Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mialam jazdy z panią Agą,

 

madzialena

 

Piorko ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja jestem w trakcie kursu w szkole Moto Start. Zostało mi 7 godzin i ogólnie szkołę polecam. Atmosfera fajna jak i dobra motywacja do nauki. Mam pytanie związane z egzaminem. W którym ośrodku w Wawie zdawaliście? Myślałem nad Radarową, ale tam mają obok to rondo. Czy na Odlewniczej jest oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kat A chyba tyłko na Odlewniczej się mi wydaje? Chyba że się coś zmieniło. Jak jesteś dobrze przygotowany to nie ma znaczenia gdzie. Na Odlewiniczej nie ma tragedii, tydzień temu kumpel zdał za pierwszym razem. Tez tam zdawałem swego czasu i równez za pierwszym razem, więc bez stresu wal na Odlweniczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ! Jaką aktualnie szkołę jazdy moglibyście polecić (najlepiej na mokotowie), ponieważ noszę się z zamiarem zrobienia sobie prawa jazdy kat. A.Czy p.Tomek Kulik nadal dobrze uczy, bo ostatnio natknąłem się na dużo negatywnych komentarzy na jego temat? Wiecie może coś nt. Linii na Ursynowie? Podobno tam dobrze uczą, ale czytałem komentarze z przed kilku lat i nie wiem jak jest teraz. O promotorze czytałem, że najlepszy, ale raz-że daleko, to dwa- podobno straszne obłożenie mają (bo najlepsi) i ciężko się do nich dostać. Też chciałbym, żeby instruktor nauczył mnie jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Doradzi ktuś coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jaką aktualnie szkołę jazdy moglibyście polecić (najlepiej na mokotowie), ponieważ noszę się z zamiarem zrobienia sobie prawa jazdy kat. A.Czy p.Tomek Kulik nadal dobrze uczy, bo ostatnio natknąłem się na dużo negatywnych komentarzy na jego temat? Wiecie może coś nt. Linii na Ursynowie? Podobno tam dobrze uczą, ale czytałem komentarze z przed kilku lat i nie wiem jak jest teraz. O promotorze czytałem, że najlepszy, ale raz-że daleko, to dwa- podobno straszne obłożenie mają (bo najlepsi) i ciężko się do nich dostać. Też chciałbym, żeby instruktor nauczył mnie jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin. Doradzi ktuś coś? :)

 

Te negatywne komentarze z pierwszsej ręki?

Spytałeś 10 osób, które robiły u niego kurs i ile chwaliło, a ile ganiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z pierwszej. Czytałem na różnych forach. Tutaj pierwsze z brzegu: https://www.scigacz.pl/Ja,polecam,Kulikowisko,szkole,prowadzona,przez,prawdziwych,komentarz,57077,261,cs.html

 

Też jestem trochę zdziwiony, ponieważ o Tomku Kuliku czytałem dużo pozytywnych opinii, ale po takich komentarzach, nie wiem już, co mam myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Tomek uwaza sie za najlepsiejszego na swiecie to wiemy wszyscy. Horyzont ma zawezony i niedopuszcza do siebie, ze mozna inaczej.

 

Co do krzeczenia, to jezeli mowi sie normalnie, raz drugi, trzeci a Kursant nie rozumie to normalna pedagogiczna rzecza jest podniesienie glosu aby przerwac jego koncentracje i aby cos do niego dotarlo. I wtedy raptem - czamu krzyczysz ? - Bo po cichu nie dochodzilo.

 

Co do rzecha, to nie wiem kto czego oczekuje ? JAk sie placi za kurs w polskim systemie a oczekuje sie motocykla z zachodniego systemu, to wypadalo by tez za ten zachodni System zaplacic, tyle, ze kurs nie bedzie kosztowal 1500 zl a conajmniej 6 000 zlotych.

 

Do wszystkich orlow - przynajmniej przekonanych o tym, ze sa orlami.

 

Moze w realu nie jestescie tak ogarnieci jak byscie chcieli lub jak sobie wyobrazacie - i tu moze lezec Problem.

 

To tak generalnie odemnie - czlowieka ktory nie widzial Tomka ulika na oczy a jego metody szkolenia liznal co najwyzej na Forum.

 

 

Czytajac te komentarze na scigaczu mam jakies dziwne wrazenie, ze pisza nie szkoleni a szkolacy robiac sobie gratisowa reklame

 

 

Te negatywne komentarze z pierwszsej ręki?

Spytałeś 10 osób, które robiły u niego kurs i ile chwaliło, a ile ganiło?

