Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ci sie spieszy to jedź do skierniewic i tam zdawaj (o wiele krótsze terminy)

Nie są już niestety takie krótkie... Ponad tydzień temu dzwoniłem do nich i były wolne miejsca na egzamin koło 15-20 sierpnia :/

Ale Skierniewice mają tego plusa, że można robić teorię i praktykę jednego dnia.

 

Odnośnie szkoły - tak jak wielu poleca - ProMotor :)

Kiedy sam wybierałem naczytałem się różnych opinii i tak nawet zastanawiałem się czy... ta szkoła nie jest przereklamowana :P Ale nie jest! Ich się nie da przereklamować! Bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem kolejnym członkiem sekty Promotor :notworthy:

W wielkim skrócie:Nie reklamują się ,bo nie muszą(działają z polecenia-czyli my sekciarze ich polecamy).Uczą jazdy na motocyklu,a egzamin zadaje się sam :P .

Zapisałem sie na kurs 8 stycznia,zima to choć teorię.Widok Sławomira Moszczyńskiego zrobił na mnie wrażenie:Duży,łysy z łańcuchem i sikorem,chłopak z Pragi czyli swój chłop.Zaczoł wykład,ze droga twarda,gruntowa,pasy ruchu itd Katamaranię 10 lat po stolycy codziennie.Ale uwaga!Warto było.Na długo w pamięci zostaną mi wycieczki do Parzęczewa Górnego i Dolnego,to,ze na autostradzie i w tunelach można cofać jedynie w w piątki po południu.Zawdzieczam mu to,że oodpowiedzi "wydaje mi się..." na pytania:"kto ma pierszeństwo" , "jaki to był znak" mnie też kojarzą się z pieknymi kwiatami na pogrzebie.

Podobało mi się ,że chłop wie co mówi,ma na to paragrafy i podaje informacje praktyczne np kiedy SM mozna pokazać międzynarodowy znak pokoju :buttrock:

Pablo (Paweł Nec) oaza spokoju,cierpliwie i wyczerpujaco tłumacząco-pokazujący.Cierpliwy do bólu.Dręczony telefonami,więc nie dzwońcie do niego jeśli na prawdę nie musicie.

Robert Pardej reklamuje się jako oaza spokoju,ale nie miałem wiekszych problemów z wyprowadzeniem go z równowagi.Człowiek renesansu.Dzięki Ci za pierwszy winkiel.Jest jedna rzecz o której nie mozna wyczytać na stronie promotora.Mianowicie jak próbujesz zrobić coś naprawdę głupiego np.: zaatakować czerwone światło prosto pod autobus to dostaniesz jego kaskiem,wskoczy ci na plecy i wciśnie sprzęgło i hamulec.Na szczęście nie miałem przyjemności.A pierwsze winkle robi tak:Masz zapiać 3 trzymać 50 i jecać patrząc na drogę,łapie cie za łokcie i pochyla z tobą motocykl. :icon_mrgreen:

Piotr Gadaj no akurat na niego za bardzo nie trafiłem,ale nie daruje jak coś zobaczy.

Ogólne wrażenie mam takie:Podczas kursu uczysz się podstaw jazdy na motocyklu,na ogół nie ma problemu ze zdaniem egzaminu(ja jestem czarna owca bo za 3 razem,ale ..moja wina ).Jest to szkoła w której naprawdę prowadzi się szkolenie.Nie piszę źle o konkurencji, bo nie piszę i już.

A chłopaki i dziewczyny :flesje: i do zoba szerokości :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że nie jest to reklama tylko realia.

Prowadzę w ProMotorze Treningi Doskonalenia Jazdy, moja opinia o kursantach kończących inne szkoły niż nasza i Tomka Kulika jest taka, że wysyłam ich na przyspieszony kurs prawa jazdy u naszych instruktorów od L. Nie mam z nimi o czym rozmawiać.

Dlatego szkoda czasu i pieniędzy na inne szkoły, wymagajcie od instruktorów tego czego powinni Was nauczyć.

Polecam tylko dwie szkoły ProMotor i Tomek Kulik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamierzam zacząć kurs i oczywiście pod uwagę biorę tylko te dwie szkoły, jednak nie bardzo mogę się zdecydować do której konkretnie pójść. Czasu jest niewiele, bo kursy zaczynają się już za tydzień. :icon_mrgreen: Prawdę mówiąc mam lekkiego stracha i masę wątpliwości, że starej babie poprzewracało się we łbie, ale chęć samodzielnej jazdy jest zdecydowanie silniejsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamierzam zacząć kurs i oczywiście pod uwagę biorę tylko te dwie szkoły, jednak nie bardzo mogę się zdecydować do której konkretnie pójść...

 

Wybierz jedną z nich metodą losowania. Tylko jaką metodą wybierzesz metodę losowania? ;-)

 

-UFI-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne szkoły zdecydowanie odpadają, bo jestem kompletnie zielona. Do tej pory tylko kilka razy jechałam jako plecaczek, ale to wystarczyło, żebym się zakochała :) Dlatego wybiorę szkołę, w której jakiś baardzo cierpliwy i doświadczony instruktor nauczy mnie porządnie jeździć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu po co płacić za coś dwa razy i do tego zaliczyć jakąś glebę zanim człowiek pójdzie na doszkalanie ...

 

Poza tym w słabych miejscach łatwo się jest nabawić jakichś złych nawyków i wtedy oduczanie się takich rzeczy jest jeszcze trudniejsze niż uczenie się czegoś od zera. Jak z wieloma rzeczami zresztą, nie tylko jazdą na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w słabych miejscach łatwo się jest nabawić jakichś złych nawyków i wtedy oduczanie się takich rzeczy jest jeszcze trudniejsze niż uczenie się czegoś od zera. Jak z wieloma rzeczami zresztą, nie tylko jazdą na moto.

:bigrazz: :banghead:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w słabych miejscach łatwo się jest nabawić jakichś złych nawyków i wtedy oduczanie się takich rzeczy jest jeszcze trudniejsze niż uczenie się czegoś od zera. Jak z wieloma rzeczami zresztą, nie tylko jazdą na moto.

oooo tak tak...

Na ten przykład - bardzo trudno przekonać kursanta o słuszności używania przedniego hamulca, skoro przez 20 godzin był kodowany na hamowanie tyłem :icon_mrgreen:

ehhh...

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...