Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19.10.2007 Krakow wyjazd na Rzeszow tuz przed skretem na Wieliczke. Policja straz itp. Moto, srebrna Honda, chyba Hornet na Wielickich numerach. Mocno roztrzaskane. Karetka chyba wziela motocykliste wczesniej.

 

Zreszta to niewazne, mam nadzieje ze nic sie nie stalo. Wygladalo to na czolowke z jakims bialym osobowym kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zginal nasz przyjaciel Roads na ulicy Pilsudskiego w Warszawie...

 

Zawsze bedzie w naszej pamieci ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/roads-m22062.html

 

Msza św. odbędzie się w środę, 24.10.2007 o godz. 12 w kościele pw św. Jadwigi przy ul. Modlińskiej 4. Po mszy odprowadzimy Przemka na cmentarz Tarchomiński.

 

Jesli ktos by chcial Go odprowadzic podczas Jego ostatniej trasy na motocyklu to bedziemy zaszczyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.10.2007 Krakow wyjazd na Rzeszow tuz przed skretem na Wieliczke. Policja straz itp. Moto, srebrna Honda, chyba Hornet na Wielickich numerach. Mocno roztrzaskane. Karetka chyba wziela motocykliste wczesniej.

Zreszta to niewazne, mam nadzieje ze nic sie nie stalo. Wygladalo to na czolowke z jakims bialym osobowym kombi.

 

kolejna ofiara "zamkniętego" :) pomylił drogę publiczną z kaskaderskim podwórkiem...

cytat za grupa-poludnie.info: "wyjzdzal z zamknietegi i jechal do domu do wieliczki i poszedl na kolo i znioslo go na kraweznik i wybilo go na przeciwny pas i czolowka z fordem mondeo i przejechal go". nie żyje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki! ja tez smigalem GS500 nie tak dawno temu bo jakies 3 miesiace minęly od mojego wypadku ... bylo ostro polamalem miednice w 2 miejscach i noge skladali mi operacyjnie ... zgubilem buty podczas wypadku wiec wiecie,ze smiechu nie bylo moj kolega,ktory akurat wtedy prowadzil motocykl zlamal kregoslup mostek i noge tak jak ja ;/ bedzie chodzil bo rdzen caly ... ale co do motocykli to zaczalem sie bac .. nie wiem czy jak stane na nogi jeszcze bede mial odwage ... duzo mi nie braklo zebym nigdy nie napisal tego ... a wy mieliscie jakies konkretne dzwony ?? piszcie ... pozdro :buttrock: pozdrawiam szczegolnie wszystkich po wypadku ....

 

 

sory pomylka mala byla dodalem ten sam post w mechanice motocyklowej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] a wy mieliscie jakies konkretne dzwony ?? piszcie ... pozdro ;)

Przykro mi z powodu Twojego wypadku, ale ten dział ma trochę inny charakter.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zakończenie sezonu skończyło sie w Poznaniu tragicznie. Wiem ze jeden chłopak na intesywnej leży, ktoś wie cos wiejcej :biggrin:

Przejeżdżałem w niedziele o 20 obok miejsca zdarzenia, ul. Obornicka, skrzyżowanie za Gymnasionem. Była straż pożarna, dwa policyjne motocykle i mały korek. Na środku ulicy leżało zielone kawasaki z podwiniętymi widełkami i zniszczoną owiewką. Obok leżały dwa kaski.... widok przygnębiający. Mam nadzieje że to tylko tak źle wyglądało i nasz kolega i jego pasażerka (lub pasażer) wyszli z tego bez większych obrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza forumowa kolezanka LISENA miala wypadek, dzisiaj z nia rozmawialem- ma zlamana noge i uszkodzone kolano, czuje sie wmiare, jutro powinna wyjsc ze szpitala... mowila ze koles zajechal jej droge i oczywiscie odjechal z miejsca wypadku... w kazdym razie jeszcze raz cie Liseno pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia a kolesiowi..... <bluzgi>

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem na slaskim forum ze blade zginal w wypadku motocyklowym... byl tez uzytkownikiem tego forum http://forum.motocyklistow.pl/blade-m6644.html

 

watek z forum:

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...opic=16620&st=0

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza forumowa kolezanka LISENA miala wypadek, dzisiaj z nia rozmawialem- ma zlamana noge i uszkodzone kolano, czuje sie wmiare, jutro powinna wyjsc ze szpitala... mowila ze koles zajechal jej droge i oczywiscie odjechal z miejsca wypadku... w kazdym razie jeszcze raz cie Liseno pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia a kolesiowi..... <bluzgi>

Wczoraj o 22:30 mi napisała esa...

Dzisiaj mieli jej włożyć nogę w gips i jutro ma wyjść ze szpitala... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem prawie ze naocznym swiadkiem wypadku w Krakowie tuż przed Wieliczką o którym pisał Jeszua.Wyjeżdzałem z pracy jakieś 2min. po fakcie.Chłopak leżał pod samochodem nie ruszał się zgon na miejscu.Do dziś palą się tam swieczki, przychodzą ludzie pewnie znajomi.Straszny widok.Co dzień o tym myslę jak tamtędy przejeżdzam. Szanujmy życie- chociażby własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce spamować, ale chce tylko dodać ze LISENA czuje się dobrze.Niestety w szpitalu zostanie jeszcze napewno kilka dni. Noga jest juz w gipsie. Byłem u Niej wczoraj. Co za pech :) W środe razem odbieralismy razem domina z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...