Skocz do zawartości

Zdjęcia z naszych podróży, wypadów, wypraw motocyklowych.


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszystkie pochodzą z Norwegii. Niestety są z przed kilku lat i nie pamietam w jakich miejscach zostały zrobione. Na pewno na północy, pewnie nawet tej dalekiej. W wolnej chwili coś dorzuce.

Jesli podobają się Wam te zdjęcia to zapraszam pod link w podpisie ;)

 

Dzięki za info zajrzę tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ładna ta Norwegia.

 

Ale widzę że to nie przelewki juz i moja Anglia zaczyna tracić.

No to do boju i koniec ze zdjęciami z telefonu

 

Słonecznie:

21449062511735157199.jpg

 

24454184803218334338.jpg

 

90487912841089218458.jpg

 

73686473034758150383.jpg

 

i zmierzchowo

 

78424263782391572714.jpg

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie moto na tych zdjęciach? ;) Bez moto się nie liczy....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka lubi czasami popadać w twórczy nastrój.

Zdjęcia normalnym, tradycyjnym aparatem cyfrowym z pogardzanego systemu 4/3 (e510 plus najczęściej zuiko 14-54 bo jestem za leniwa żeby nosić wiecej chociaż mam kilka aparatów filmowych które dawno temu były super-top. Tyle że trudno o dobrą obróbkę i efekty nie spełniają moich oczekiwań).

Poza kadrowaniem najczęściej nic nie robię. Bardzo lubię fotografować w czasie przełomów świetlnych :) tak to sobie nazywam. Tz. świt albo wieczór na kilkusekundowych czasach i naświetlaniem minimalnym. Tak na styk.

Statyw za kilka groszy, albo podpieranie okolicznymi kamyczkami i w wyzwalanie z pilota.

Wrócę z pracy to kilka zdjęć w pełnym rozmiarze wkleję. No chyba że będzie protest za rozmiar.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ta ma być tak, ze bez moto.... to proszę. Polska też bardzo ładna (w małej rozdziałce, i więcej bym wkleił, ale juz mi nie puszcza :( )

 

 

 

 

 

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnoujście wejście do Kanału Piastowskiego :biggrin: Piękny widok kiedy taki kolos przepływa kilkanaście metrów od człowieka :)

Edytowane przez skilos

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahem Skilos, z racji mojej pracy to ci napiszę że to jeszcze nie kolos ;) Wstawiłbym zdjęcie kolosa, ale już mi nie pozwala załączać fotek :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...