Skocz do zawartości

Wspomnień czar..czyli zdjęcia motocykli sprzed lat..


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dziadek to byl gosc - prawdziwy zawodnik crossowy, uzywajacy do tego motocykla na codzien.

Szacunek - w tych czasach latwe to nie bylo.

Z mojej strony jeszcze jedno zdjecie z tego samego zjazdu HD w Wolsztynie w roku chyba 74, ta sama grupa sokolarzy

tylko ze teraz dobrze widac b.ladna 600 braci Kotysiewiczow, moja tysiaczka z tylu;

 

zlot77so.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolorowe i to w bardzo dziwnych kolorach mam dopiero z lat 80 tych :).

To jedno z najwczesniejszych :

 

Saharazlozona.jpg

 

"Prowadzi" Janek Kwilman ( obecnie warszawski dealer HD ), z tylu niezyjacy juz Rysiek Mazurek a w wozku ja.

Rok chyba 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No no piekne zdjecia i tradycje rodzinne Robert.

To tez z poczatku lat 70 tych :

th_Sok_4.jpg

 

Ten sam kolega meczy sie ze swoim Sokolem podczas pierwszego zlotu w Wolsztynie 73 :

 

th_Sok_2.jpg

 

A to znany w "calej Wwie" Krzys Fischer rowniez okolo 71 / 72r:

 

scan0004.jpg

 

Jak widac moda motocyklowa nie roznila sie zbytnio od tej codziennej - co kto mial to nakladal :)

Zmienilo sie to troche 10 lat pozniej :

 

 

 

Zafascynował mnie ten motocykl :) Wydaje mi się że jeździło się na nim okropnie, ale wygląda za to odlotowo.

To pewnie jakaś fabrykat Krzysia? I co tam za silnik siedzi?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś inaczej pewnie było by to zrobione, na pewno nie wystawał by alternator od samochodu/ciągnika z przodu prze silnikiem.

Co nie zmienia faktu że i tak fazersko wygląda. :crossy: Trochę ala mad max, i ten kapeć z tyłu tak ciekawie się ugina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwią 2 linki idące do manetki od sprzęgła tak jak by miał zmianę biegów sterowaną niczym w komarze.

 

 

Poszperałem w necie i jest autorem opowiadania do książki harley mój kumpel 2. Może jak by się wysilić chciałby coś opowiedzieć o swoim dawnym motocyklu.

Edytowane przez wueska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapec z tylu to jest od polskiej Syrenki 16 '', silnik, zbiorniki i rama z HD WLA.

Jezdzilo sie tym tragicznie, promien skretu ciezarowki, hamulce zadne, ale dziewczynom na sam widok majtki spadaly a o to nam wtedy przede wszystkim chodzilo :).

Odbylem z Krzysiem jedna 200 km trase na tym wynalazku jako pasazer i byla to moja pierwsza i ostatnia jazda chopperem w zyciu.

Widze Tamka ze efekt pozadany jest w dalszym ciagu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...