Skocz do zawartości

Moj Sokol 600


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja z braku słów jedynie:

:)

jsz

 

ps. złożę moderatorską samokrytykę: miałem napisać wcześniej, ale nie chciałem zamieszczać nic nie wnoszących postów... korzystając z okazji zapytam: części karoseryjne, które widać na pierwszych zdjęciach są oryginalne czy dorabiałeś?

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny!!! Jestem pod wrazeniem!!

Wyobrażam sobie przygotowanie wszystkiego pod chrom :evil:

 

Ktoś kiedys mi powiedział, że to uzależnia - co jako następne stanie " na warstacie"? literek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z braku słów jedynie:

:notworthy:

jsz

 

ps. złożę moderatorską samokrytykę: miałem napisać wcześniej, ale nie chciałem zamieszczać nic nie wnoszących postów... korzystając z okazji zapytam: części karoseryjne, które widać na pierwszych zdjęciach są oryginalne czy dorabiałeś?

 

 

Temat i tak przeznaczony do spamu bo co mozna tu madrego napisac :biggrin:

 

Odnosnie brakow to czesc dorabaiana, czesc zakupiona za mase szelestow od ludzi :icon_eek:

 

Jednym slowem rynek juz sie skonczyl i niestety juz praktycznie nic nie ma :(

 

Na szczescie ja juz nie potrzebuje...

:D

 

piękny!!! Jestem pod wrazeniem!!

Wyobrażam sobie przygotowanie wszystkiego pod chrom :notworthy:

 

Ktoś kiedys mi powiedział, że to uzależnia - co jako następne stanie " na warstacie"? literek :D

 

Zeby nie bylo nie mi przypisuje sie doprowadzenie do takiego stanu, ja jestem tylko skromnym platnikiem, zaklad przygotowuje wszystkie czesci pod chrom :wink:

Poza tym szukam kosza do mojego ptaka bo jakis taki polsierota bez niego mi sie wydaje :cool:

Prawde powiadasz, przymierzam sie do litra, bo jak to wszyscy mowia bez litra nie ma jazdy :)

Ale tu niestety prog cenowy jest powalajacy :icon_question:

Mam nadzieje ze jakos sie uda...

:P

 

No piękniutka :bigrazz: teraz 1000 i 200 ,125 hehehhehe Pozdro

 

Jeszcze o 500 zapomniales...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! no jednak się postaram i zapytam o coś konstruktywnego: to że ptaszek nie ma sprężyn przy bagażniku to taka twoja inwencja czy gdzieś wypatrzyłeś takie rozwiązanie??

 

odpowietrzenie skrzyni korbowej jak zrobiłeś ??

 

i tak żeby za słodko ci się nie zrobiło od tych pochwał, to od kiedy sokoły miały szparunki na błotnikach????

 

tak poza tym to niech ci będzie że fajny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...