Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdziele, ja Was podziwiam - jak Wam się chce dymac ponad 600 km na 3 sesje po 20 minut :blink:

 

wiesz, ja po moto popołudniu jestem (byłem) na prawdę wyczerpany

nigdy nie byłem na speed-day'u ale jestem pewien, że więcej niż 4 sesje jednego dnia niczego by mi nie dały

na szczęście nie muszę jeździć te 600km :)

poza tym można wyjazd na tor traktować po prostu jako roadtrip ze znajomymi + spotkanie z innymi na miejscu ;)

 

a pod tym względem jeszcze lepsze są "zawody" gymkhany - czasem dymasz kilkaset km aby rywalizować całe 3-4 min. :biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że problem hałasu jest coraz poważniejszy w całej Europie. W Wielkiej Brytanii nikogo nie dziwią limity na poziomie 96dB, a słyszałem o jednym przypadku (już nie pamiętam na którym torze) że limit ustalono na 94dB. Są parcia w różnych federacjach, aby jeszcze bardziej obniżać limity. Prawdą jest też, że z inżynieryjnego punktu widzenia, nie ma większego problemu z ich wprowadzeniem w życie (pewnie musiałyby być większe układy wydechowe i nieco niższe osiągi), więc temat robi sie skomplikowany ;)

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...