocyklach. Więc wysłuchałem teorii dla kat. B. O ile przepisy są identyczne, to jednak technika jazdy inna i budowa motocykla inna. Fajnie by było o tym dowiedzieć się już na kursie.

 

A z jazdami zazwyczaj jest tak:

Instruktor: Jeździł Pan kiedyś?

Kursant: Nie

Instruktor: No to proszę wsiadać i jedziemy.

 

Myślę, że tutaj fajnym sprawdzianem może być pytanie czy instruktor jeździ jako "plecaczek" z kursantem. Wtedy możesz mieć większą szansę, że dbając o swoje bezpieczeństwo, chociaż trochę ci opowie o motocyklu.

 

Jeżeli będziesz miał pozytywną odpowiedź na te 2 pytania, to obstawiam na 99%, że będziesz zadowolony.

 

 

P.S. Niestety nie wiem czy są takie szkoły w Warszawie, ale życzę szczęścia w poszukiwaniach. Na forum często się przewija temat 2 miejsc Pro-motora i Tomka Kulika, jako polecanych do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie moge polecic Tomka Kulika...gdyz on jeszcze bedac w Pro-Motorze..wzial mnie pod swoje skrzydla jesli chodzi o jazde na moto.Wszystko tresciwie,rzeczowo,konkretnie...i na mnie dzialal "spokój" :biggrin: owego instruktora mobilizujaco:

 

http://www.kulikowisko.pl/ Szkoła Tomka Kulika :crossy:

 

Druga moja propozycja jest Pro-Motor:

 

http://www.pro-motor.pl/ ;)

 

Podobno dobrze ucza rowniez w szkole jazdy "ALEmoto" czy jakos tak..ktora miesci sie przy Auchan na Modlińskiej?

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że robiłem kurs w Pro-Motorze jak jeszcze Tomek Kulik tam pracował i wtedy tylko oni siadali na zadupek. Mnie nauczyli b.dobrze - nigdy wcześniej nie jeździłem a zdałem za 1 podejściem i w pierwszym sezonie niawinąłem 10kkm - do dzisiaj jakieś 25kkm bez wpadek a dzięki paru motywom, których gdzie indziej wówczas nie pokazywali parę razy wyszedłem z gorących akcji. Osobiście bardziej polecałbym Tomka choć trzeba miec na uwadze jego metody - czasem trochę brutalne i obrazowe uzmysławianie niebezpieczeństw za pomocą mózgu na asfalcie - na mnie nie zrobiło to wrażenia złego ale moja żona nie dociągnęła do końca kursu :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOTOR :icon_mrgreen: :biggrin:

Jako zupełny laik na jesieni zacząłem u nich kurs, na wiosnę skończyłem i prawko zdane za pierwszym podejściem, chociaż sławetne ósemki w ramach kursu kręciłem tylko jedną godzinę :biggrin: . Znajomy robił w zeszłym roku w Imoli i ósemki kręcił 18 godzin, po czym prawko dopiero za drugim podejściem zdał. :biggrin:

Odpowiedź, jaką szkołę wybrać nasuwa się sama :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc . Ide do pro motor tylko ze egzamin pewnie bede zdawał na powstanców ,a robie tez B kat i mam na odlewniczej . Troche nie po drodze wszystko ale sądze ze warto.Pozdrawiam

 

Egzamin na KAT.A w Warszawie jest tylko i wyłącznie na ul.Odlewniczej :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc . Ide do pro motor tylko ze egzamin pewnie bede zdawał na powstanców ,a robie tez B kat i mam na odlewniczej . Troche nie po drodze wszystko ale sądze ze warto.Pozdrawiam

Poz. Zakr. War. dobrze napisał, że tylko na odlewniczej jest w wawie A.

a jak ci sie spieszy to jedź do skierniewic i tam zdawaj (o wiele krótsze terminy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...