Skocz do zawartości

Wspomnień czar..czyli zdjęcia motocykli sprzed lat..


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kiedyś nie było netu i portali społecznościowych niszczących psychikę ludziom.

Ludzie byli naturalni, a teraz liczy się dobra fota na fejsie i ilość lajków.

 

Masz rację... ludzie są odważni przez net a jak przychodzi coś na żywo to nagle słów brakuje... no cóż wszystko zmierza do zagłady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że zaczeliście takie zdjęcia pokazywać :)

 

Ja swoją resztę kiedyś jeszcze pokażę, może w inny sposób bo mam ich za wiele. Teraz dam miejsca innym, niech dają takie zdjęcia jakie mają, jak Adam, Qurim, bo to jest bardzo ważne. Latorośl jak wejdzie, zobaczy, to może jakaś pasja zakiełkuje w tej mózgownicy, i oby to była pasja motoryzacją.

Fajnie że pokazujcie wasze zdjęcia, a nie z internetu, pokazujcie je nawet, jak czegoś tam się na nich wstydzicie, to tak naprawdę nie ma to znaczenia, bo to jest wasze, i to zawsze będzie dobre.

 

Ta żółta MZ jest na chodzie do dzisiaj :). Miał ją mój wujek. I niech mi tylko ktoś powie, że od małego nie kochałem się w motorach, jak ja czule ściskam ten zbiornik :laugh:

Nasz Janek w prawie pełnej okrasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeciąć ten wątek i przenieść ostatnie posty do nowego. Za jakiś czas fajne zdjęcia będą ciężkie do znalezienia po 20 stronach spamu.

 

Dokładnie !!!!!!

Załozyc nowy temat typu: wspomnien czar czyli moda z lat babci i dziadka :biggrin:

Jak dorwe sie do skanera to tez cos powrzucam ....

Babcia z dziadkiem na moto z koszem, rodzice do slubu na skuterze jechali i jakies stare moje z wyjazdow na Mazury .... hehehehe 3 dni ruskimi z Warszawy jechalismy

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec zgadzam sie ze zeby w PRIu jezdzic na Triumphie to trzeba bylo miec balagan pod czaszka :).

Jesli chodzi o ubior to mienie Triumpha nie zmienialo specjalnie sprawy :

 

TucholaTriumph.jpg

 

Triumph jest, kask jest a ubranie z butami gdzie ???

Ten sam rodzaj elegancji motocyklowej przedstawiam ja na Sokole :)

 

JanaSokolekoloSkierniewiczHDCWwa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...