Skocz do zawartości

Wrazenie, ze ktos chce Cie zabic ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja naszczescie jeszcze z takimi plapkami sie w lesie nie spotkalem... raz widzialem jak kiedys ktos zablokowal droge jakimis galeziami :roll: no i coraz wiecej szlabanow na wjedzie do lasu widze, ale co z tego jak zaraz obok tego szlabanu sciazka juz wyrobiona przez motcykle i quady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeswt już ku*** przegięcie, dobrze że skapłeś sie że coś jest nie tak.

 

Ale przynajmniej mogłeś wziąć brony i na złom sprzedać, na wache by było.

 

Ja z kumplem obecnie jeźdze po byłej piaskowni, jak narazie nikomu nie przeszkadzamy. Tylko że piaskownia jest już częściowo zalana i teren sie kończy. Na hałdzie to nas Lublinami gonili :-D Jeszcze żebyśmy tam nie wjeżdzali, rozkopali prawie wszystkie wjazdy, a na jednym który został postawili szlaban. Obok szlabanu jest wyjeżdzona ścieszka, a przez rozkopane wjazdy my dajemy rade, za to Lublin nie przejedzie :twisted: - nic tylko im podziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kumplem mamy taka wielka skarpe,taki nasyp na terenie szkoły z ktorego fajnie wybija (niestety na płaskie :? ) ja na dt 80 on na yz 125 smigamy tam zawsze w piątki 13-16 godzina kiedy gimnazjum maja szkołe.teraz nam drzewo tam zwalili ale moj kolega "przebiłował" tylnym laczkiem to drzewko bo za grube nie było i w dodatku miekkie jak nie wiem co :twisted: (opona do wymiany :twisted: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje qpa ale jak jeździsz przez wiele lat codzienie zima lato to sie przyzwyczają i przestają dzwonić. Ja też mam wrednych sąsiadów kiedyś dzwonili to my na drugi dzień spuszczaliśmy powietrze z tylnego koła (tak do prawie kapcia) i opór po gruntowej drodze. Pomyli se okna co tydzień i spokój teraz nikt nawet nie wspomni że motorki mu chałasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niedaleko mnie jest taka fajna nowa droga, auta tam nie jeżdżą i w ogóle spoko. Jak się tam jedzie, to po drodze jest mostek, a obok wał z rurociągiem. No to jak przez mostek przejeżdzałem, to zarobiłem kulką z gliny. W sumie trzy razy, nawet jak przejeżdżałem 70 km/h przez ten mostek, to w plecy zarobiłem. A raz jechało dwóch gości na rowerach - ojciec z synem - syn tak ze 30 lat, ojciec z 60. No iten młodszy dostał taką kulką. Rzucił rower i ruszył w pogoń. Jak go spotkałem, to mi powiedział, że to była trójka jakiś dzieciaków. A ojciec od tego gościa powiedział: "Chętnie bym sku***** pokopał" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez ludzie wieszaja sznurki miedzy drzewami :P KOlega omalo zeby sie nie wpasowal w taki :D :D na policje z tym isc ... tylko pewnie ty dostaniesz opierdziel za to ze halasujesz :roll: :roll:

Można powiedzieć, że po lesie na rowerze się jeździło, albo na spacerze byłeś :P. Po co się motocyklem chwalić

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie jest tak polna droga, którą traktory dojeżdżają na okoliczne pola. Jade sobie spokojnie po koleinach wyrobionych przez traktory (fajna sprawa :P ), składam się w zakręt, ścinam go troche a tam koło trawy na środku drogi wyskakuje pustak... Minąłem go na centymetry 8O Jakbym w nego walnął nogą to bym chyba miał poważne skręcenie stawu skokowego :cry: NIgdy wcześniej sie z takim czymś nie spotkałem, chociaż praktycznie codzień jeżdziłem tamtą drogą (tylko drogą, nie zjeżdzałem na czyjes orne pola, jak ktoś szedł to zwalniałem, żeby go błotem nie obsypać). Nie wiem dlaczego ludzie to robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielce zaskoczony, a moze wrecz przerazony :|

Naprawde nie wiedzialem, ze ludzie moga byc tak glupi, co prawda slyszalem o kierowcach w puszkach ktorzy otwierali dzwi w korkach by zagrodzic droge motocykliscie, ale zeby wywieszac drut?! Przeciez przy wiekszych predkosciach, jakbys porzadnie w tchawice dostal moze cie zabic!

 

P.S. Apropo dziadkow - z buzerem, kaskiem i full ochraniaczami to moze sobie pieniacz skakac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre pulapki.U mnie w lasach troche spokojnie, jedynie metrowe dziury gdzie niegdzie sa pokopane (mysle ze to rowerzysci robia) bo zaraz obok sa male hopy porobione.TRzeba uwazac na takie dziury.Pozatym ostatnio duzo drzew pocietych na sciezkach lezy, ale bez problemu przez drzewa sie przedzieramy, albo omijamy je przez krzaczory.Jednym slowem przez las trzeba jechac ostroznie i z rozwaga, bo niewiadomo co moze na nas czychac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...