Skocz do zawartości

Wrazenie, ze ktos chce Cie zabic ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja dzis latalem po lesie ,szlo 2 palantow z psami gosc w wieku ok 28 lat i jego stary,nie podobalo im sie ze jezdze zablokowali mi droge i napuscil namnie 1 psa a byl to pitbul (ten 2 zreszta tez) ,kundel uje..al mnie w noge ,moglem wezwac policje ale dalem se siana bo i mi by sie oberwalo za jazde po lesie.

 

Z tego wnioskuje ze jak latasz w terenie i ktos cie zatrzymuje ,nie zwalniaj tylko gaz do konca i omijaj trepa bo sie to moze niewesolo skonczyc .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tymi pitbulami -przegięcie.Ja jak jakis kundel na mnie leci a mam obuwie kute to kopa w morde i tyle :icon_mrgreen:) zawsze skutkuje ,ale przy pit bulach nie gwarantuje:))Mi na szczęscie sie jeszcze takie numery nie przydazały-skargi byłyy i grozby ale nic pozatym,Zobaczymy teraz bo niedawno zamontowałem w xtku wydech monti przelotowy- i chodzi GŁOŚNO-baa nawet bardzo ale dzwięk przepiękny.Poprostu pilnujmy się Panowie i w jedności siła:)))

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze ze nie tylko ja mam takie problemy dzisiaj pierwszy raz przejechalem sie na swiezo kupionym KTM-ie i odrazu po pierwszym wiezdzie do lasu w drodze powrotnej szklo butelki galezie i dwoch gosci stojacych na mojej ulubionej sciezce ktora wracalem do domu ;) nie wiem co oni od nas chca mi sie wydaje ze miejscowe wiesniaki tylko nam zazdroszcza takich sprzetow i nie moga sie z tym pogodzic.......

czasami brak mi slow do tych ludzi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakis typowy rolas rzucał kluczami i darł ryja.... Norma

U mnie jeszcze tak zle nie bylo ale blokady sie zdarzaja ale tylko na drogach ale od czego sa pola jak nie moge jezdzic po lesnych sciezkach ;) to jest dla mnie chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja robie tak. Gdy widze ze ktos idzie zwalniam nie zakurzam klijenta i sii tak samo nie jezdze po polach bo wiem ze sie wku**ia*a, ale jak mnie ktorys wkur*i to ma przerabane. Jezdze toczydełkiem ale na kostkach tez mu moge skod narobic:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba w jakimś innym kraju żyje ;D , u mnie spokój jest, nikt niczym nie zastawia, nie krzyczy ,nie rzuca , nieraz nawet pomachają ludzie.Spowodowane jest to może tym ,że w okolicy jest niewiele motocykli tego typu .Mam nadzieję że nikomu szajba nie odbije bo przywitać się z metalową linką przy 100km/h to raczej średnia przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak czytam te wasze posty z linka stalowa , albo z drutem miedzy drzewami to po prostu teraz mam strach jezdzic po lasach;( Przeciez taki drut to smiertelna sprawa, jadac przy 100 km/h i jakby drut wskoczyl pod szyje to naprawde niezaciekawie moze byc ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawie ?? Mało powiedziane po prostu głowy nie masz. U mnie za to był już szczyt szczytów po śmiganiu zajechałem spokojnie pod dom ściągam kask

widzę że sąsiad wpada na podwórko i z łapami do mnie frajer ale szybko kask założyłem i debil mi w kask walnął :notworthy: Hyh ojciec to zobaczył jak wybiegł oj spierdzielał szybko. Jak potem się okazało chodziło mu oto że mam nie jeździć "jego" ulicą bo to nie jest droga dojazdowa do lasu... szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak normal... galezie dolki grozby :notworthy: na mnie i na kumpla jest juz TAKA nagonka ze głupi ch*j z gazety z jakimis baranami robi nam zdjecia ktore jak sie odgraza zamiesci gdzies tam. ma byc policja itd... ubzdural sobie ze jezdzimy nad rzeka (swider) i niszczymy brzegi (gdzie ?!!!). oczywiscie krecenie baczkow bmw e30 316 z naklejka M pałer 2.5 to tam standard. my zwalniamy do 20-30 pokazujemy peace a na 100% w gazecie bedzie ze jestesmy samobojcami na motorach niszczymi co popadnie. jak dorwe ta gazete to zamieszcze na forum. zolte drz i biala dr jak cos... no i co wy byscie zrobili he ???? (zakladam ze najebanie typowi albo strzal ze sprzegla kamieniami na samochod odpada bo postanowilismy ze rozwiazemy to inaczej :banghead: ale plany byly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na dzialce jest taka fajna droga polno-lesna, piaszczysta...

 

jest taki moment, gdzie jedzie sie droga polna i wjezdza w ciemny kawalek lasu ( po prostu skrawek lasu ), i przez ten kawalek ciagnie sie zakret, dosc dlugi i ostry...

kiedys ( na szczescie ) jadac samochodem, tafilismy na MUREK postawiony na środku drogi, ustawiony luźno, po prostu jak klocki... toż to trzeba być totalnym debilem, żeby coś takiego zrobić

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre relacje z ludźmi trzeba zapracować, za zawsze robiłem tak jak Gawron: koło ludzi i domów zwalniam, pełna rura tylko na odludziach.

Przeczytałem wczesniej jak ktoś z dumą opowiadał o kolesiu, który przeorał pole jakiemus rolnikowi.

Przez takich idiotów mamy rozwieszone linki i inne zasadzki.

Trzeba szanować czyjąć pracę, po co zapie**alać przez zasiane pole - przeciez mozna dróżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre relacje z ludźmi trzeba zapracować, za zawsze robiłem tak jak Gawron: koło ludzi i domów zwalniam, pełna rura tylko na odludziach.

Przeczytałem wczesniej jak ktoś z dumą opowiadał o kolesiu, który przeorał pole jakiemus rolnikowi.

Przez takich idiotów mamy rozwieszone linki i inne zasadzki.

Trzeba szanować czyjąć pracę, po co zapie**alać przez zasiane pole - przeciez mozna dróżką.

 

Tak jak mowisz kolo cywilizacji powoli grzecznie a pozniej petara"D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobre relacje z ludźmi trzeba zapracować, za zawsze robiłem tak jak Gawron: koło ludzi i domów zwalniam, pełna rura tylko na odludziach.

Przeczytałem wczesniej jak ktoś z dumą opowiadał o kolesiu, który przeorał pole jakiemus rolnikowi.

Przez takich idiotów mamy rozwieszone linki i inne zasadzki.

Trzeba szanować czyjąś pracę, po co zapie**alać przez zasiane pole - przeciez mozna dróżką.

DOKŁADNIEE!!!!! o takie podejście chodzi szanujmy cudzą robote i siebie nawzajem :clap: :banghead: :clap: Chodz i tak zawsze sie zdarzają swiry które na sam widok motocykla łapią pod ręke co maja :) :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...