Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, to dołożę coś od siebie...

Sobota, ok 16, przed rondkiem zielonkowskim od strony warszawy..

Przeszczęśliwy, że udało mi się przejeździć jedynie z chorobą prawie całą zimę, łapałem wiatr we włosy. Zbliżam się do rondka, auta zwalniają, prędkość około 60-70km/h.

Jestem na wysokości auta dostawczego (caly czas wlączony kierunek) i dzieje się coś, czego absolutnie przewidzieć nie mogłem.. Dostawcze auto, bez kierunku czy użycia lusterka rozpoczyna manewr wyprzedzania. Na poboczu nic nie stało, panu się po prostu za bardzo śpieszyło...

Rypnął mnie w bok, odczepiłem się od motocykla - coby mnie nie zmiażdżyl, sunąłem naście metrów po asfalcie w kierunku pobocza i zatrzymałem się na betonowym słupie przydrożnej latarni.. Efekt - złamane lewe udo, rany drążące piszczeli, zerwane wiązadło lewego kolana, uszkodzone biodro oraz zerwane wszystkie wiązadła prawego kolana.

Rozpoczęcie sezonu, którego nie miałem zamiaru kończyć, jak dobrze pójdzie za parę miesięcy zobaczę w tv z wózka.

Parę miesięcy później może zacznę chodzić.

haha, moto podobno prawie całe - więc jak tylko zbiorę sily i podleczę wiązadła - będzie na czym śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobom śmiecącym w temacie jakimiś prywatnymi pogaduszkami itp komentarzami proponuję zapoznać się dokładnie i ze zrozumieniem z tematem wątku

dziękuję

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbym chciał, nie mogę zedytować swoijego posta :/

Przepraszam za swój komentarz, ale troszkę byłem zszokowany tym co napisali o wypadku... :/

 

W każdym razie piszę ponownie, aby dodać sprostowanie.

Z tego co mówił mój kuzyn, jego kolega z klasy. Krzysiek, bo tak miał na imię jechał normalnie w stronę Kępna Yamahą Virago, a nadjeżdżający z przeciwka Transit zajechał mu drogę skręcając w (swoje) lewo. Co skończyło sie śmiercią na miejscu. Najlepsze jest to, że niedawno wzdłuż całej trasy od Bralina do Kępna zostały założone barierki po obydwu stronach drogi, co uniemożliwia ewentualną ucieczkę z drogi do rowu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek 10 marca wracałem na 2oo z leszna do poznania, przed kościanem, a za poninem kierowca srebrnego WV T5 wyjeżdżał z podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo, CBR (chyba 900rr) wbiła się w boczne drzwi i wylądowała na polu, motonicie jedyne co to nóżka doskwierała, ale nie wstawał z ziemi, czekał na karetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem pod Tesco i było dwóch chłopaków na skuterach, jeździli i szukali guza chyba,bo potem jeden odjechał a ten drugi czekał na niego i jak tamten wracał rozpędzony to wyjechał mu samochód i wyrżnął w zaparkowaną astrę. Na szczęście nic mu się nie stało poważniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 14-15 we wrocławiu w okolicy Galerii Dominikańskiej widziałem motocykl, najprawdopodobniej R1/R6 wpakowane pod auto dostawcze... dosyć sporo rozrzuconego plastiku,moto porządnie dostało.... Wiecie może co z motocyklistą? Jak przejeżdzałem to była policja no i laweta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 14-15 we wrocławiu w okolicy Galerii Dominikańskiej widziałem motocykl, najprawdopodobniej R1/R6 wpakowane pod auto dostawcze... dosyć sporo rozrzuconego plastiku,moto porządnie dostało.... Wiecie może co z motocyklistą? Jak przejeżdzałem to była policja no i laweta...

 

R1, kierowca w szoku, ale cały. Położył motocykl, żeby nie wyrżnąć centralnie w busa, który wyjeżdżał tyłem z bramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,5023825.html

tyle udało mi się znaleść chociaż informacja przesadzona....

 

Dzięki za informacje!

Dobrze że nic mu się nie stało!

 

Co za cieć tyłem z bramy? :icon_biggrin:

teraz na piotra skargi wypadek, wczśniej tragiczny wypadek przy magnolii eh...

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś we Wrocławiu wypadek ok 19 na skrzyżowaniu kołłątaja i kościuszki.

