Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pacze na ten jadlospis i zastanawiam sie, czym rozni sie kurs kat B od kursu kat B VIP Laske robia podczas teori ? Jazdy ? 

http://www.lejdis-gentleman-osk.pl/cennik

 

A roznica w pryktycznej cenie 100 %  Ciekawe czym to jest podyktowane ? 🤣

A druga smiesznosc, to jak oni to kalkuluja, ze kurs kat A jest tanszy od kat B ? 🤣

🙂

 

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoja matematyka czy niemiecka?

1800zł a 2600zł to różnica w cenie 100%? albo ja nie rozumiem co to jest "praktyczna cena"

gdybyś chciał się na prawdę dowiedzieć czym się różni jedna opcja od drugiej i czym to jest podyktowane to odpaliłbyś podstronę z informacjami na ten temat.

zapewne kalkulują w ten sposób aby im się to opłacało 😉 może nie płacą instruktorowi a może ktoś to robi w ramach hobby 😛

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 18:18, konrad1f napisał:

to Twoja matematyka czy niemiecka?

1800zł a 2600zł to różnica w cenie 100%? albo ja nie rozumiem co to jest "praktyczna cena"

gdybyś chciał się na prawdę dowiedzieć czym się różni jedna opcja od drugiej i czym to jest podyktowane to odpaliłbyś podstronę z informacjami na ten temat.

zapewne kalkulują w ten sposób aby im się to opłacało 😉 może nie płacą instruktorowi a może ktoś to robi w ramach hobby 😛

Zanim zaczniesz sie przypyerdalac to moze sprawdz sobie ile kosztuje godzina jazdy dla plebsu  a ile ta dla VIP.

 

Godzina jazdy jest praktyczna a nie teoretyczna ( teoria i praktyka -> ale wicac za trudne ! )

A debilne texty o polskiej czy niemieckiej mozesz sobie odpuscic, bo wyjdzie, ze w PL nie ucza ani liczyc ani procentow !

Kumasz, czy za trudne ? 

 

Kuswa SPEC  od matematyki sie znalazl ! 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
  • Oo... 1
  • Puknij się w garnek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ks-rider napisał:

Zanim zaczniesz sie przypyerdalac to moze sprawdz sobie ile kosztuje godzina jazdy dla plebsu  a ile ta dla VIP.

 

Godzina jazdy jest praktyczna a nie teoretyczna ( teoria i praktyka -> ale wicac za trudne ! )

A debilne texty o polskiej czy niemieckiej mozesz sobie odpuscic, bo wyjdzie, ze w PL nie ucza ani liczyc ani procentow !

Kumasz, czy za trudne ? 

 

Kuswa SPEC  od matematyki sie znalazl ! 

 

🙂

czyli jednak - źle zrozumiałem 😄 albo inaczej - Twoje braki w umiejętności posługiwania się językiem polskim praktycznie uniemożliwiają jakąkolwiek komunikację z Tobą.

może nikt Cię nie rozumie właśnie dlatego? proszę popracuj nad formułowaniem wypowiedzi i zacznij tworzyć sensowne zdania - może wtedy będzie łatwiej.

co do matematyki - z ciekawości sprawdziłem co tam znowu ciekawego wymyśliłeś i zajrzałem jeszcze raz w cennik również dla jazd doszkalających i jakbym nie próbował liczyć to z różnicy pomiędzy 60zł a 100zł nie wychodzi 100%. w najbardziej optymistycznym wariancie co najwyżej 66,67% 😉 

czy udało Ci się dotrzeć do informacji opisujących różnicę w kształcie usługi? jeżeli nie to chętnie pomogę i udostępnię linki 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć!

Szukam szkoły jazdy w Warszawie dla mojej córki. Z uwagi na niski wzrost pożądane moto o obniżonym siedzeniu, ale przede wszystkim szukam naprawdę dobrego instruktora.

Znam kilku naprawdę dobrych, ale nie w Wawie, a także nie mam już aktualnych informacji w czasach po COVIDowych.

Prośba o konkretne info, bez pobocznych dywagacji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Szukam szkoły jazdy w Warszawie dla mojej córki. Z uwagi na niski wzrost pożądane moto o obniżonym siedzeniu, ale przede wszystkim szukam naprawdę dobrego instruktora.
Znam kilku naprawdę dobrych, ale nie w Wawie, a także nie mam już aktualnych informacji w czasach po COVIDowych.
Prośba o konkretne info, bez pobocznych dywagacji

http://kulikowisko.pl/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...