Skocz do zawartości

Skóra na 50cc? Ma sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam jeździć, mam już sprzęt derbi gpr 50.. i teraz strój, bardziej widzi mi się skórzany ale w sklepie doradzano mi tekstylny z racji twgo ze w lato będzie mi mega goraco, ale jak przymierzyłam jeden tekstylny to kurtka fajna No okej, ale spodnie.. wyglądałam poprostu złe i złe się czułam, mierzylam tez jeden skorzany i czułam się o niebo lepiej, a zamierzam kupić skórzany kombinezon Shima, tylko czy dam rade jeździć w skórze w lato? Niech ktoś doświadczony mi doradzi:// mam jeszcze zbroje i planuje kupić dżinsy te "specjalne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby Ci sie zamarzylo jezdzic rowerem w kowbojkach. Mozna, ale po co? :)

Przymierzylas jeden komplet, ktory nie odpowiada, moze warto przymierzyc cos jeszcze?

P.S. Wyglad na motocyklu to JESZCZE nie wszystko..

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogę skarbie ale podoba mi się twoje myślenie :D

 

mnie się wydaje że nie reguł że w skórze nie da się albo da jeździć , kwestia marki producenta , indywidualnych predyspozycji człowieka ( jednemu jest wiecznie gorąco , innemu zimno ) i raczej nikt ci recepty na sukces nie poda

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tekstylne, na początku będziesz skórą zafascynowana, ale jak przyjdzie Ci się później w to ubierać to Ci się odechce jeździć, albo ubierać... Poza tym z prędkościami tego derbi będzie gorąco. Ale że jesteś kobitą to pewnie skóra pójdzie, bo trzeba wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd taki hejt na skórę.

Natal.ia, idź do ogarniętego sklepu, gdzie pracują kobiety i faceci i wypytaj o szczegóły. Obawiam się że z internetu nie dowiesz się zbyt wiele.

Używam stroju tekstylnego i skórzanego (na zmianę) i zdaję sobie sprawę z wad obu rozwiązań, ale niepodważalną zaletą skóry jest dobra ochrona. Na początek miej to na uwadze i dobierz ciasno spasowany strój. W sklepie dobiorą Ci bieliznę termiczną pod spód i dzięki temu da się w tym jeździć całkiem przyjemnie (rzecz zupełnie obca internetowym doradcom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od początku uparłem się na skórę - uznałem, że chopper i techniczny strój na gore texie pasuje jak pięść do nosa :). i wszyscy po kolei mi ją odradzali - od internetowych doradców po przyjaciół motocyklistów. miało być beznadziejnie praktycznie zawsze - w ciepłe dni miałem się gotować, w zimne marznąć, w deszcz ociekać, itd. natomiast jeżdżę od ponad miesiąca - głównie w ciepłe dni ok 20-24 st. i nie odczuwam dyskomfortu termicznego w ogóle, a jestem z tych, co cały rok chodzą w krótkim rękawku i w życiu bym nie założył jakiejkolwiek dodatkowej warstwy pod spodnie. wczoraj dwie godziny jechałem w korku przy 24 st. i też było Ok - mam perforacje na rękawach i to bardzo ładnie działa, rozpięcie zamka przy mankietach też wpuszcza sporo powietrza do środka. owszem, jak stoisz na słońcu a nie jedziesz, to jest gorąco i podejrzewam, że przy 30 st może być trochę za gorąco, ale umówmy się, że przy takich warunkach najlepsza jest cienka koszulka z krótkim rękawem a nie odzierz ochronna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam opinie ludzi, którzy jeżdżą od miesiąca i jeszcze na dodatek muszą potwierdzić sami sobie słuszność swojego wyboru...

Stary, na co dzień sprzedaję ciuchy i akcesoria motocyklowe, i uwierz mi, ludzie, którzy na prawdę robią trasy nigdy nie wybiorą skóry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy i owszem...

Na miasto i do okazyjnych wyjazdów - skóra. Lub jak jest gorąco i tylko na miasto buzer...

 

Też sprzedawałem kiedyś... I cały czas w garażu wisi Evolution ;) ... Rewelacyjny ciuch... Ale albo jesień/zima... Albo trasy...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam opinie ludzi, którzy jeżdżą od miesiąca i jeszcze na dodatek muszą potwierdzić sami sobie słuszność swojego wyboru...

Stary, na co dzień sprzedaję ciuchy i akcesoria motocyklowe, i uwierz mi, ludzie, którzy na prawdę robią trasy nigdy nie wybiorą skóry...

 

To że coś sprzedajesz nie powoduje, że zjadłeś wszystkie rozumy i masz patent na rację ;). Taka argumentacja jest infantylnie żałosna i wątpię że kogoś przekona ale właśnie dosyć typowa dla sprzedawców :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest argumentacja, tylko obserwacja. A infantylne, to masz podejście do tematu.

Ja nie twierdzę, że to jedyna słuszna droga, tylko że 90% klientów sami wybierają texy. Myślisz, że wszyscy się mylą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicze pytanie jest tylko czy wszyscy motocykliści jeżdża długie trasy ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...