Yamaha uderzyła w auto. Zadnych szczegółów nie znam z racji ze bylem tam przed 20 i motocykl juz lezal. Stał tłumik ludzi siejących ploty "na czerwonym, na jednym kole, 200 jechal"itp wiec zadnych sensownych danych nie znam.

Pechowe te okolice chlopaki, wczoraj na skargi dzis 200 metrow dalej......

 

P.S.

Powiem wam ze jak tam tak stalem i patrzylem na lezacy motocykl to bylo przykro... Wiele wypadkow widzialem w necie, wiele samochodowych na zywo ale ten jakos mnie dotknal... Najgorsze jest to ze byłem z dziewczyna i widzialem jej wzrok i wyraz twarzy to az scisnelo mnie za serce gdy pomyslalem co by ona przezywala jakbym niedajboze ja tak wyladowal. Ona lubi motocykle, nigdy nie miala nic przeciwko.... ale...

 

Uważajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś we Wrocławiu wypadek ok 19 na skrzyżowaniu kołłątaja i kościuszki.

Yamaha uderzyła w auto. Zadnych szczegółów nie znam z racji ze bylem tam przed 20 i motocykl juz lezal. Stał tłumik ludzi siejących ploty "na czerwonym, na jednym kole, 200 jechal"itp wiec zadnych sensownych danych nie znam.

Pechowe te okolice chlopaki, wczoraj na skargi dzis 200 metrow dalej......

 

P.S.

Powiem wam ze jak tam tak stalem i patrzylem na lezacy motocykl to bylo przykro... Wiele wypadkow widzialem w necie, wiele samochodowych na zywo ale ten jakos mnie dotknal... Najgorsze jest to ze byłem z dziewczyna i widzialem jej wzrok i wyraz twarzy to az scisnelo mnie za serce gdy pomyslalem co by ona przezywala jakbym niedajboze ja tak wyladowal. Ona lubi motocykle, nigdy nie miala nic przeciwko.... ale...

 

Uważajcie

 

 

Akurat również przejeżdżałem obok tramwajem i widziałem leżący motor itd. Też przez jakiś czas czułem się przybity chociaż zwykle mi się to nie zdarza... Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy Nasz kolega przeżył i czy coś poważniejszego mu się stało, bo za ciekawie to nie wyglądało :/ ??? Może ma ktoś jakieś informacje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś w Kalwarii Zebrzydowskiej szlifowała czerwona NTV 650. Kierowcy nic sie nie stało.

 

Babie przede mną ktoś wyjechał z podporządkowanej, ona zdarzyła wyhamować (nowe auto, abs i inne cuda) ja natomiast niestety już nie (od 2 min padało - najgorsza nawierzchnia ale nie spodziewałem się że aż tak śliska) i wjechałem w jej tył. Kierowca który wymusił pierwszeństwo niestety zwiał/nie zauważył że jakaś kolizja powstała przez jego manewr. ja mam do wymiany lampe tylną, zadupek do posklejania/wymiany, podnóżek i kilka innych otarć. policja przyjechala na miejsce wezwana przez Panią ale niestety nie majac numerów kolesia który wymusił wina przenosi sie na mnie. tyle że obyło sie bez mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 17.00 widziałem wypadek w Ożarowie Mazowieckim k/Warszawy. Nie wiem kto był sprawcą i w jakim stanie był motocyklista. Z boku stała rozbita Kawa (jakiś starszy naked) i uszkodzona czerwona Corsa. Na miejscu była karetka, straż pożarna, policja co wskazuje że było chyba groźnie. Ehhhh, trochę słońca a już się źle dzieje. UWAŻAJCIE NA SIEBIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek w Lublinie - zderzenie vw polo ze skuterem:

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,5073161.html

Zawinił kierowca vw polo, skręcając w lewo zajechał drogę prowadzącemu skuter. Kierowca jednośladu zginął.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 marca http://fakty.lca.pl/news,11640,Uwaga_na_szalencow__.html

1 kwietnia http://fakty.lca.pl/legnica,news,11667,Kol...ry_brawury.html

Wszystko Legnica i okolice. Niestety - patrzę jak zachowują się niektórzy motocyklisci i wkurza mnie, że psują mi opinię. Właśnie to - psują mi opinię, bo staram się jezdzić spokojnie i w miarę zgodnie z przepisami. Ludzie widząc wariata lecącego na kole mnie jadącego spokojnie do tych wariatów też zaliczają.

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...