Skocz do zawartości

Wrazenie, ze ktos chce Cie zabic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie zaskoczyliście, nawet bym się nie spodziewał. Myślę że jutro odpalę odpalę CZ 380 więc cała linia otwocka będzie miała nieciekawie :twisted: Ale jakbym spotkał typa który zastawia pułapki to bym pojechał zanim do domu i potem za każdym razem bym się naprzykrzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodkałem z takimi szpikulcami zespawanymi , takie że jak są nie obrucone zawsze sobie opone przebijesz, linki stalowe na drzewach już też widywałem, jestem tylko ciekawy jak taki baran by się potem tłumaczył jak by komuś (odpukać) coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade sobie kiedyś na rowerze od kumpla i słyszłe że cos wyjeżdża z lasu..patzre a tu Yamaha,koleś popatrzył się prawo lewo i pi*da przez orne pole.Tam dziadek stał z traktorem za górką ten koleś z Yamy nie widział go.I ten na Yamasze nagle zaliczył glebe,a wtedy dziadek biegł zobaczyc co się dzieje na jego polu...dziadek biegł z widłami :lol: i ten koleś na Yamasze wstał zapalił motor,dziadek prawie juz przy nim był,koleś pizgną ze sprzegła...cała ziemia grudy znalazły się na dziadka twarzy.Kolesia już na Yamszce nei było widać a dziadek otrł oczy i krzyczał"Ty Skur****nu''.Heh miło było popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam enduro jednak też dużo śmigam po lasach.

Oprócz chamów wysypujących gwoździe jest jeszcze jeden gatunek.

BURAKI Z PIESKAMI. Włuczą sie po lasach i jak przejade obok nich to sie burzą. Raz wyleciałem szybko z zakrętu i patrze a tu pies na środku drogi. Ominełem go a z lasu wychodzi jakiś typ i do mnie krzyczy i macha rękami to ja po chamulcach i nawrót. Wyłanczam silnik podnosze szybe w kasku i krzycze "pilnuj psa" a on głowa w dół i poszedł.

 

Z takimi trzeba ostro bo jak zobaczą że im sie nic nie robi to dalej bedą robić pułapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz 20 lat tak?wiesz...masz odwage powiedziec to wysokim tonem i patrząc człowiekowi w oczy a jak ja np. podbije do typa w wieku 30 lat i zaczne drzec pape na niego to mi wycepi w kask albo zacznie cos innego robic co napewno nie bedzie miłe :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk czytam tych waszych opowiadań to nie moge uwieżyć, u nas tez wszyscy jezdza po lasach i polnych drogach, niektórzy to nawet sciagaj rury (jak np. kolego sciagnie rure od WSK 125 :) to szkoda gadać, słychac go lepiej od śmigłowca albo ruskiego czołgu :( ) i nigdy nie zdażyło sie żeby ktoś zakładał na nas pułapki albo darł sie na nas, jest tylkotaki jeden gosciu co lepiej koło jego domu zbyt czesto nie przejezdzac bo sku**** wylatuje zawsze z jakas balaska albo z sikiera, ale to jest świr pier**** i nie raz przyjezdzala policja do niego to jeszcze wyzwal pały i tyle z tego było :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...