Skocz do zawartości

Tico w gazie albo zwykły diesel 1,4


Spaliniarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak wolałbym SC lub UNO w lgp ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uno i SC w serii blachę i konstrukcję ma lepszą od tico ale też gnije przeraźliwie i 90% egzemplarzy na rynku albo ma szyby kolejowe zamiast progu , albo beton albo nie ma progu i wygina się tak samo jak tico :D A makarony mają tragiczne silniki , CC700 to chyba najgorszy samochodowy silnik świata( 20-coś koni a pali jak 1.8 , tragiczny gaźnik przez co jaja z ssaniem , i awaryjność 10 letniego chińskiego skutera ) , i serwis ( odkręcanie koła żeby świecę wykręcić ) i awaryjność i spalanie/osiągi to porażka jak rządy PO.......CC700 to lepiej jeździ na gazie niż na benzynie poważnie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cc700 nie miało silnika z bisa ?

według mnie fiatowskie silniki to jednak zajebiście pancerne jednostki, bez oleju, bez chłodzenia robią setki kilometrów

ale niestety jakie auto takie traktowanie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CC700 to porażka, ciągle się sypie, natomiast SC 900 jak i 1.1 to chyba jedne z fajniejszych aut jakimi jeździłem. Mi pozycja za kierownicą pasowała i nie raz robiłem po grube kilka setek dziennie. Tico też trochę jeździłem i też trasy po kilkaset km i w sumie to co najbardziej mnie w nim denerwowało to cieniutka jak słomka kierownica :biggrin: No i do SC 1.1 bez porównania słabsza dynamika.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zgłasza się kolejny posiadacz seicento 900 :). Ja swojego kupiłem z przebiegiem 160 tys, stan na dziś 210 tys. Do tej pory pali od pierwszego strzału, zero awarii. Jedyne co musiałem przy nim zrobić to progi były do roboty. Z materiałem i robocizną zmieściłem się za dwie strony w 5 stówach. Rozrząd na łańcuchu, co jakiś czas przy odpaleniu daje znać o sobie, słychać go chwilę ale podobno ten łańcuch przeżyje silnik i nie trzeba go wymieniać.Minusy dwa: ja wiem że to bolidem nie jest i tego nie oczekuje bo to typowy mieszczuch z punktu A do punktu B ale kilka km więcej by się przydało i druga chyba największa spalanie mi w mieście 7-8l to norma przy tak małym silniku to dużo, za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałe CC 900 z 98r oku, pierwszy właściciel zakonnica.

Wierzcie lub nie, kupiłem go w 2005 roku z przebiegiem 12 000 km.

Tak wiernego i wdzięcznego samochodziku nigdy nie miałem.

Na miasto super sprawa, spalanie w mieście do 6 l, w tarsie ok 5l.

Od razu po zakupie Centek został zglebiony, wpadły ciemne lapmy i kierunkwoskazy Carello - z czerownym lakierem wyglądał kozacko!

Co to autko u mnie przeżyło..... :blush:

Było autem sportowym, rodzinnym, dostawczym...i zawsze dawało radę.

Sprzedałem go znajomemu, któy ma go do dzisiaj, przebieg już ponad 200 tkm, rdzy niewiele, mechanicznie OK, padła tylko raz skrzynia biegów.

Jak się dba to auto jest bezawaryjne.

Wczesniej miałm CC 700 na Aisanie i pzreklinałem ten wynalzek.

To auto widziało górkę wcześniej niż kierowca ;)

CC 900 przy 700 to szatan!

Tico.....silnik rewelka, ale cała reszta :banghead:

Edytowane przez Leon84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko SC 1.1 w wersji Suite miały klimę - niezwykła rzadkość na rynku PL, natomiast w Italii jest tego na pęczki.

Nie przypuszczałem, że którekolwiek seicento miało klimę fabryczną :D Ale jeszcze bardziej bym się zdziwił, gdyby ktoś klimę to tego dołożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a tak sobie myślę , nie można zamiast klimy otworzyć okna ? już nie mówię korbką , przyciskiem spokojnie...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a tak sobie myślę , nie można zamiast klimy otworzyć okna ? już nie mówię korbką , przyciskiem spokojnie...

 

Latem przy 30 stopniach, stojąc w korku... ;) Jadąc autostradą po 160 - 170km/h... ;) Dobrze ustawiona klima to super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tico też miało wersje z klima, nawet w książce jest o tym wzmianka ( elektryczne szyby , centralny , klima , i takie tam w najbogatszej wersji ) , jak srajcienko , ale mnie to niepotrzebne, prąd zabiera , spalanie wzrasta , wole ze spoconymi jajami zrobić 5km dalej niż z katarem 5km mniej....

 

 

Latem przy 30 stopniach, stojąc w korku... ;)

 

a w motocyklu masz klimę ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...