Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Kolezanke i Kolegow z sekty! ja zasadniczo wybralem 2lata temu szkole najblizsza miejsca zamieszkania czyli "JAR" - nie polecam, ODRADZAM i wogle do niej nie zagladajcie - koles instruktor z cyklu: masz motocykl i pojezdzij sobie. Jak mnie wzial na miasto to zabral do swojego lanosa kursanta i kazal mi jechac za nimi bez jakiejkolwiek lacznosci radiowej - jak mi lancuch spadl 8O na Pulawskiej to sie nawet nie zatrzymali... bo nie zauwazyli we wstecznym lusterku - no mowie Wam - porazka na calego - na szczescie byla to moja ostatnia jazda w tym osrodku. Potem mialem jeszcze 2 godz. doszkalajace w Sarbo (Polecam!) i udalo sie zdac. Tomka Kulika poznalem na kulikowisku i takze POLECAM z pelna odpowiedzialnoscia!

 

Ps. sory za brak znakow pl ale mam problem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młode dziewice, dlatego tak mało dziewczyn na forum  

Co do tych dziewic, to bym przymknęła oko ;), ale sama właśnie zostałam złożona ofierze Tomkowi i Piotrkowi :mrgreen: Niech no tylko śniegi się roztopią, to będę śmigać na moto, a jak na razie pozostaje mi szkolenie intelektualne w klasie :D

 

Prawda prawda-u Tomka 1000zł, ale przynajmniej się wie za co się płaci. W moim przypadku inna szkoła jazdy nie wchodziła w grę. Jak powiedziałam, że Tomek i Piotrek, to choćby się waliło i paliło musi być Tomek i Piotrek!!!!!

 

A tak apropo's rano wszyscy oczywiście spotykamy się na KULIKOWISKU!!!!!! Piastów Śląskich przy Powstańców Śląskich-chyba nie pokręciłam ulic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. w Wawie istnieje możliwość niewyjeżdżania na miasto podczas egzaminu?

Szczerze mówiąc nigdy o takiej sytuacji nie słyszałam. Ale i tak jest ułatwienie bo trasa przejazdu przez miasto jest z góry ustalona i jednakowa dla wszystkich. No, przynajmniej tak było przed zmianiami. Jak jest teraz to niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zdawałem to nie bylo Promotora. Kurs robiłem w Imoli. Ale teraz pewnie bym do nich dołączył. A jednego z kapłanów znam z kursu w Imoli. Jak smakował słonecznik panie Piotrze??? :) Ciekawe czy pamięta??? Szkoda że dziś nie dotarłem na Kulikowisko :) Ale jeszcze się spotkamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No' date=' przynajmniej tak było przed zmianiami. Jak jest teraz to niestety nie wiem.[/quote']

I tak jest nadal. Co do motocykli, to nic w przepisach i w przebiegu egzaminu się nie zmieniło. Wszystko wygląda tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu a może wiesz jak to jest z ósemką. Jest w końcu większa czy nie. Bo jakiś czas temu był temat na forum, że własnie to miało się zmnienić.

Podaje link do tematu: :arrow: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=37379

Może bedziesz bardziej rozeznana niż ja, bo widziałam że byłaś na kulikowisku :)

 

Pozdrawiam

CrashGirl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już nie szukam dalej

 

byłem w sobotę na Bemowie, wydaje mi się że w PRO Motor się nauczę szybko i dobrze :)) :)

 

duży wpływ na moją decyzję niewątpliwie miały opisy "z pamiętnika Lady Shadow..." :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu a może wiesz jak to jest z ósemką

Nic się nie zmieniło do tej pory. Ósemka jest taka sama jak była z tego' date=' co mi wiadomo i na razie raczej nic się nie zmieni.

 

"z pamiętnika Lady Shadow..."

Naprawdę warto skorzystać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka będzie większa i slalom luźniejszy. Ja nie będę przemalowywał placu, nie chce mi się...

 

P.S. Gadajowi też się nie chce malować na nowo...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka będzie większa i slalom luźniejszy

To jednak! A pytałam się o to dokładnie tydzień temu i facet mi powiedział, że nie ma żadnych zmian. Co za pacan!

W takim razie przepraszam CrashGirl za wprowadzenie w błąd i dziękuję Tomku za szybką reakcję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...