Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toyota Starlet Glanza

 

Mały, tanie OC silnik 1,3 a zap.....la jak zły, najsłabsza wersja 160KM. Jedyną wadą jest to, że te wersje

wychodziły tylko rynek japoński, kiera z prawej strony.

Edytowane przez gargamel

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chyba mają jakiś problem z BMW ///M. Zazdrość czy jak, że ktoś ma naprawdę kozacki wózek?

 

Wilka w owczej skórze można też zrobić z BMki, kupić 540i i przykleić znaczek 520i, albo e30 z silnikiem V8 4,4 i emblemacik 316i :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto ma na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie śmietnika to moim zdaniem powinno być raczej stare a nie jakiś świeżutki rocznik. Najlepiej kupić takie za parę tysi, byle zdrowe było, a resztę kasy wsadzić w swap silnika, zawieszenie, hamulce, itp.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o małe niepozorne (ale to znowu na "wyjściowo" jest mega tanie) to honda CRX. Kolega takim śmiga już od wielu lat... cały czas coś dłubie i powiem wam że na to auto to w okręgu niema bata. Sprzęty o kilkukrotnie większej mocy odstają tak że ludziki nie w temacie robią tylko :icon_eek: Ja tym autem się dosłownie boję jeździć :icon_twisted: CRX są magiczne... Mój potwór S3 nie miał do 200 żadnych szans... przy 230/240 dopiero go dochodziłem bo skrzynia mu się kończyła.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX 8 z kumplem jeżdże niekiedy, fakt na któtkiej trasie ale ten mały silniczek ładnie pociska i napęd na tył daje frajde (wszystko seryjne).

 

Chodzi na seryjnych wydechach troche jak dla mnie śmiesznie ale jak trzeba to te moc czuć.

 

ja szukałem sobie corse te nową w wersji turbo mają w 1.6 192 KM może za nią popatrz,są w nowe także chyba w 30K sie nie zmiaścisz no i to benzyniaki.

 

CRX urywa dupe :D

 

ps. corsy są opc diesel ale tylko 125KM

Edytowane przez ReD-GreeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś takiego...rocznik starszy i rzadko widoczna do sprzedania ale samochód wart każdych pieniędzy. Jeśli się trafia to tylko zadbane i w dobrym stanie.

Spełnia wszystkie kryteria:małe,niepozorne ale istny szatan na drodze - silnik 1.8T i stały napęd na wszystkie koła. Na starcie i nie tylko zostawi nawet "M"ke

Rajdówka w wydaniu cywilnym :icon_biggrin:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mazda_323_GTX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym niepozornym zapitalaką jest Renault Clio ale nie sport jeno wersja Williams- to jest dopiero rozrabiaka. Wypuszczono kilkaset sztuk z czego jest kilka w PL. Nie jakieś tam Bolidy Młodzieży Wiejskiej i inne plastiki.

Clio sport też gites ale szału już takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto ma na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie śmietnika to moim zdaniem powinno być raczej stare a nie jakiś świeżutki rocznik. Najlepiej kupić takie za parę tysi, byle zdrowe było, a resztę kasy wsadzić w swap silnika, zawieszenie, hamulce, itp.

 

Swap i wszystko co z nim idzie po drodze tez brałem pod uwage ale boje sie kilku rzeczy. Jezeli robic swap to pasuje zeby auto ktore bedzie biorca zostanie wybebeszone do golej blachy i nastepnie wszystko pod wzgledem blacharskim i lakierniczym przygotowane, nastepnie silnik od dawcy, znajac moje szczescie kupie jakies dojebane padło ktore samo w sobie bedzie wymagało remontu :) reszsta osprzetu, zawieszenie - bo jezeli juz sie w to pchac to nie wypada zostawic jakies tam seryjne, tak samo z hamulcami. Problemem bedzie tez kto to wszystko zrobi, mam warsztat i sprzęt ale nie mam wiedzy żeby to zrobić a dać to w świat będzie sie wiązać z dużymi kosztami bo raczej taka firma co się takimi rzeczami zajmuje mało nie weźmie... Nie mam rozowego pojecia ile taka akcja moze kosztowac :-/

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem kiedyś Passata B5 z tym silnikiem.

Beznadziejny przyspieszał.

Dlatego trzeba zagrzebać przy silniku :) Poza tym A3 będzie ze 100 kilo lżejsze, chociaż im nowsze tym cięższe tak naprawdę. Stare civic'ki czy golfy - wszystko miało poniżej 1000kg dlatego to szło.. teraz to już nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, zajc i reszta - znowu zescie sie zapedzili w jakies Beemwu ktore to wlasnie nasz Katsumoto mial objezdzac swoim malym smietnikiem :)

 

Renault Clio wydaje mi sie dobra propozycja dla kogos kto boi sie robic swapa, drugi taki obiekt ktory przyszedl mi do glowy to stary Colt Turbo.

Sprobuje go znalezc na necie - w kazdym razie wyglad dobrej mydelniczki zapewniony :)

 

Sprawdz sobie w Wiki Mitsu Mirage 4 generaacja z silnikiem 1.6 172 KM, jednak boje sie ze szukac trzeba by go w Nowej Zelandii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...