Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem kontrolki od zapłonu,to chyba coś nowego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam H-D softaila springera i ostatnio podczas jazdy zapaliła się czerwona kontrolka klucza, po czym przestały działać sygnał, kierunkowskazy i predkościomierz. Czy ktoś z was wie jaka może być tego przyczyna i jak można rozwiązać ten problem?

Będe wdzięczny za pomocne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam H-D softaila springera i ostatnio podczas jazdy zapaliła się czerwona kontrolka klucza, po czym przestały działać sygnał, kierunkowskazy i predkościomierz. Czy ktoś z was wie jaka może być tego przyczyna i jak można rozwiązać ten problem?

Będe wdzięczny za pomocne odpowiedzi

 

 

Zdazylo sie to kilka razy w 2007 FLTR i zawszew czasie goracej pogody

Probowalem znalezc odbpowiedz ale bezskutecznie

Jezeli wylaczysz zaplon na stacyjce (W CZASIE JAZDY BEZ BLOKOWANIA KIEROWNICY !!!!) i wlaczysz spowrotem to problem znika

 

Jedna z wielkich tajemnic Harleya

THIS IN NOT ABOUT DRIVING ANYMORE

THIS IS A FUCKING FASHION SHOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica Harleya, nawet producent nie wie co zje*ał. :icon_mrgreen:

 

Wygląda jakby przegrzewanie jakiegoś elementu elektronicznego, tak jak z modułami czy impulsatorami gdy zaczynają się sypać. Resetowanie stacyjki pomaga na jakiś czas.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica Harleya, nawet producent nie wie co zje*ał. :icon_mrgreen:

 

Wygląda jakby przegrzewanie jakiegoś elementu elektronicznego, tak jak z modułami czy impulsatorami gdy zaczynają się sypać. Resetowanie stacyjki pomaga na jakiś czas.

 

 

Dzięki za rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kontrolkami mialem tak: ruszam w trase z PL do NL, sprzet kupiony 2 dni wczesniej. Jade sobie spokojnie 120 i przestaje slyszec radio (gra, ale sie sciszylo), przestaje dzialac licznik i predkosciomierz, zgasla kontrolka "6" i zapalil sie check engine. Zwalniam, redukuje ... i sie naprawilo. I tak juz dzialalo do konca podrozy, czyli 1300km :) I o co chodzi?

 

Aha - Harlista, mam do Ciebie pytanie, bo pewnie wiesz: jak to jest z kontrolka check engine? Po przekreceniu 'wajhy' na zaplon kontrolki ozywaja a chwile i gasna (w tym check engine). U mnie tak jest. Po uruchomieniu silnika kontrolka check engine zapala sie znow i gasnie po kilku sekundach. Ki piorun? Tak am byc? Czy mam na kompa jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kontrolkami mialem tak: ruszam w trase z PL do NL, sprzet kupiony 2 dni wczesniej. Jade sobie spokojnie 120 i przestaje slyszec radio (gra, ale sie sciszylo), przestaje dzialac licznik i predkosciomierz, zgasla kontrolka "6" i zapalil sie check engine. Zwalniam, redukuje ... i sie naprawilo. I tak juz dzialalo do konca podrozy, czyli 1300km :) I o co chodzi?

 

Aha - Harlista, mam do Ciebie pytanie, bo pewnie wiesz: jak to jest z kontrolka check engine? Po przekreceniu 'wajhy' na zaplon kontrolki ozywaja a chwile i gasna (w tym check engine). U mnie tak jest. Po uruchomieniu silnika kontrolka check engine zapala sie znow i gasnie po kilku sekundach. Ki piorun? Tak am byc? Czy mam na kompa jechac?

 

Hej!!

 

ECM w nowych HD zapamiętuje dwa rodzaje błędów.

Chwilowe i historyczne.

 

Jeżeli po zapłonie kontrolka świeci cały czas to znaczy że jest błąd który cały czas widzi ECM.

 

Jeżeli po zapłonie kontrolka gaśnie i znowu się zapala po czym znowu gaśnie to jest to błąd historyczny. Zapisany w pamięci ECM ale chwilowo już nie występuje.

 

Szybkie kasowanko i po kłopocie... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobów to szpraj do czyszczenia kuchenek i piecyków, np.W5 z Lidla. :icon_biggrin:

 

A z pro sposobów to pewnie jakiś szuwaks do mycia silników. Teraz na próbę używam środek STP, kolega mi dał trochę na testy. Czyści wszystko.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś czym doczyścić aluminiowe felgi (tj na zdjęciu odok) z czarnych kropek i innych plam głównie po klockach hamulcowych?

 

Bierzesz szczotke do mycia butelek , im gestsza tym lepsza, obcinasz koncowke, wkladasz do wiertarki i juz masz "mechaniczna szczotke" do kol.

Benzyna czy ropa ladnie czyszcza tylko nie mozna przesadzac na oponach.

Ropa zostawia tlusty osad wiec trzeba pozniej zmyc jakims szamponem do samochodow.

THIS IN NOT ABOUT DRIVING ANYMORE

THIS IS A FUCKING FASHION SHOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma może ktoś jakieś doświadczenia z wymianą tylnych poduszek w silniku TC w road kingu?

Coś mi pukało od czasu do czasu potem coraz mocniej, myślałem, że przednia poduszka się wyrobiła i gdzieś dobija na dołkach a tu tył silnika na ramie się oparł i dupa.

Pogoda piękna, Lesko coraz bliżej a ja czekam na poduszki. Ma może ktoś jakąś serwisówkę jak je założyć albo jakiś rysunek? Nie wiem czy się do tego zabrać czy walić do serwisu( wolał bym tego uniknąć) nie lubię jak ktoś grzebie mi przy maszynie. Jakieś rady??

Edytowane przez viarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...