Skocz do zawartości

Wrazenie, ze ktos chce Cie zabic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mówicie o przemocy za przemoc :-) ja ze znajomymi nauczylismy sie od jakiegos roku załatwiac to inaczej i własciwei teraz juz sporo osób tak robi w małopolsce. Jak jedziemy i gdzieś tam na szlaku napotykamy ludzi to ten o jedzie pierwszy zwalnia i wyraznie pokazuje reszcie za nim zeby zwolnili (tak zeby Ci ludzie widzeli) a potem dosłownie pyrkajac kolo nich pozdrawiamy ich przez podniesienie reki :-) i to naprawde działa! Albo jak sie ktoś usunie (i tak nie ma wyjścia) to przejezdzając kazdy z nas "krzyczy" DZIĘKUJE :-) i powoli ludzie sie przekonuja. A jak jedziemy "Parkiem Narodowym" to udajemy głupa i pytamy sie o droge bo "zabładzilismy". inaczej sie nie da. Naprawde jak widzicie spacerowiczów, działkowiczów i tym bardzoiej matki z dziecmi to prawie ze sie kolo nich zatrzymajcie zeby im okazac w ich rozumowaniu "szacunek"

:) :) ;) :) :D

I chyba tekie powinno być podejście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówicie o przemocy za przemoc :-) ja ze znajomymi nauczylismy sie od jakiegos roku załatwiac to inaczej i własciwei teraz juz sporo osób tak robi w małopolsce...

 

Stara dobra szkola :)

Dobrze jest jeszcze gdy idzie rodzina z dzieckiem to warto jeszcze pomachac, wtedy taki mlody ma zajawke i banana na twarzy :crossy:

pzdr

Edytowane przez Plocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ja spotkalem sie tylko z widlami :-/. Zazwyczja w lusterku widze ze ktostam za mna biegnie i klnie ale w tym momencie daje w palnik i mnie nie ma. Raz nawet psyhiczny gosciu stana na przeciwko mnie zagradzajac wal (jechalem kolegi skuterem a to motorower czyli wolno) i wystawil pret przeciw mnnie tak zebym sie nadzial :|. Jak go zaczelem omijac to zacza mnie spychac, to sie do niego przybuzylem "CO PAN ROBI!" po czym on zacza mnie straszyc swoim rodwailerem :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z taką jawną wrogością jeszcze się nie spotkałem, może dlatego że mam moto niedługo :banghead: Raz znalazłem sobie taką mała hopke i skoczyłem z 5 razy i pojechałem dalej, a jak wracałem to wjazd na hopke był zagrodzony przez gałęzie :evil: Marna próba, ale i tak się zdenerwowałem. Mój motorek jest dość głośny i do tego nie ma końcówki tłumika więc rozumiem, że komuś to może przeszkadzać, ale jadąc koło ludzi właściewie to się turlam a nie jadę i jeszcze nikt na mnie nie warczał. Tylko jadąc koło dzieci to im macham i robię przegazówe i się wydają bardzo szczęśliwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kilka malch przygod. Jezdzilem sobie po lesie w okolicy szeroka droga wychodze dosyc ostro z zakretu i tu mo mojej stronie w poprzeg drogi zatrzymaly sie dwa mocherowe berety na rowekach to ja redukcja z 4 na 3 i patrze na reakcje. One z ryjem namnie to zrobilem mala przegazowke na 3 i zrobilem malo zrywa ze dostaly z piasku. druga sytuacja to dziadek wybiegajacy ze srodka lasu i dracy sie "poszoł won!!"

ale majbardziej mnie do ziemi dobil pan z czerwonego sportowego samochodu!! wracam sobie z dalszej przejaszczki i patrze jedzie sobie czerwony niziutki samochod [co on robi w lesie?] i trzyma sie prawej strony. mysle sobie przepusci mnie lewa, zajezdzam z lewej a on mi zajechal droge. naszczescie niedaleko byla dosyc duza kałuża no i tam strzal ze sprzegla na 3 i zachlapalem mu samochodzik bo sie musialem wlec zamim jakies 500m.

ale oczywiscie tez jestem za zwalnianiem i okazywaniem szacunku innym urzytkownikom drogi, ale oczywiscie jesli oni darza mnie szacunkiem

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie przykro slucha, co niektorzy potrafia zrobic... :icon_eek: Ludzka zawisc nie zna granic... Moze czas przesiasc sie na cos szosowego... ;) Bo niestety, moje osiedle jest bardzo specyficzne (wojskowe...) i tu ludzie czesto przeginaja, takze boje sie, ze moge znalezc linke na swej drodze....

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myslisz ze jak przejdziesz z offroadu na ulice to cos da? :icon_eek:. I tak beda sie burali chociazby z zazdrosci ze nie maja moto, ze jezdzisz na ulicy gdzie mieszkaja albo ze masz jakies wycieki :|. Zapewne co chwile mialbys kontrole :-/....

Albo sie pilnujesz i jak widzisz POLICE to zwiewasz, albo zmienic osiedle na ktorym mieszkasz ;)

Edytowane przez Web Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie spotkałem się z z czyms takim jak linki w lesie czy pogoń z widłami w ręku... u mnie w okolicy ludzie są raczej wporządku.

Ale ostatnio ćwiczyłem jazde na kole na takiej dłuuugiej fajnej łączce, no i przyjechał dziadek na rowerze, i zaczął mnie opierdalac zebym mu łąki nie orał tylko na droge polną ;) no to ja grzecznie przeprosiłem i pojechałem :D no ale w sumie miał racje :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to ja wczoraj srobie zbudowałem mała hope i sobie skacze na mojej działce a tu sąsiadka przyszła ale nie krzyczała bo jest wmiare wpożo i poprosiła czy moge pojachac do lasu bo przyjechała odpoczać to aj na to ok ali powiedziałem ze wyregulowałem gaźnik i sprawdzam czy dobrze pracuje silnik :icon_biggrin:!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jazde po lesie to jednym slowem p*****ane te sarny przebiegaja przed samym blotnikiem, dlatego boje sie jezdic szybko po lesie odkad jedna mi zachaczyla blotnik ale fuks :biggrin:

 

No logicznie myślać to prędzej sarna może powiedzieć p****** motocykliści, bo w lesie zazwyczaj żyją zwierzęta :icon_mrgreen:

A to zahaczyła to poprostu jest tak samo jak z drzewami i wszystkim w tym sporcie, trzeba mieć oczy dookoła głowy i świetny refleks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...