Skocz do zawartości

Zdjęcia z naszych podróży, wypadów, wypraw motocyklowych.


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tamka, nie przejmuj się słowami krytyki i otuchy tylko rób tak dalej. Najważniejsze to umiejętne kadrowanie i dobór światła, większości tego brak.

No i trzeba uważać aby nie spaść z motoru podczas jazdy! Jak się widzi fajne motywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuję się :)

Poza tym żadne moje zdjęcie nie zaznało Photoshopa :icon_razz: Wiem tylko jak mniej wiecej wygląda. Ponieważ jestem talibanką programową i bardzo nie lubie windowsów jakichkolwiek to i jemu przy okazji obrywa się.

Zdjęcia obrabiam w Gimpie :laugh:

Dziękuję Buber za poparcie tezy że, obróbka czasami jest jedyną metodą żeby chociaż trochę obraz zblizyć do tego jak go widzieliśmy.

 

 

Majki, ja to chciałabym żeby było możliwe pokazać na zdjęciu widok jaki widziało się po delikatnym przyćpaniu.

To dopiero rwałbyś włosy :laugh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle robią swoje, musiałem walnąć paszportem o ziemię aby wyłgać się od zaproszenia na wesele.http:// http://picasaweb.google.com/marekrajsz/Syberia?authkey=gOHAtGFKms4#5101113638468716146

Edytowane przez MarekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majki, ja to chciałabym żeby było możliwe pokazać na zdjęciu widok jaki widziało się po delikatnym przyćpaniu.

To dopiero rwałbyś włosy :laugh:

Które ??? :biggrin:

Ale chetnie popacze.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Majki. Taka próbę poczyniłam i nie bardzo wychodzi. Gimp nie ma odpowiednich algorytmów :laugh:

 

85074061745382883624.jpg

 

bez paniki, to tylko mewa :)

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw linke co by nie trzeba było kopiować, a fotki są super, ten wschód jednak ciągnie jak magnes.

Chyba nie potrafię obsługiwać tego mechanizmu forumowego, starałem się edytować i nic z tego nie wyszło. Do kopiowania i wklejania linków jestem przyzwyczajony. W pracy biurowej to chleb powszedni, z tego się żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Majki. Taka próbę poczyniłam i nie bardzo wychodzi. Gimp nie ma odpowiednich algorytmów :laugh:

 

 

To może się jednak przeproś z photoshopem ? ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Majki. Taka próbę poczyniłam i nie bardzo wychodzi. Gimp nie ma odpowiednich algorytmów :laugh:

Spoko.

Przy odpowiedniej wspolpracy odbiorcow damy rade.

Tylko good stuff musi byc bo w innym przypadku zaden Grim czy tez Szop nie pomoga :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neno :) Odbierasz mi argumenty. Zdjęcie drogi wyjątkowo fajne. A na dodatek do złudzenia przypomina mi jedno znajome miejsce, nie tam w Norwegii tylko pod nosem, na miejscu. Musze poszukać bo naprawde jak błąd w matrixie jakiś by był i ten sam plik krajobrazu w róźnych miejscach :laugh:

Robisz zdjęcia w czystej formie a ja za dużo kombinuję jednak.

 

83353155069998315494.jpg

 

01965592500287711131.jpg

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robisz zdjęcia w czystej formie a ja za dużo kombinuję jednak.

Taaaaaaaaaaaa

Tylko juz teraz za cholere nie moge ich wklejac :banghead:

 

Spoko, Twoje zdjecia sa jak z innego swiata i trudno sie do nich odniesc mowiac np. kiedys tam pojade i chcialbym to zobaczyc :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...