Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST "ZAINTERESOWANY KUPNEM MOTOCYKLA" WYŁUDZA DOŁADOWANIA SMS !!!


mikitl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale najgłupsze jest to, że przecież On za to może tylko rozmawiać. Gdyby mu przelewali gotówkę to spoko, a numer ciężko sprzedać bez paragonu. Po co mu tyle kasy na koncie? Jeszcze telefon może stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najgłupsze jest to, że przecież On za to może tylko rozmawiać. Gdyby mu przelewali gotówkę to spoko, a numer ciężko sprzedać bez paragonu. Po co mu tyle kasy na koncie? Jeszcze telefon może stracić

Może bałwan wysyła SMSy gdzieś i jakoś to "przerabia" na gotówkę. Korzyść na pewno jakąś czerpie.

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same numery odchodza na, ze tak powiem innych portalach i branzach ( Fotosik ) . Teraz dopiero przypomnialem sobie, ze swego czasu ( ze dwa lata temu ) mialem zostac dokladnie w ten sam sposob naciagniety.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłudza doładowania? WTF? Czyżby to jakaś motocyklowa galerianka lub inna gimbusiara?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też robicie zakupy w marketach ale te informacje mogą wam się przydać. Chcę was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w LIDLU ale mogło i gdzie indziej komuś innemu... Oszustki działają następująco : dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi dosłownie wyskakują im z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą ,by lepiej podrzucić je do następnego LIDLA. Jeżeli się zgodzicie , obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za Ciebie. Zmuszają Cię do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza , w tym czasie ta druga kradnie wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też! Dziś znowu jadę!

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też robicie zakupy w marketach ale te informacje mogą wam się przydać. Chcę was ostrzec przed tym co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w LIDLU ale mogło i gdzie indziej komuś innemu... Oszustki działają następująco : dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi dosłownie wyskakują im z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą ,by lepiej podrzucić je do następnego LIDLA. Jeżeli się zgodzicie , obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabiera się za Ciebie. Zmuszają Cię do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię ta pierwsza , w tym czasie ta druga kradnie wasz portfel. Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też! Dziś znowu jadę!

czesto miewasz te same sny, yuby zakladal jakis czas temu temat o znaczeniu snow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat, bo znowu smsowal do mnie koles zainteresowany zakupem motocykla. Jego nr to 505691193. Przez 2 dni zadawal mi te same pytania, czyli pewnie pisal do kilkudziesieciu osob i nie panowal nad tym z kim prowadzi korespondencje. Po kilku smsach odpisalem mu ze jak go nie stac na rozmowe tel do mnie to tym bardziej na zakup motocykla.

 

Po kilku dniach znow do mnie napisal , ale z innego numeru: 511712655. Ten sam scenariusz, kilka smsow z pytaniami o motocykl, potem umawia sie na przyjazd i ostatni sms od niego brzmi tak:

"Witam jest maly problem, jadac po ten motor zapomnialem kart do banku. Potrzebuje zadzw do domu by ktos mi je przywiuz, nie mam nic na kącie by zadz . Prosilbym pana o karte orange 25, mam zetafon kod esem lub przez neta, oddam na miejscu"

 

Sadzac po stylu pisania i bledach ortograficznych to jakis gimnazjalista zniża sie do takiego poziomu by łaszczyć się na 25 zl :/

Co za ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...