Skocz do zawartości

Zdjęcia z naszych podróży, wypadów, wypraw motocyklowych.


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś na Mazurach, jakieś 3-4 km od najbliższych siedzib ludzkich drogą polną w głąb dziczy. Zero cywilizacji tylko ja i mój wierny rumak...

bikepics-882716-800.jpg

 

Opole. To jest moc:

bikepics-840834-800.jpg

 

Tak pozatym stąd się właśnie biorą chmury. Produkcja chmur.

 

Reszta będzie już na bieżąco ;)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicz.

 

Jakby ktoś przejeżdżał przez Milicz a chciał na chwilkę odpocząć, gorąco polecam udać się na ulicę kasztelańską.

Szkoła Leśna:

16062013453.jpg

 

Zamek, a raczej ruiny:

16062013456.jpg

 

Dookoła park, co ciekawe - na drzewach są tabliczki co to jest za drzewo, fajna sprawa:

https://lh4.googleusercontent.com/-26WcOZ64jFg/Ub3kZ3T7TJI/AAAAAAAAAJU/hAVaC5GJVlM/s640/16062013457.jpg

 

 

 

A jak ktoś ma więcej czasu to polecam stawy milickie i okolice.

Stawy(koniecznie potrzebna lornetka):

16062013462.jpg

 

Sulmierzyce - drewniany Ratusz:

16062013466.jpg

 

Wiatrak:

16062013467.jpg

 

 

A tu po drodze na płocie była tabliczka na pewną miejscowość, której nie pamiętam nazwy -3km. Tak więc tam skręciłem:

16062013468.jpg

16062013471.jpg

A później to był horror - piasek, środek lasu, później "skrzyżowanie" w wydeptanej trawie, na czuja skręt w lewo i odziwo dojechałem do tamtej miejscowości.

To obok miejscowości, której nie pamiętam nazwy, po prostu skończył się nagle asfalt:

16062013472.jpg

 

A tu już powrót do domu - jakby ktoś jechał w okolicy Milicza - Krośnic- wylot na Trzebnicę, są odbicia z głównych dróg ze znakami zakazu wjazdu dla ciężarówek i tabliczki pod spodem: nie dotyczy ALP. Polecam tam skręcić:

16062013476.jpg

16062013477.jpg

 

 

Ogólnie gorąco polecam Milicz, Stawy Milickie i okolice, nikt nie będzie zawiedziony :)

Muszę tam wrócić, bo z późno wyjechałem i zostało jeszcze par miejsc do zobaczenia a później postaram się skrobnąć relację.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... pierwsze to moje pagórki:

 

 

tak sie ładnie zimą robi - jak dupa nie odmarza :)

 

 

bezmiechowej nie mam, ale górkę z szybowcami to tak

 

 

A tu dla montera - droga na Czaple na Nidzkim

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze to droga na Odrodzenie od czeskiej strony - niestety teraz już zamknięta dla ruchu, a to drugie to jak się zjeżdża z Michałowic do Piechowic taką krętą drogą, i tam jest taki przepust przez skałę - tam często tak się robi, ale to była rzadkość ze mróz trzymał a nie było sniegu na drodze. :)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...