Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, w 1100 i X-spirit 2 szyba jest wyższa, więc nie ma tego problemu, który występował w poprzednich wersjach. Właśnie to poprawili, bo tam była lipa z szybą, która robiła się mega-lipą po założeniu pin-locka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... ja na zimę chce zmienić mojego starego XR-1000 na coś lepszego ... w sumie to byłem zdecydowany już na XR1100 - jeździłem w nim i mi przypasił. Odczuwalnie cięższy co prawda ale nie było dramatu. Wcześniej jeszcze zastanawiałem się nad Schuberthem SR1 ale cena i fakt, że nie udało mi się znaleźć sklepu w okolicy, który pozwoliłby mi się na próbną jazdę zniechęciły.

Tak na marginesie to między XR-1000 a 1100 jest przepaść jeśli chodzi o widoczności i wentylacje.

Teraz zaciekawiliście mnie tym sharkiem - w sumie odpycha mnie tylko brak pinlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimbak nie wiem skąd te stwierdzenie o wentylacji między 1000 a 1100... ja mam 1000 a moja żona ma 1100 w tym samy rozmiarze co ja, więc jeździłęm i w nim. Dla mnie nie ma żadne, absolutnie żadnej różnicy w 1000 a 1100 jesli chodzi o wentylację. Co do wielkości szyby to fakt 1100 ma wyższą, ale i tak moim zdaniem jest za niska. Jacek co do pinlocka to mnie to wisi bo i tak nigdy z nim nie jeździłem, wybieram tylko pod kątem toru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi na przykład, ten Shark... W OGÓLE nie leżał - bolała mnie w nim głowa i po prostu nie dla mnie zrobiony. Każdy lubi co innego, dlatego nie ma co się napinać i przez neta kupować bez przymiarki :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt kask trzeba przymierzyc kazdy ma inna bańke ,znaczy ksztalt bańki,znaczy głowe :)

I tutaj kask za pierdylion nie gwarantuje niczego ,fakt jest taki ze kaski torowe sa w h...j glośne i do normalnego jezdzenia sie nie nadaja ,(tak wg. wlasnego doswiadczenia).

Mocno rozbudowany system wentylacji sprawia ze nigdy nie uswiadczymy spoconej glowy ale za to halas jest niemilosierny

Ja tez mialem X-spirit i jakos nie przeszakadzalo mi to male pole widzenia ,ale najbardziej mnie wkurwialo to ze garb z kombinezonu po przytuleniu sie do zbiornika nasuwal mi kask na oczy i musialem podkladac jakies gabki w kasku na samej gorze zebym widzial cokolwiek do przodu a nie tylko przednie kolo.

Ale widocznie moj łeb nie pasuje do Japonskiego kasku a bardziej pasuje do Wloskiego SUOMY w ktorym nic takiego sie nie dzieje i mam wrazenie jakby forma kasku zostala odlana na mojej glowie jak spałem po jakiejs imprezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimbak nie wiem skąd te stwierdzenie o wentylacji między 1000 a 1100... ja mam 1000 a moja żona ma 1100 w tym samy rozmiarze co ja, więc jeździłęm i w nim. Dla mnie nie ma żadne, absolutnie żadnej różnicy w 1000 a 1100 jesli chodzi o wentylację. Co do wielkości szyby to fakt 1100 ma wyższą, ale i tak moim zdaniem jest za niska. Jacek co do pinlocka to mnie to wisi bo i tak nigdy z nim nie jeździłem, wybieram tylko pod kątem toru...

 

No kurcze jak mame kocham dla mnie to była przepaść ... np: w XR-1000 nawiew na szybę działa słabo, a w testowym XR-1100 jak na maksa otwarłem to mi tak w oczy wiało jakbym szybki nie domknął. Byłem wtedy w kominiarce - było chłodno, ale w moim XR-1000 nie przeszkadzały mi otwarte górne wloty, a w tym testowym 1100 musiałem je zamknąć bo czułem nieprzyjemny już chłód. Fakt że nie mieli wtedy ze sobą już S-ki bo się sprzedały i musiałem w M-ce się przejechać, ale to nie powinno robić tak odczuwalnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...