Skocz do zawartości

Wspomnień czar..czyli zdjęcia motocykli sprzed lat..


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kapec z tylu to jest od polskiej Syrenki 16 '', silnik, zbiorniki i rama z HD WLA.

Jezdzilo sie tym tragicznie, promien skretu ciezarowki, hamulce zadne, ale dziewczynom na sam widok majtki spadaly a o to nam wtedy przede wszystkim chodzilo :).

Odbylem z Krzysiem jedna 200 km trase na tym wynalazku jako pasazer i byla to moja pierwsza i ostatnia jazda chopperem w zyciu.

Widze Tamka ze efekt pozadany jest w dalszym ciagu :).

:laugh:

Majtki to w koncu też wynalazek i czasami ulegają awarii i spadną sobie :biggrin:

No ale to musi być szczególny zbieg czynników zewnętrznych. Tak same z siebie to raczej nie robia takich numerów

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamka ale przyznaj obejrzała byś się :P

 

No wiesz, to tak jak z zapłonem w motocyklu. Najpierw czujnik i niskie napięcie a potem ... :laugh:

Pewnie byłabym na tyle bezczelna że zatrzymałabym taki pojazd, może nie jak policja ale na jakimś parkingu np.

:P

 

Kask swoją drogą odlotowy

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hi.

Temat o starych motocyklach ? :) to wrzuce pare fotek zrobionych w Oldtimer

Muzeum nie daleko mojej wsi.Jak nie ten dzial to prosze o przeniesienie

do odpowiedniego.

https://plus.google.com/photos/117476920806978053940/albums/6178179885496228913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...