Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST


Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź serwisoówkę a w niej info jak wymienić żarówkę i już ;) w sumie to chyba nawet w instrukcji obsługi powinno być.

 

Pozdr.

F.

no wlasnie mam serwisówkę, przejżałem ją 3 x i ani słowa o tym....

http://www.mag-moto.pl

SKLEP INTERNETOWY Z UŻYWANĄ ODZIEŻĄ MOTOCYKLOWĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam serwisówkę, przejżałem ją 3 x i ani słowa o tym....

102 strona instrukcji obsługi (nie serwisówka).

 

http://www.nirvana-motorcycles.com/Triumph%20Sprint%20ST%201050%20Owners%20Handbook.pdf

 

Pytanie o deflektor - jak on jest mocowany? Może byłbym zainteresowany samym deflektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102 strona instrukcji obsługi (nie serwisówka).

 

http://www.nirvana-motorcycles.com/Triumph%20Sprint%20ST%201050%20Owners%20Handbook.pdf

 

Pytanie o deflektor - jak on jest mocowany? Może byłbym zainteresowany samym deflektorem.

kurcze dzięki :)

 

no niestety tylko całość mogę opylić

 

:-)

http://www.mag-moto.pl

SKLEP INTERNETOWY Z UŻYWANĄ ODZIEŻĄ MOTOCYKLOWĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mial ktos okazje porownac Sprinta ST do GT? Wg danych troche wiecej wazy (nie wiedziec czemu) ale jak to jezdzi?

GT dobrze spisuje się na dłuższych przejażdżkach.Przy wyższych prędkościach pewnie trzyma się drogi.Minusy to masa i słaba poręczność np.przy manewrowaniu.Ogólnie jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o dyskutowanie nad ogłoszeniami w osobnych wątkach; po paru tygodniach ogłoszenie znika, pytający przeważnie też, i tylko zostają rozmowy "w powietrzu" zaciemniające obraz w wątku zbiorczym

dziękuję,

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos okazje porownac Sprinta ST do GT? Wg danych troche wiecej wazy (nie wiedziec czemu) ale jak to jezdzi?

 

Kiedyś doszukałem się chyba na triumphrat.net dlaczego podają taką różnice w wadze.

Waga dla ST jest brana z najlżejszej wersji czyli z plastikowym zbiornikiem (pierwsze lata produkcji) i bez ABS natomiast waga GT jest podawana z ABS i KUFRAMI bo są w standardowym wyposażeniu. Kufry w ST zawsze były w opcji dodatkowej więc nie są liczone do wagi. Poza tymi różnicami wahacz w GT jest dłuższy o około 4cm co dodaje pewnie ze 2 kilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś z Was wie gdzie można znaleźć pasującą szybę turystyczną. Mam Sprinta ST 1050 z 2005r. Kupiłem wcześniej niby dedykowaną z givi ale nie pasowała. Zła krzywizna samej szyby plus inaczej rozmieszczone otwory montażowe. Generalnie widzę, że te akcesoryjne różnią się od mojej mocowaniem. Swoja mozuję na 2 plastikowe śruby i 4 wypustki, które zachaczam o owiewkę. Akcesoryje są montowane na 6 śrub. Ktoś może mi wyjaśnić o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wydaje mi się, że akcesoryjne o których piszesz są do nowszych roczników. Wiem, że jakaś zmiana w mocowaniu szyby była. Kojarzę (jak przez mgłę), ale niestety to było ładnych parę lat temu. Popatrz na MRA, PUIG - czy tam nie są różne modele szyb dla różnych roczników ST1050.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sprincie (2008r) zmieniłem szybę na tą loster-motocykle. Pasowała bez większych problemów, tylko mocowanie było na 6 śrób. Otwory w owiewce były. Trzeba było tylko włożyć gumki z gwintem do owiewki, aby móc przykręcić szybę.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie szukam już od dawna i cały czas rozbijam się o sposób mocowania. Po givi wiem, że nie będą pasować. W załącznikach pokazuję o co mi chodzi.

Mam Sprinta z 2006 roku i fabryczna szyba jest taka sama - 2 otwory na śruby i dwa zaczepy. Po zdjęciu oryginalnej szyby nie masz dodatkowych otworów na akcesoryjne szyby? Dziwne... Podeślij foty po zdjęciu szyby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...