Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tych wszystkich tylko leon cupra reszta to dla blokersow fury, siara i juz, nie mowiac o subaru auto dla pozerow. Kolega mial leona 2.0 tdi, ale wpakowal w niego 20 tysi auto zap... az milo, ok 5,2 sek do setki. Cupra bedzie wciagala troche paliwa ale to w miare fajne auto.

Jezdzisz tramwajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czegos nie rozumiem w tym temacie - chcesz auto 2l, ktore ma byc szybsze od BMW seri M ???

 

Male M3 ma obecnie 414 KM i nie sadze zeby jakis 2l samochod byl od niego szybszy.

W ogole ten temat jest jakis z dupy. Koles szuka niby czegos "niepozornego" po czym wkleja linka do do Civica wygladajacego niczym "Szybcy i wsciekli 8". To w koncu ma byc niepozorne, czy wygladac jakby mialo 500 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czegos nie rozumiem w tym temacie - chcesz auto 2l, ktore ma byc szybsze od BMW seri M ???

 

Male M3 ma obecnie 414 KM i nie sadze zeby jakis 2l samochod byl od niego szybszy.

 

nie chodzi mi tutaj o te prawdziwe M'ki- napisałem z ironia "te wszystkie em-pałery". Chodziło mi zeby pogonic wszystkie te auta wiejskich królów szos, stare bmki w gazie (3 i 5) kalibry i właśnie wszystko form 1,9 tdi - audi "es-line", seat "kupra line" itd

 

W ogole ten temat jest jakis z dupy. Koles szuka niby czegos "niepozornego" po czym wkleja linka do do Civica wygladajacego niczym "Szybcy i wsciekli 8". To w koncu ma byc niepozorne, czy wygladac jakby mialo 500 KM?

 

fakt, ten civik jest jak z fast five, rzucił mi sie w oczy po propozycji Yubego dotyczącej V-teków.

Niepozorne dające sie pokręcić.

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie samochody można zaliczyć do tych kryteriów: silnik do 2.0l (2.0 to absolutne maximum) z mocą powyżej 140 KM ale z wyglądu nie będzie wcale na tyle wyglądać tzn "cicha woda..." z cena +/- 25-30 tys zł. Generalnie chodzi mi o auto które będzie konkurować z tymi wszystkimi em-pałerami itd :)

 

 

A dlaczego max 2.0? Czy chodzi tu o spalanie?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale wychodzę z założenia ze małe gabarytowo autka (kompakty itd) dużych silników nie maja.

założenie jest takie: kiedyś będąc w Grecji kumpel woził mnie puntem, auto wyglądało niepozornie ALE miało silnik z turbem, sportowy zawias i hamulce. Start jak rakieta, wginało w fotel.

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję

 

http://moto.allegro.pl/fiat-uno-1-4-turbo-ie-nie-gt-gti-tdi-g60-vr6-i1976415113.html

 

Łapie się w cenie, jest niezwykle niepozorne bo wygląda jak turystyczno rodzinny samochód pana w czapce z nutrii a dobry egzemplarz potrafi przyprawić o płacz wielu władców szos którzy rwiąc szparagi marzyli o Em pałerze :)

 

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale wychodzę z założenia ze małe gabarytowo autka (kompakty itd) dużych silników nie maja.

Jest sporo takich:

Od popularnego Golfa VR6, poprzez 2.3 V5 a na R32(R36) konczac

MG ZS (buda civica z silnikiem V6 2.5), wszelkie Mazdy MPS , Alfa 147 GTA (3.2 V6), Focus ST (2.5 v6), Imprezy 2,5 i pewnie jeszcze kilka by sie znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat turbo potrafi pokazać pazur :) Szkoda tylko, że wszystkie te przewozy mają skurwiały przedni napęd, zupełnie nie rozumiem jak można pakować tyle koni na jedną oś, która skręca i napędza :banghead:

 

Znajomego ojciec miał kiedyś UNO 1.8 turbo, to dopiero był szatan wcielony :) żona kazała mu sprzedać hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...