Skocz do zawartości

Jaka szkoła nauki jazdy w Warszawie ( nauka jazdy Warszawa )


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A komu by się chciało przemalowywać ? Niech kursanty nauczą się jeździć ciaśniej, to na egzamie wyluzowani będą (akurat ;) ). Kurs na prawo jazdy w promotorze i możliwość poznania Tomka to jeden z lepszych okresów w życiu motocylisty :D

 

Mnie czekają baty w tym roku, bo Tomek kazali kupić enduro; a w garażu GSXR750 stoi ;)

 

Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć na moto, to tylko u Kulika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka będzie większa i slalom luźniejszy. Ja nie będę przemalowywał placu, nie chce mi się...  

 

P.S. Gadajowi też się nie chce malować na nowo...

 

A już jesteście na nowym placu? Czy nie namalujecie tam linii z lenistwa 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca marca jeszcze na starym, bo lotnisko dało ciała z zalegalizowaniem dojazdu do naszego nowego placu. Potem bedzie ciepło i wszystko wymalujemy. Tzn ja będę malował bo Piotrek będzie wtedy po operacji o kulach kuśtykał. Jeżeli nie wszyscy wiedzą, to ja wykabluję: Gadaj idzie na operację wyjęcia śrub z nogi na 13 lutego (chyba). Przestaną go obmacywać w sądach, zmienią mu przydział mobilizacyjny z wykrywacza min magnetycznych na kierowcę. Same plusy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy wiedzą, to ja wykabluję: Gadaj idzie na operację wyjęcia śrub z nogi na 13 lutego (chyba).

 

No miał miał, ale to te stare śruby? Z VFRki mam nadzieje nikt go nie strącił?

Kurcze, muszę Was odwiedzić, pierwsza przejażdżka w nowym sezonie to będzie zawitanie na plac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za tanie pieniadze psy jedza:) :twisted:

Ja robilam kurs na mokotowie w gross car 2 lata temu:)Jak sobie przypomne to wszystko mnie skreca.Pan mi kazal jezdzic jak debilowi w kolo placu zebym sie oswoila z motocyklem yamaha 250 jakos tak.... Glupie....,bo od 4 lat juz jezdzilam po miescie na motocyklach >500 pjemnosci:)I tak przez trzy tygodnie a moze i dluzej te kolka krecilam .....malo co mi blednik sie nie uszkodzil;) :buttrock: :( :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłam na stronie Warszawskiego WORDu.

 

PYT:Czy egzaminy na kat. A odbywają się również w zimie?

ODP:Egzaminy na kategorię A prowadzimy w zasadzie przez cały rok, z tym że w okresie zimowym gdy warunki atmosferyczne są trudne zdarza się odwoływanie egzaminów.

Nie pozostaje nic innego jak zadzownić do osrodka egzaminacyjnego i dowiedzieć się jakie warunki pogodowe pozwalają na przeprowadzenie egzaminu.

qugel życzę powodzenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłam na stronie Warszawskiego WORDu.

 

PYT:Czy egzaminy na kat. A odbywają się również w zimie?

ODP:Egzaminy na kategorię A prowadzimy w zasadzie przez cały rok' date=' z tym że w okresie zimowym gdy warunki atmosferyczne są trudne zdarza się odwoływanie egzaminów. [/quote']

Nie pozostaje nic innego jak zadzownić do osrodka egzaminacyjnego i dowiedzieć się jakie warunki pogodowe pozwalają na przeprowadzenie egzaminu.

qugel życzę powodzenia :evil:

 

Dzęki CrashGirl ! będę worda obserwował :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie jest refleksja na temat tej szkoły, że pozwolę sobie zacytować:

 

Popieram Kolezanke i Kolegow z sekty! ja zasadniczo wybralem 2lata temu szkole najblizsza miejsca zamieszkania czyli "JAR" - nie polecam, ODRADZAM i wogle do niej nie zagladajcie - koles instruktor z cyklu: masz motocykl i pojezdzij sobie. Jak mnie wzial na miasto to zabral do swojego lanosa kursanta i kazal mi jechac za nimi bez jakiejkolwiek lacznosci radiowej - jak mi lancuch spadl 8O  na Pulawskiej to sie nawet nie zatrzymali... bo nie zauwazyli we wstecznym lusterku - no mowie Wam - porazka na calego - na szczescie byla to moja ostatnia jazda w tym osrodku. Potem mialem jeszcze 2 godz. doszkalajace w Sarbo (Polecam!) i udalo sie zdac. Tomka Kulika poznalem na kulikowisku i takze POLECAM z pelna odpowiedzialnoscia!

 

Ps. sory za brak znakow pl ale mam problem :?

 

generalnie standard.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś od kiedy mozna zdawać egzaminy na moto w Wawie ?

Zazwyczaj w marcu już oficjalnie można było robić prawko na A, ale to wszystko w rzeczywistości zależy głównie od warunków pogodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...