Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zmieniłem taktykę w tym sezonie :) . Dużo wody, izotoników (!) owoce i inne chude jedzenie. W sytuacjach kryzysowych polecam Black niskokaloryczny - moje ostatnie odkrycie, daje radę (ma kofeinę, a kalorii zero)

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, Europie kupię Monster Energy ZERO ULTRA?

http://www.monsterenergy.com/uploads_image/2012/10/02/p178hpnlsdplq135914h31npe1p8c6_L_655x435.jpg

 

W tej chwili tylko z USA muszę ciągnąć.

Dziex.

troche ma dziwny smak , ale robi robote :blink:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to sa wszystko jakies półsrodki :)

Proponuje wypic PRZED TRENINGAMI albo przed wyscigiem jakis stack przedtrenningowy typu :

Dymatize :XPAND

SCITEC : HOT BLOOD

czy ASSAULT Z MUSCLE PHARM

 

A DOSTANIECIE TAKIEGO KOPA .taka siłe i taka KONCENTRACJA ze uzupelniajac tylko przez caly dzien weglowodany w jakims napoju typu CARBO albo VITARGO mozna opierdolic calego speed daya nie jedzac zadnej porcji w barze wegetarianskim na torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem Nieśmiertelnego na własne oczy i jestem przekonany, że gość wie co mówi ;)

 

Natomiast mnie martwi moja kondycja, bo niby regularnie (bez ściemy) ćwiczę, ale jak zacząłem nakur..ać na crossie, to wychodzi, że po dwóch dniach treningów mam zakwasy i w nogach, i w rękach i w plecach. Dlatego zastanawiam się, co robić i jak trenować, żeby te konkretne mięśnie wytrzymywały dłużej bez "klękania". Jeżdżę na rowerze, co 2 max 3 dni trening siłowy i praktycznie codziennie brzuch. Żarcie już ograniczyłem do warzyw i mięcha. No chyba, że to starość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet cwiczac na silowni wszystkie grupy miesniowe nie da sie uniknac zakwasow ,poprostu podczas jazdy miesnie pracuja w troche inny sposob czasami torche glebsze czasami plytsze warstwy wlokien miesniowych i tyle .Robiac duzo ruchow mniejszym ciezarem mozemy uninac ciezkich zakwasow a wtedy da sie juz funkcjonowac.Ja mialem w tym roku problem z nogami jak zaczalem udami mocno sciskac zbiornik na hamowaniach, efekt byl taki ze ledwo chodzilem na drugi dzien :)

Wizyta na damskiej czesci w silowni i trening przywodzicieli i odwodzicieli ud na maszynie spowodowal ze problem zniknał :) i znowu moglem chodzic po powrocie ze speed day'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak z pompą od BMW S1000RR? Siedzi tam w oryginale radialny Nissin. Ja taką wsadziłem do swojej poprzedniej R6 i hamulec był TURBO.

Jak ma się ta pompa Brembo do takiej Nissina?

Nie ukrywam, że w nowym nabytku mam oryginalną wspomnianą przez kolegę Yuby, więc sam się zastanawiam, czy nie poprzekładać tych pomp? Pytanie czy to ma jakiś sens?

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamahowska brembo trochę lepiej hamuje i klamka jest trochę twardsza niż w nissinie 16/19mm. Ogólnie jak dla mnie to dozowanie trochę gorsze ale hamulec trochę mocniejszy był.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra Panowie najnowszy zakup.

Co prawda jest to zdjecie oryginalnej nakladki oraz nakladki HRC do kolegi CBR1000RR ale idea w kazdym przypadku jest taka sama.

W Hondzie w oryginale jeszcze nie jest tak zle ale w BMW zbiornik jest jeszcze nizszy przy siedzeniu.

Oryginalny zbiornik jest bardzo niski przy siedzeniu co w znaczacy sposob utrudnia zaparcie sie na ostrych hamowaniach szczegolnie jak ktos nie jest postury czy wagi Pedrosy :)

Jesli zwrocicie uwage to wieszosc wyscigowych motocykli w zawodach ma wlasnie podobny zbiornik.

 

post-67915-0-73600500-1384507554.jpg

post-67915-0-92852600-1384507561.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...