Skocz do zawartości

Rewanz.


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciul na motocyklu i tyle.

W katamaranie nie lepszy ku*wa...

ja rozumie, że bez migacza i w ogóle mocno po "głupiemu" jechał, ale do cholery można zatrąbić i chociaż zwolnić przed takim manewrem. Ludzie to jest ludzkie życie. Dzień w dzień mam takie sytuacje (w aucie oczywiście) na drodze, to mi babcia na rowerze zsiądzie na środku ulicy, to gość z prawego pasa daje w lewo... historie takie, że brak słów... I co mam walić w takich w ciemno? no do hu*a pana każdy ma mózg i wie jak się kończy chamstwo na drodze. To, że ktoś się zamyśli/popełni błąd to nie znaczy, że trzeba go zlikwidować a tu o mały włos by doszło do tragedii...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już wcześniej, na początku wydawało mi się że dobrze zrobił, ale oglądnąłem drugi raz i ewidentnie wina motocyklisty. Potem mamy przez takich coraz więcej hejterów w puszkach.

 

Swoją drogą, niezły kretyn, łapę przez szczelinę do auta wsadzać. Nic tylko bym na to czekał. Jak ktoś ma podstawy bjj (a trochę ludzi je ma), to od razu dźwignie założy i idiota by jęczał z bólu z łapą w samochodzie. Ja na sparingach klepałem czasem walkę z doświadczonymi łebkami 30kg lżejszymi, więc i pudzianem nie trzeba byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katamaranie nie lepszy ku*wa...

ja rozumie, że bez migacza i w ogóle mocno po "głupiemu" jechał, ale do cholery można zatrąbić i chociaż zwolnić przed takim manewrem. Ludzie to jest ludzkie życie. Dzień w dzień mam takie sytuacje (w aucie oczywiście) na drodze, to mi babcia na rowerze zsiądzie na środku ulicy, to gość z prawego pasa daje w lewo... historie takie, że brak słów... I co mam walić w takich w ciemno? no do hu*a pana każdy ma mózg i wie jak się kończy chamstwo na drodze. To, że ktoś się zamyśli/popełni błąd to nie znaczy, że trzeba go zlikwidować a tu o mały włos by doszło do tragedii...

 

Gość w puszce mógł się gamonia zwyczajnie nie spodziewać. Mógł jechać na tyle szybko że przeciskanie się było najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się wydaje, że prawy pas służy do wyprzedzania i z takiego założenia powinni wyjść kierowcy. Motocyklista jedzie slalomem, nie skupia się na jeździe, tylko podnieca kamerą co kiedyś może się źle skończyć. Kierowca samochodu widząc tak zachowującego się motocyklistę powinien zachować szczególną ostrożność o której mowa wszędzie i zawsze. Ten jednak przemknął koło niego co było bardzo niebezpieczne. Dwie strony nie zachowały się poprawnie. Ja to jeżdżąc w Anglii nauczyłem się wiele cierpliwości, niektórzy ludzie nieraz robią tragiczne manewry o jakich była tu już mowa, bez świadomości tego, jeżdżąc po drogach publicznych MUSIMY być na to przygotowani. Będzie prawdą jak powiemy, że się tacy kierowcy nie nadają, że to ich wina itp. Jednak nie da się tym samym ich wyeliminować z dróg można edukować, ale tacy kierowcy zawsze będą istnieli.

 

"But me, my eyes are wide fucking open" :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, niezły kretyn, łapę przez szczelinę do auta wsadzać. Nic tylko bym na to czekał. Jak ktoś ma podstawy bjj (a trochę ludzi je ma), to od razu dźwignie założy i idiota by jęczał z bólu z łapą w samochodzie. Ja na sparingach klepałem czasem walkę z doświadczonymi łebkami 30kg lżejszymi, więc i pudzianem nie trzeba być.

 

po co zaraz jakąś dźwignę zakładać wystarczy docisnąć szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest, nie pleć. To jest sytuacja wyjątkowo często opisywana na tym forum, tylko w odwrotnej konfiguracji. Motocykl wyprzedza prawidłowo lewym pasem i nagle jakiś kretyn nie patrząc w lusterka zajeżdża mu drogę. Dlaczego ni stąd ni zowąd motocyklista to święta krowa. Filmik pokazuje, że różnica prędkości była spora i hamowanie mogło być nieskuteczne. Sekundę później renówka mogłaby się nie zmieścić.

 

BTW żałuję, że filmik nie skończył się sceną jak gość domyka okno i daje na wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest, nie pleć. To jest sytuacja wyjątkowo często opisywana na tym forum, tylko w odwrotnej konfiguracji. Motocykl wyprzedza prawidłowo lewym pasem i nagle jakiś kretyn nie patrząc w lusterka zajeżdża mu drogę. Dlaczego ni stąd ni zowąd motocyklista to święta krowa. Filmik pokazuje, że różnica prędkości była spora i hamowanie mogło być nieskuteczne. Sekundę później renówka mogłaby się nie zmieścić.

 

BTW żałuję, że filmik nie skończył się sceną jak gość domyka okno i daje na wstecznym.

 

Nie skończyła się tak bo to był by wstyd dla motonity. W odpowiednim momencie zakończył emisję :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyn na moto i tyle. Jedzie z pasazerem, a bawi sie kamera, lapami macha do kumpla i fruwa po wszystkich pasach.

 

Jakby ja jechal puszka po autostradzie duzo szybciej niz jakis motocyklista przede mna i zobaczyl, ze mi motorkiem zjezdza na prawy pas, to tez bym pomyslal "o, widzi mnie, robi mi miejsce" i pojechalbym dalej.

 

jakby koles w tym Renault, zaskoczony zachowaniem buraka na moto, zaczal hamowac, to najprawdopodobniej najechalby na tyl motocykla i bylyby niezly pasztet.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rewanż? Przykład świętej krowy na motocyklu, która uważa, że może jeździć jak chce, narzeka na puszkarzy, a sama KU*** nie patrzy nawet w lusterku. Hipokrytów wśród ludzi nie brakuje.

 

Renówka miała sporo większą prędkość, więc nie było mowy o hamowaniu. Baran na dwóch kółkach miał szczęście, że nie wjechał pod maskę.

Edytowane przez _Xp_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudem chyba nie doszło do wypadku. Koleś na moto za bardzo podjarał się kamerką. Pewnie nie ma dalszej części filmiku, bo koleś w autku docisnął szybkę i dał wsteczny :D no i kamerka nie zniosła tego :D

Współczuję pasażerowi, że z takim palantem śmiga.

- Kto ty ?

- Dobra wróżka

- Z siekierą ????

- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...