Jump to content

Mario

Forumowicze
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mario last won the day on December 20 2019

Mario had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About Mario

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider
 • Birthday 12/12/1970

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Piaseczno

Osobiste

 • Motocykl
  Bmw R100r
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

256 profile views
 1. Mario

  Morsowanie

  Ja sam unikam wody chłodniejszej niż +25°C ale prawie codziennie widzę jak ktoś się moczy w Jeziorku Czerniakowskim, więc może tam się zaczaj
 2. Kiedy tak czytam Wasze utyskiwania na obecne problemy ze stworzeniem szczęśliwego heteroseksualnego związku to dochodzę do wniosku, że coraz większa popularność związków jednopłciowych wynika często nie ze skłonności - tylko ze świadomego wyboru mniejszego zła! Jeśli mam być wiecznie samotny i nieszczęśliwy - to może chociaż znajdę pocieszenie u równie nieszczęśliwego kolegi? Co za czasy, ludzie stają się coraz bardziej "wirtualni", roszczeniowi, kalkulujący, i to wśród teoretycznie najbardziej namaszczonej wolnością kasty świata - Motocyklitów!!! A teraz pozwólcie, że pójdę się przytulić do coraz piękniejszej (mimo 24 lat wspólnego pożycia) Mojej Lepszej Połowy.
 3. Nie macie pojęcia ile radości daje mi pyrkanie podobnymi traktorkami (mam już dwa) po polach i lasach wokół mojej działki, a jak podepnę przyczepkę to i dzieciaki albo pijanego śwagra można załadować
 4. '"Gdy po litrze, Gram na cytrze, To mi się zdaje..., Że się nie udaje"
 5. Mój pierwszy sprzęt to GPZ400R, wersja japońska, wydech Yoshimura (Race Only) i obroty do 14 000. Takiego wyjca drugi raz w życiu nie spotkałem i szczerze mówiąc chętnie bym się jeszcze kiedyś powkręcał.
 6. Mario

  Gra o Tron

  Nie widziałem nawet urywka tego serialu i oczywiście nic mi do jego "jakości", ale masowość zjawiska pod tytułem GoT skutecznie zniechęca mnie do zmuszenia się do wkręcenia w losy jego bohaterów. Cóż, taka natura - im bardziej coś jest dla wszystkich - tym mniej dla mnie .
 7. Ja zajeździłem już 2 tanie myjki i kupiłem w końcu "średniego" Karchera 5/11C z serii PRO z mosiężną głowicą i jest git! Używam go do mycia samochodów, motocykli, sidingu na działce, dachówki bitumicznej, drewnianego tarasu, ze specjalną obrotową szczotką kostkę na podjeździe, z przystawką do piaskowania na mokro czyści wszystko czego sama woda nie daje rady :biggrin: Podstawowa sprawa - ZAWSZE filtr do wody! Nie macie pojęcia jaka ilość szlamu gromadzi się w szlauchu, który leży chwilkę na słońcu. No i jeśli grat stoi w nieogrzewanym garażu - na zimę trzeba dokładnie wylać wodę bo żeliwne/plasikowe/mosiężne odlewy popękają.
 8. Mario

  ..dziwny stan

  ...na forum AT też dzięki Yeuopowi przez chwilę było wesoło, ale dość szybko dostał bana i wrócił na stare trollowisko (co akurat mi wcale nie przeszkadza ;) )
 9. To jest odznaka obrońców Sądu Najwyższego!
 10. ... i obciłse galoty podkreślające... umięśnienie. A propos wypadków to moja Matula miała z dziadkiem dzwona na WFM-e kiedy była ze mną w 7-miechu ciąży, a ja urodziłem się za dwa tygodnie :blink:
 11. To spróbuj sprzedać sprzęty, poczekaj ze 3 miechy i tak cię zacznie skręcać za jazdą, że będziesz w kasku po domu chodził... :ph34r:
 12. Mario

  Zagadki

  Ło matko..., rzeźnia w domu :ohmy: Ktoś kiedyś po pijaku chlapnął, że być może to instrument aborcyjny dla dużych zwierząt (albo dużych Domin) brrrr...
 13. Mario

  Zagadki

  A teraz "trochę" z innej beczki: Co to toto może być: https://www.fotosik.pl/u/mmajszyk/album/2492374 https://photos.app.goo.gl/rP7g3mxUH9qRIJgn2 Wisi mi ta łycha na ścianie jako wątpliwa ozdoba (po poprzednim właścicielu domu) i za cholerę nie mogę dojść do czego służyła. Może do dozowania np. składników do produkcji piwa (ale po co ten hak na końcu...), albo innego chleba. Wygląda na ręczną robotę ale stal jest bardzo dobrej jakości. Jakieś pomysły? ... znalazłem jeszcze oznaczenie producenta Anker Bohrer i z tego co wyguglałem to jest to stara firma produkująca między innymi narzędzia i wiertła, ale nadal nie odkryłem przeznaczenia tego metrowego kawału żelastwa :blink:
 14. Też mam działkę niedaleko i - wierzcie lub nie - kiedyś, nie pamiętam dokładnie ale raczej miesiące niż lata temu - miałem bardzo realistyczny sen, że nieopodal mojego rancha rozbił się/lądował awaryjnie myśliwski odrzutowiec i co ciekawe - pilot wydostał się z niego o własnych siłach... :ohmy:
×
×
 • Create New...