Skocz do zawartości

Moj Sokol 600


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki przeceniacie moje umiejetnosci ale dzieki :crossy: To ze tak wyglada to wprawdzie moja zasluga ale tylko czesciowa :crossy: Glownym sprawcom i czlowiekiem ktory doprowadzil go do takiego stanu jest Arek a oto jego strona:

http://www.weterany.republika.pl/

:cool:

 

@bartek20 BSA A65

Odnosnie bagaznika to pierwsze sokoly mialy wlasnie taki a siodlo bylo dokrecane cos jak w motocyklach niemieckich.

Odnosnie odmy to nie mam bladego pojecia, ale jesliby to bardzo cie intrygowalo moge dopytac :wink:

Co do szparunkow to tu sie zgadza SOKOL nie mial ale ladniej z nimi wyglada...

:icon_biggrin:

 

:)

jeszcze ty w piora urosniesz

 

nie ma co, kawal ptaka - kiedys na sesje sie z nim umowie ;)

 

Goska

 

Ja juz caly w skowronkach :crossy:

 

Za koszulki masz sesje od reki...

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu a skąd masz takie informację że pierwsze sokoły takie miały? posiadasz na stanie taki właśnie bagażnik (oryginalny??)

 

Wild, no czas leci trochę :flesje: ale ja dalej wierze że całe życie na weteranie nie da sie jeździć. jeszcze masz trochę czasu przed sobą i się przekonasz - mówię ci. Weteran jak najbardziej ale w garażu do wyjazdów od święta:) pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCu a skąd masz takie informację że pierwsze sokoły takie miały? posiadasz na stanie taki właśnie bagażnik (oryginalny??)

 

Z literatury kolego, z literatury...

:flesje:

 

MOCu- z ptakiem na sesje z wlascicielem na piwo

:crossy:

 

18 lat skonczone wiec pifko z przyjemnoscia skonsumuje z Wild :icon_mrgreen: najchetniej w koszu jej kaski...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie wildówna nie pija pyfka:-) a w ogóle brachu to sobie nagrabiłes, teraz bedziesz sie do konca zycia tłumaczył, czemu jest pasek z lewej a nie z prawej, a tłumik ma taki a nie inny odblask, a lakier nie zwykły tylko perłowy metalik mimo ze takie były orginalnie:-)Trzeba było zrobic samemu, spartolic, pospawac, to kazdy by mówił "ale kiła" i miałbys spokój:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...