Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co tydzień składamy mu w ofierze młode dziewice' date=' dlatego tak mało dziewczyn na forum[/quote']

 

Interesujące. Jakoś o tym nie słyszałam. Widocznie nie zaliczam sie do grupy potencjalnych ofiar :twisted:

Ciekawe dlaczego ? :roll: Czyżbym była za stara? :buttrock:

 

Btw. Jesli to maja byc oryginalne dziewice to możecie mieć poważne problemy z ciągłością rytuału :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to sekta jakaś ? 8O :buttrock:

 

ale ja na mokotowie pracuję a później do Otwocka zasuwam (opcjonalnie przez centrum)' date=' więc bemowo trochę uciążliwe chyba będzie z dojazdem... poza tym cena (w Pro Motor ponad 1000 chyba...)[/quote']

 

no to jak nie pasi Ci bemowo i nie chcesz iść do Kulika to idź do jakiejkolwiek innej którą masz po drodze. Ogólnie mówi się, ze ProMotor najlepsza, więc drogi bym nadłożył żeby czegoś się nauczyć (sam zaiwaniałem z Okęcia na Bemowo i potem na Mokotów) no ale jak nie chcesz to bierz tę, którą masz najbliżej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to sekta jakaś ?

 

Wydało się 8O

 

Tak, jesteśmy sektą, naszym Kapłanem jest Wielki Kulik, co tydzień składamy mu w ofierze młode dziewice, dlatego tak mało dziewczyn na forum :twisted:

 

OK

 

to w sobotę wpadnę zobaczyć ten rytuał na Kulikowisko :lol: :lol: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to sekta jakaś ? 8O :buttrock:

 

... poza tym cena (w Pro Motor ponad 1000 chyba...)

 

Inaczej bedziesz mówił jak teraz zaoszczędzisz 200zł a potem piąty raz do egzaminu będziesz podchodził

 

CrashGirl-nie słyszałaś bo to miała być niespodzianka dla ciebie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie zaliczam sie do grupy potencjalnych ofiar

 

No nie chciałem Koleżanki urazić :mrgreen: Zresztą' date=' jak to mówią, wiek nieważny, przebieg się liczy :twisted: Choć nie wiem czy w tym przypadku... No nic - dziewica, czy nie, jakby co to dla znajomych wyjatek się zrobi :D

 

Jesli to maja byc oryginalne dziewice to możecie mieć poważne problemy z ciągłością rytuału

 

Fakt. Wtedy zaczniemy brać dziewice z odzysku. Cokolwiek to oznacza. Jak się nie ma co się lubi... :twisted:

 

Poprostu ja je dostarczam z mojego gimanzjum

Mysle ze tu co do ich dziewictwa nie mozna miec zastrzezen...

 

Takie nieatrakcyjne fizycznie są :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrashGirl-nie słyszałaś bo to miała być niespodzianka dla ciebie

Lubię niespodzianki :mrgreen: a czy jakiś tort i baloniki też są przewidziane na imprezie :D

 

Wtedy zaczniemy brać dziewice z odzysku. Cokolwiek to oznacza.

Jak to co? Tylu tutaj mechaników. Na warsztat taką i naprawiamy ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej qgel, nic się nie cykaj o dojazd czy kasę! Ja mieszkam na Mokotowie i wcale nie wybrałam najbliższej mi moto-szkoły na Dolnej, tylko przejżałam internet i znalazłam chłopaków z Promotora. Skończyło się tak, że zaciągnęłam się do sekty Gadajowo-Kulikowej i już tam zostałam. :D

 

Bez dwóch zdań nie znajdziesz lepszej szkoły motocyklowej, bo oni się właśnie w tym specjalizują. Nie jest to kolejna szkółka gdzie motocykl jest tylko na dokładkę do kat. B i nikogo tak naprawdę nie obchodzi co się z Tobą dzieje. Tu nauczysz się JEŹDZIĆ a nie walczyć ze sprzętem!

 

A dla porównania cena na Dolnej różniła się tylko o 100 peelenów.

 

Do zobaczenia jutro o 11:00 na Kulikowisku (wstęp z kiełbaską i patykiem w ręku)!

 

Pozdrawiam

absolwentka sekty

 

ps. co do dziewic to się nie wypowiadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja Wam dziękuję za takie porady !!!!

 

chciałem obiektywnych odpowiedzi, w końcu w Wawie dużo szkół jazdy do wyboru , a tu masz: sekta jak nic, wszyscy o jednym, Kulik i Kulik i Promotor... i to na końcu świata... tj. Bemowo

 

 

nie zostawiacie mi wyboru - no to przyjadę jutro na to lotnisko i poobserwuję, posprawdzam, poknuję i podejmę decyzję.... 8O

 

pzdr

qgel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poknuję i podejmę decyzję....

Tu Decyduje Sekta :D

Czy mozesz zostac czlonkiem czy nie

Ps. Wez tez kielbase na kulikowisko bo bedzie ognisko -> Rymy Rymy jeste zajebis** ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...