Skocz do zawartości

Kpl kluczy nasadowych


Rekomendowane odpowiedzi

Budżet do 250 zł +/- 50zł. Narzędzi będę używał głównie do drobnych napraw i majsterkowania w garażu więc jakieś drogie profesjonalne zestawy nie są mi potrzebne.

 

To co mi się najbardziej spodobało

Yato- http://allegro.pl/klucze-nasadowe-94-czesc...1241413645.html

honiton- http://allegro.pl/klucze-nasadowe-94-czesc...1221832933.html

stanley - http://allegro.pl/zestaw-kluczy-stanley-92...1239678789.html

 

osobiście skłaniam się ku zestawowi yato.

jestem otwarty na jakieś inne propozycje, byle by zestaw był względnie bogaty i nie drogi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zestaw-narzedzi-sta...1239250598.html

 

Oryginalny stanley-lifetime warranty, z Twojej aukcji link jest podejrzany.

 

Też stałem przed takim wyborem jak Ty i ostatecznie kupiliśmy komplet kluczy Proxxon. Naprawdę dobre klucze wszak kosztowały prawie 600zł, pamiętaj że tanio nie kupisz dobrego zestawu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty podesłałeś mi zestaw który ma 150 części, więc cena jest adekwatna do wielkości kpl.

 

proxxon nie wchodzi w grę bo nie potrzebne są mi aż tak profesjonalne i drogie narzędzia

jak już to kupił bym zestaw corony, ale po co... przerost formy nad treścią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty podesłałeś mi zestaw który ma 150 części, więc cena jest adekwatna do wielkości kpl.

 

proxxon nie wchodzi w grę bo nie potrzebne są mi aż tak profesjonalne i drogie narzędzia

jak już to kupił bym zestaw corony, ale po co... przerost formy nad treścią

 

 

Michał ale popatrz na wykonanie... np. grzechotek... ten co podałeś na moje oko... to jakaś podróba.. a jeśli nawet nie... to nie brał był grzechotki z plastikowym mechanizmem... bo upadnie Ci i się ukruszy...

 

z tego co podałeś brał był Honiton.... yato to można kupić kombinerki... szczypce... w kluczach bardzo ważna jest wytrzymałość... ja mam Honiton... jak czegoś nie mogę odkręcić nie raz zakładałem rurę... i stawałem na grzechotce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten stanley to jakaś podróbka....

Kto jeszcze takie shitowe grzechotki sprzedaje?

 

Mimo że sam mam komplet HOLEXa to dla mnie taka grzechotka i nasadki od YATO czy HONITONa wygląda tak samo - bardzo solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych 3 firm to zdecydowanie stanley... tylko pod warunkiem że oryginalny.

 

Mam do czynienia z Honitonem i też mogę go polecić, miałem może z 5 reklamacji na grzechotki ale ogólnie dobry zestaw jak za takie pieniądze.

 

Yato zestawu bym nie kupił... bo nie lubie tej firmy :)

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotką Yato kręce nie przerwanie 2 lata jakoś nie zauważyłem żeby coś sie jej stało, nasadkami kręce pneumatem i też nie zauważyłem rozbicia. Stanleya trudno kupić oryginalnego dlatego go unikam. Honiton to ta sama klasa co Yato i dostajesz gorsza walizkę . Jak jakaś nasadka z bitem padnie kupujesz sobie na sztuki king tony i masz spokój.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja kupilem ten zestaw Yato:

http://allegro.pl/yato-zestaw-narzedziowy-...1239405991.html

I jestem zajebiscie zadowolony. W jednej skrzynce mam wszystko co niezbedne - srubokrety, nasadki, klucze plaskie i inbusy. Nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

Beznadziejny jest tylko ten gietki przewod do odkrecania. Kreci sie w nim wszystko, tylko nie sruba na koncu ;).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polceam proxxona. Jak się poszuka, to na allegro da się znaleźć za 350-400 złociszy. Moja teoria mówi : jak się grzebie w motórach to i tak prędzej czy późnie kończy się na jakimś konkrecie ( nie koniecznie proxxon, inne są też dobre). Kwestią jest tylko to, ile kasy się wyali na jakieś gówniane zestawy, ale to jest tylko kwestia czasu, który jest potrzebny do tego, żeby dojść do tego :) Czy większy twardziel tym więcej kasy pójdzie w błoto :icon_rolleyes: (jest to całka z twardości po czasie) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zadał pytanie po chińsku czy w jakimś innym języku?, 250 +/- 50 zł, a tu polecane są zestawy za 2-3 razy tyle dla profesjonalistów które stworzone są do robienia nimi dzień w dzień.

 

A od zestawu za 600 zł lepszy jest zestaw za 1000 zł albo jakiś inny zrobiony ze złota albo platyny, bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3,5 roku katuję nasadki z allegro za 140-150zł. Katuję to dobre słowo, bo na dużą grzechotke 2m rura i jazda, na małą nieraz trzeba depnąć i jedziemy dalej. Za tą cenę to rewelacja, ze zniszczeń: ukręciło się to elastyczne badziewie, i kulka w malej grzechotce się zacięła - a tak to wszystko żyje do dzisiaj, pneumaty, przedłużki, nieraz 2kg młotki do wbicia na skatowaną przez kogoś śrube i daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...