Skocz do zawartości

Zdjęcia z naszych podróży, wypadów, wypraw motocyklowych.


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby Majki nie krzyczał to bezkombinacyjne :)

Tamko ... i za to Cie uwielbiam.

Super, pieknie i bez wodotrysków.

Niestety, pozostaje mi rola biernego obserwatora i komentatora, bo jak zwykle nie moge wklejac zdjec. Mada faka !!!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pozostaje mi rola biernego obserwatora i komentatora, bo jak zwykle nie moge wklejac zdjec. Mada faka !!!!

 

A jak wejdziesz w swój profil - ustawienia-->załączniki, to jest opcja usunięcia (i wywal jakieś stare) i pojemność powinna się zwiększyć. Nie da rady tak?

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka, wiem, kwestia gustu.

Zdjęcia naturalne zajebiste.

Masz może oryginały tamtych piwerszych wstawionych?

Lubię marzyć.

Ale woda, która jest żelem, zboże,które jest piaskiem, nie daje tego. To jest tylko fototapeta i folder linii lotniczych.

Daj, proszę poczuć jak tam jest.

 

Tamka jesteś taka chudziutka jak dasz radę z Blackiem :)

Poka zdjęcie :)

Zlot w Świdnicy, moja mz 2 godziny przed śmiercią, na czołówce z betonowym słupkiem :(

bikepics-776128-full.jpg

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka jesteś taka chudziutka

 

.......powiedział gruby do chudego :laugh:

 

A podobny jesteś do mojego kumpla jak jego ksero, będziesz w Wawie zawiń do piekarni "Grzybki" i poproś o Pawła Federowicza :laugh: będziecie mieli ubaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na jukeju nie znam. A to Polska właśnie (poniżej) (jest pikseloza, bo pomniejszone zdjęcia. Oridiżinal jest lepszy)

 

 

 

 

A tu jest z zagramanicy, letkim photoshopem potraktowane

 

 

Tutaj w sumie tylko polaryzator był

 

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest koło 2007 roku tak więc można się przyznać. tylko mini irokez taki trochę przyklapnięty :)

bikepics-776132-800.jpg

Jeszcze mnie nic nie boli a miałem sine 70 % ciała.

W sumie tylko głowa, stopy, lewa noga i jedna ręka były bez niebieskiego koloru.

Później były duże problemy z chodzeniem :)

 

Zachciało mi się ścigać.

 

Wejście w winkiel jakieś 60-80 kim/h a tu z naprzeciwka osobówka szerokim łukiem z dużą prędkością.

Jak bym się złożył moto by przeszło a ja bym został na masce.

 

Delikatne wyprostowanie, tor jazdy wyrzucił na piaszczyste pobocze.

Z pobocza wjazd w rów, nagle rów kończy się poprzeczną drogą, gdyby był betonowy to tam by się moja historia zakończyła.

 

A tak wyskoczyłem z rowu, tak mnie podbiło, że leciałem przez chwilę w powietrzu, moto spadło spowrotem na ziemię i w tym momencie wbiłem się w widoczny na zdjęciu słupek :)

Kierownicę trzymalem do końca.

Przez chwilę moto wbite w słupek stało a potem przechyliło się na lewy bok i upadło na ziemię a ja razem z nim :)

bikepics-776133-800.jpg

 

Na koniec z domu wyleciała z domu baba krzycząc "Jak się nie umie jeździć to trzeba hulajnogę kupić" i kazała zapłacić 300 zł za zniszczenie płotu.

Stanęło na 100 zł :)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...