Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm. Skoro tak bardzo lubisz żółty kolor to My Ci nie pomożemy. Tu tylko lekarz specjalista da radę. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola pozostaja zolte !

 

e, to nici z mojego pomysłu :icon_rolleyes:

chciałem Cię namówić na malowanie wzorowane trochę na r1200r: czarne z białymi, delikatnymi podwójnymi szparunkami... śliczny jest. Twoje plastiki pod siodłem machnąłbym na czarno ze szparunkiem po górnej krawędzi aż po lampę, zanikające w kierunku baku; za to główne boczne z grubą obwódką + drugą cieńszą linią np. czarną, na 3/4 obwodu, dołem cieniowaną do całkowitej czerni pod silnikiem

tylko razem z bakiem i przednim błotnikiem, bo w takim zestawieniu różnokolorowych części wygląda jak poskładany pod gnieznem, albo innej garażowej kuźni :lapad: dwa zasadnicze kolory to dość, trzy jako główne to już dla mnie kicz. srebrne mogą być akcenty, ale nie duże powierzchnie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj no mnie tu-mam najlepszą wizje-jedyną i słuszną!

Rama, koła ciemny bordo metalik a reszta w czarną perłę.

 

Moze bylnby i fajny ale niestety nie dla mnie, brakuje tych innych kolorow :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli na poważnie interesuje Cię projekt malowania Twojego moto. To śmiało możemy

się tym zająć. Kolory jakie wybrałeś czyli czarny, srebrny oraz żółty lub zestawienie

czarnego ze złotem dają naprawdę sporo możliwości. I tylko kwestią odpowiednich

proporcji ich zastoswania w projekcie jest estetyka całego malowania. Przy pozostawieniu

złotych felg, od razu nasuwa się koncepcja, że złoty lub żółty powinien być tylko dodatkiem.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie profesjonalny projekt, ba nawet możemy go

wykonać. To są naprawde dobre zestawienia kolorystyczne, oczywiście dla tych co nie

lubią jedynie opcji monokolor.

Zapraszam do kontaktu z nami: [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żółte koła to pomaluj resztę w zielone pastwisko z pszczółkami i owieczkami. Wszystko w takim bajkowym stylu. Takich "poważnych" projektów jest dużo a brak takich "z jajem"

Edytowane przez Acidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem kiedys swoją Sabre na czarną perłę, a na to złote pasy wzdłuż linii "nadwozia".

Koncepcja kolorystyczna trochę jak z pogrzebowego karawanu ale wyglądało to zajebiście bo to w sumie bardzo efektowne i eleganckie (takie konserwatywne :) ) połączenie kolorów.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o BMW to jedynie takie malowanie!!:

http://www.bmw-motorrad-bilder.de/albums/s...rr_raifi_01.jpg

Fajnie wyglada na czystym sporcie, ale nie ukrywajmy, ze K to troche jednak turystyk...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym se dupy nie zawracał malowaniem ... nnooo ... chyba że gdzieś są ślady tarcia o matkę ziemię.

Moto ma jeździć a jak chcesz coś ładnego to kup Harleya, posadź żonę na motocyklu, namaluj obraz. I będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...