 

Vatzeque

 

na scigaczu w artykule nie widze jakos nic o OSK PIONIER, jak to mozliwe ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Polecacie Tomka Kulika, bo jeszcze czytalem, ze u niego na placu jest zawsze kilku kursantow i pan Tomek nie jest wstanie zajac sie wszystkimi na raz, przez co, nie poprawia bledow itd.? Prawda to? A w Paramoto na Łopuszańskiej dobrze ucza? Zna ktos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Polecacie Tomka Kulika, bo jeszcze czytalem, ze u niego na placu jest zawsze kilku kursantow i pan Tomek nie jest wstanie zajac sie wszystkimi na raz, przez co, nie poprawia bledow itd.? Prawda to? A w Paramoto na Łopuszańskiej dobrze ucza? Zna ktos moze?

Tak. W Paramoto dobrze uczą. Znam i polecam :-)

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a czy ktoś z was mógłby polecić jeszcze jakąś szkołę, oprócz Tomka Kulika, Paramoto i Promotora? Najlepiej Ursynów lub mokotów. W internecie jest dużo opinii, lecz niestety, nie są one aktualne.



Tutaj jeszcze dwie opinie z pewnego forum:

  • omijac kulikowisko
    Gość: Motocyklistka IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.14, 15:58
    mam radę do wszystkich kobiet, które chcą zrobić prawo jazdy na motocykl : jeżeli umiecie jeździć, potraficie opanować motocykl i jedyne czego oczekujecie to papierek aby przystąpić do egzaminu ro śmiało idźcie do tomka kulika.

    jeśli jednak jesteście zielone w temacie motocykli, nie umiecie podstaw, boicie się że sobie nie dacie rady i chcecie wszystkiego uczyć się od zera - omijajcie szkoły tomka kulika szerokim łukiem

    dlaczego? otóż on co prawda ma doświadczenie, wiedze i umiejętności, ale mówi językiem kompletnie niezrozumiałym dla laika, jeśli ktoś jest bystry i obcykany w motocyklach to da radę ale ktoś kto wsiada na motocykl po raz pierwszy, może mieć problem.

    na dodatek twierdzi, że ma świetnych instruktorów, tylko że jeśli lubisz jak nikt się tobą na placu nie interesuje, a na pytania odpowiadają : przecież to tak jak w samochodzie się robi, albo " no i czego tu nie rozumiesz", a na moją prośbę by mnie asekurował podczas pierwszej jazdy odpowiedział " przecież to tak jak na rowerze więc nie przesadzaj"

    kurs robię w auto - stop, gdzie instruktor jest przy mnie, asekuruje mnie i pokazuje sam jak wykonać jakiś manewr jeśli nie rozumiem. szkoły tomka kulika sa dobre dla osób które już jeżdzą - nie dla laików...
    Odpowiedz Link Zgłoś
  • Re: omijac kulikowisko
    zu-czek852 14.06.15, 22:35
    Szczerze NIE polecam Kulikowiska!!! I to nie tylko dla laikow. Kompletnie nie radza sobie z nowym egzaminem na motor. Jazda na placu wymaga naprawde przemyslenia, jak ja zdac bez wieloletniego doswiadczenia motocyklowego, a przy ich olewackim stosunku i podejsciu masowym do kursantow (kilku kursantow na jednego instruktora podczas lekcji, trzeba blagac o chwile uwagi) nie ma szans na nauczenie sie podstawowych elementow podczas 20 godzin zajec. Na miasto wyjezdzaja dopiero na ostatnich 2 godzinach, w okolice egzaminacyjne w ogole sie nie wybieraja, licza na to, ze sie im sporo zaplaci, to laskawie moze w sobote dodatkowa lekcje umowia. A do tego chamstwo i skandaliczne podejscie do kursantow jak do plutonowych w wojsku. Szkoda pieniedzy, omijajcie ta szkole szerokim lukiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjjjjjjjjjj,

 

jak czatam takie komentarze to naprawde zastanawiam sie nad jego kompetentnoscia.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, naprawdę nie ma żadnych innych szkół w Warszawie? Nikt nic nie poleci? Na samym początku byłem zdecydowany iść do Tomka Kulika, ale po przeczytaniu opinii- zwątpiłem. A tą Linię na ursynowie ktoś zna? Zastanawiam się też nad tym Paramoto. Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z Paramoto? Szkoda, że pan Kulik nic nie napisał. Może już tutaj nie zagląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kulik ma tylu kursantow, ze sie opendzic nie moze wiec niema czasu na tracenie go na Forum.

 

Mnie osobiscie interesowala by statystyka zdawalnosci u Tomka

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kulik ma tylu kursantow, ze sie opendzic nie moze wiec niema czasu na tracenie go na Forum.

 

Mnie osobiscie interesowala by statystyka zdawalnosci u Tomka

 

:crossy:

Cześć szukam dobrej szkoly jazdy , chce zrobić prawko na kat.A2 . Myśle nad szkoła Piero bo jest blisko mnie No i 4 lata temu zdawałem na Bródnie gdzie mieści się ta szkoła. Proszę o odpowiedz

 

Zdawałem na B 4 lata temu*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...