Skocz do zawartości

Moj Sokol 600


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z literatury kolego, z literatury...

:biggrin:

18 lat skonczone wiec pifko z przyjemnoscia skonsumuje z Wild :lalag: najchetniej w koszu jej kaski...

:icon_biggrin:

MOC gratuluję przywrócenia Sokoła do życia,wygląda pięknie!

napisz mi literaturę,gdzie są pokazane takie bagażniki,proszę :lalag:

Wiem,że jest to oryginał, bo widziałem kilka Sokołów z identycznymi. Żeby było ciekawiej -mam taki sam bagażnik. Jak kupowałem swojego Sokoła 600 ( u bratanków Węgrów) parę lat temu jeszcze o tym nie wiedziałem i o mało co go nie wyrzuciłem. Dopiero jakiś czas później zobaczyłem taki sam u kolegi z Mińska Mazowieckiego. Pozdrawiam

Ech ten grzmot z 600 jest super :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócenie do zycia zwykłej WSK to chwalebne, rusa to wyczyn nielada, ale złozenie do kupy Sokoła to prosta droga do nieba:-)Juz nawet składanie HD to zwykła lipa, bo czesci robia wszyscy, jednak ratowanie polskiej przedwojennej motoryzacji to nie w kij pierdział, to sztuka przez duże "SZ" jak szacun:-) :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun nalezy sie wszystkim, a szczególnie takim jak 12letni syn mojego somsiada, co siedział mi nad głowa codziennie po szkole, jak grzebałem w wynalazkach w garazu, w koncu sprezentowałem mu kadeta w worku i chłopak sam(razem z ojcem słuzylismy tylko rada, sami susąc flakon) go poskładał, co prawda jeszcze nie jezdzi ale na dniach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobił sie problem nie do przeskoczenia, brak kolanka od rometa:-) komarowych mam setki a do rometa w ogóle:-) cos znajdziemy, bo szkoda gasic zapał chłopaka, i co najwazniejsze, plastiki mu sie nie podobaja:-) rosnie przyszłosc weteranologii:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wez przyslij ładna WSK bo sie chłopak podjarał moja:-)jak jeszcze stała:-)na razie potrzebujemy bak od kadeta i to cholerne kolanko, reszta jest, silnik bedzie do remontu ale to w zimie, na razie niech to odpali i poszaleje troche, potem bedzie remontował, ale to jest w genach, bo jak ja sprzedałem Janka 100lat temu, to jego ojciec za szczyla przejoł jame gdzie stał motor i składał tam wsk 175, potem wfm 125(pierwszy model ze skosna swieca:-) potem janka i co jeszcze to ja juz niepamietam:-)chwała, ktos przejmie po nas pałeczke:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...