Jump to content

qba

Super-Moderatorzy
 • Posts

  3,873
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by qba

 1. qba

  Pytanie

  a kliknij te 3 kropki w swoim poście
 2. qba

  Pytanie

  Jak jesteś na dronie głównej forum to po lewej stornie masz taką strzałkę, rozwiń ją, wtedy możesz dowolnie konfigurować zawartość strony na której jesteś. Z logo i kolorem za nim musisz wejść w edycję stylu już w PMA
 3. qba

  Pytanie

  Prosta sprawa, wejdzie na główna stronę, rozwiń to menu po prawej stronie i gotowe.
 4. qba

  Esencja.

  Dokładnie jak piszesz, około 4,5Ah. Ogólnie bezproblemowe akumulatory z bardzo długa żywotnością, w enduro i crossach używane od dobrych kilku lat jako fabryczne
 5. qba

  Esencja.

  Janoszko już się nie pogrążaj widać że takiego akumulatora w ręku nie miałeś Masz link do czegoś podobnego, tam nie widać modelu - https://www.enduro24.pl/product-pol-6379-Akumulator-litowo-jonowy-JMT-HJTX20CH-FP.html Ja dodam od siebie że u mnie taki JMT o pojemności nie spełni 2Ah, kręci singlem o pojemności 600 cm bez odprężnika.
 6. Ma, ma W ubiegłym roku dostała silnik z rozrusznikiem Ogólnie z tą ostrością to bym nie przesadzał, co to ten sam kanapowaty silnik, jednak zawias i hamulce są motocyklowe a nie jak w przypadku XT do roweru. Teraz już jest na emeryturze więc wróciła na szutry/asfalt
 7. To jest forum motocyklistów, ludzi którzy kiedyś mieli, może będą mieć, lub kiedyś planowali posiadanie motocykla, tu musi być polityka i covid. Ja bym poszedł krok mniej, ale każdy temat polityczny i covidowy wywalił z forum.
 8. qba

  Zmiany klimatyczne

  biedak! pewnie jeszcze niezdrowe! ....
 9. Tommo uznaje to za uraban legend bo nie jeździ gruzami W starszym gaźnikowym motocyklu różnicę naprawdę czuć, motocykl chętniej zapala a same świece trudniej jest zabić.
 10. Łączenie możesz zrobić dokładnie takie samo jak w blatach laminowanych. Czyli pod frezowanie, skręcenie śrubami rzymskimi + klej wodoodporny.
 11. Ale na stali chyba? U mnie normalnie to 60 pln stal, 100 alusy
 12. Zaraz wpadnie jedyny prawdziwy i powie że to bzdety a wy jesteście głupkami Nie ma co się kopać z koniem
 13. 3 razy! żeby polaczki zrozumiały!
 14. A ja śmigam od jakiegoś czasu na MIKODZIE - polska firma.
 15. A gdyby tak OC wykupować na człowieka a nie na pojazd .... ale no tak, to się nie opłaci ....
 16. qba

  Uwaga wirus!

  Coś Tommo zmyślasz, mamy 361 stronę tematu, i od dobrych 200 wiemy że wirus to grypa, pandemia to ściema, a szczepionki do śmierć. Więc nie zmieniaj tutaj tematu!
×
×
 • Create New...