Skocz do zawartości

Motocykl Romet K 125


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dawać mi tego moderatora, który na to pozwolił! :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter,

 

masz naprawde dobre serduszko :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać mi tego moderatora, który na to pozwolił! :D

No co chcesz: nowy rok - nowe odcinki serialu, nowe przygody głównych bohaterów... A że na razie niewiele się różni od tego co było? Zawsze trzeba zacząć od przypomnienia poprzednich odcinków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać mi tego moderatora, który na to pozwolił! :D

Spokojnie Konrad, już niosę popcorn i colę...a Ty tymczasem usiądź wygodnie w fotelu.

 

Monter,

 

masz naprawde dobre serduszko :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Już dawno by dostał permanentnego bana według mojego osobistego paczenia na te dyrdymały ale mnie też obowiązuje regulamin.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestes drugi ktory ma dobre serduszko

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że każdemu jest to na rękę bo inaczej by tu nikt nie wchodził i nie spamował.

Ma gość zajawkę to niech ma. Grunt, że jemu dwa kółka w tej właśnie formie się podobają i to powinno wystarczyć.

Tym bardziej, że temat jest w odpowiednim dziale.

Edytowane przez Quanti86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Ok, ignorujac docinki i ataki, kontynuuje temat o tym motocyklu.

Ciekawy filmik znalazlem w sieci jak rzekomo ktos tym polecial 120km/h.
Zeby nie bylo,tez w to nie wierze. Ja nie z tych gimbusow co mowie ze ich 50 4T poleci 100 i jeszcze ma zapas na manetce :D
Pytalem sie autora filmiku ,jakie modyfikacje silnika zrobil ze tyle idzie. A on odpowiedzial ze dal zebatke 17 na przod zamiast fabrycznej 15. . Czyli mowiac prosto :wieksza predkosc max, ale gorsze przyspieszenie.
Zapytalem go tez czy nie wstawil kita 150cc bo moim zdaniem 125 cc 10KM jest za malo by osiagnac taka predkosc. odpowiedzial ze nie.
Ja osobiscie swoim lecialem na prostej 105km/h gps na 15z. i wyprzedzalem tiry Ale na 16z juz tylko 95-100.
Zanim zakwestionujecie wiarygodnosc filmiku bo chinski licznik, Pare osob w komentarzu pod filmikiem obliczyli jego predkosc na podstawie czasu mijania slupkow przy jezdni i predkosc sie zgadza.
Nie taki komarek widocznie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie przywoływał...jam na to pozwolił i co teraz?

 

nie wiem co teraz...szacunek za to, że się przyznałeś :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster
Na allegro :)


Lepiej sobie wziac hyo gt 125 zamiast k 125 . Na gt 125 jak na 125 ciagla penera jest :D

-Jaka to pojemnosc jest ? 650 ?-pyta przechodni

nie, mniej.-odpowiada motocyklista.

-600?

- mniej.

-No to wtedy musi byc 500!?

-mniej.

-Co Ty se ku*wa jaja robisz? Nie moze byc 250?!

-125tka ;=>

-o w morde :D


I podobnie jest z Varadero 125 i hyo gv 125 .Ktos tam pare razy viadrze dal 800 czy 1000 jak czytalem. Ciagla penera :D No i ofc te V2!Mniam. A na przelotach wruuummmm:D


A k 125 stosunkowo male jest ale nie ma tragedii. Choc raz na stacji podszedl do mnie pewien jegomosc i pyta sie o pojemnosc . A ja ze ile obstawiasz ? A on ze 250. Nie ma mu sie co dziwic. Gar w miare duzy jest. Co innego ze na boczku jest napisane jak wuł co to za pojemnosc. No ale coz, nie kazdy laik ogarnia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem w romecie wczoraj żarówkę H4 samochodową zamiast HS1 . Żarówka h4 ma jak wiadomo 60/55W a żarówka HS1 35/35W . Alternator spokojnie da radę bo ma spory zapas mocy.

 

Reflektor nie jest przystosowany do H4 i po pewnym czasie pożegnasz się z odbłyśnikiem oraz kostką i kablami. Oślepiasz też innych. Biorąc pod uwagę jakość chińskich reflektorów to nie zdziwił bym się jeśli on się po prostu zacznie topić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

porownywalem wygladowo HS1 i H4 i sa IDENTYCZNE. Ksztalt banki , preciki w srodku i wgl. HS1 to jest po prostu H4 o obnizonej mocy , i prawdopodobnie tez bardziej odpona na wstrzasy z tego co czytalem. A czy mi sie stopi wszystko ? No sory, ja nie eksperymentuje. Wchodze na forum rometa i multum k 125 na h4 jezdzi i jest spoko.I wtedy sie decyduje. To jest dosyc popularna przerobka bo niestety hs1 daje tyle swiatla co wieksza swieca w ciemna noc. Nie raz jechalem romanem na wypizdowie i za cholere nie moglem przekroczyc 60km/h. Tak to scierwo nawet na dlugich malo swiatla daje.

Co do oslepiania, to nie masz pojecia ile mnie samochodow po zmieszchu oslepia. Jak bede widzial ze promien swiecenia jest za wysoko to obnize lampe.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biorąc pod uwagę jakość chińskich reflektorów to nie zdziwił bym się jeśli on się po prostu zacznie topić.

 

panie przeca działa nie wiem o co się przypierdalasz ......

zresztą sam widzisz inni mnie oślepiają więc i ja mogę :D

 

 

Nie no, zajebiście! Koło TIR-a przeszedł jak burza.

 

Ja tak samo maluchem wyprzedzam tiry tylko że ja to nazywam traumą i się nie przyznaje :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...