Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST


Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej pod turystykę jest sprint GT nie ST .Sprintem ST trochę jeździłem z racji tego , że stoi w moim garażu :cool: od " młodego " .Jak dla mnie pozycja jest zbyt pochylona , na dłuższą trasę mecząca .Wole mojego Tigera. Praktycznie sylwetka pionowa , akcesoryjna podwyższana szyba , cisza i spokój. :biggrin:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pod turystykę jest sprint GT nie ST .Sprintem ST trochę jeździłem z racji tego , że stoi w moim garażu :cool: od " młodego " .Jak dla mnie pozycja jest zbyt pochylona , na dłuższą trasę mecząca .Wole mojego Tigera. Praktycznie sylwetka pionowa , akcesoryjna podwyższana szyba , cisza i spokój. :biggrin:

no tak ale st jest piękniejszy!

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę ST robić długie trasy. Wg mnie nawet nie ma sensu kupowanie kanapy żelowej do niego. W porównaniu np. z K1300S którym teraz śmigam nadgarstki na ST nie męczą się tak przy mniejszych prędkościach (przejazd przez miasto).

Kufry boczne - tak jak ktoś wcześniej napisał - mocowanie bardzo pomysłowe.

Trochę grzeje w dupsko wydech, który jest pod kanapą ale właściwie w trasie problem znika a w chłodniejsze dni wada staje się zaletą :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dopowiedzi. Motor zaliczkowałem...do tygodnia będzie stać u mnie w garażu. Ma oryginalne trzy kufry triumpha. Poprzednio jeździłem ze sakwami więc to i tak będzie różnica dla mnie. Wszystko jest super ( z tym wydechem i podgrzewaniem jajek mam takie same odczucia ) obawiam się jedynie tej pozycji za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale st jest piękniejszy!

to prawda ,Sprinty są piękne , ale i tak mój Tigerek jest dla mnie najpiękniejszy :biggrin:

Jak już pisałem mam w garażu jednego i drugiego i pomyślałem, że jeśli by połączyć przód Sprinta czachę, światła zegary i resztę zostawić z Tigera to wyszłaby niezła zmota :icon_mrgreen:

No i te kufry , do Sprinta ze dwa komplety są na allegro, a do Tigera już rok szukam i nie ma używek .Nieoryginalne brzydko wyglądają ,a nowe 3100 zl :evil:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dopowiedzi. Motor zaliczkowałem...do tygodnia będzie stać u mnie w garażu. Ma oryginalne trzy kufry triumpha. Poprzednio jeździłem ze sakwami więc to i tak będzie różnica dla mnie. Wszystko jest super ( z tym wydechem i podgrzewaniem jajek mam takie same odczucia ) obawiam się jedynie tej pozycji za kierownicą.

a jaki kolorek? jaki rocznik?

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 r pierwsza rejestracja 2010. Kolor szary. Jeśli pogoda się utrzyma :) to może na początku listopada wyskoczę gdzieś na południe jeszcze nowym sprzętem :) wypróbuję przy okazji pojemność trzech kuferków. Ciekawe jak się sprawdzą w porównaniu do moich sakiew. I jeszcze to podgdzewanie w dupsko :) na chłodne dni to faktycznie może być super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to i ja mam takiego, tylko czarnego 09 :tongue: Wolnemiasto, jak to zrobiłeś ,że Ci spalił do 9 litrów :huh: Przejechałem w tym roku kawał Europy i nie spalił mi więcej niż 6,5 l. trasa mieszana, dużo autostrad to i prędkosci pod 200km/h, załadowany na maksa , 3 kufry, namiot itp :rolleyes: Co zauważyłem porównując z motocyklami, które miałem wcześniej, to spalanie nie różni się zbytnio, czy to w miescie przy spokojnej jeżdzie czy przeloty autostradowe z dużą prędkoscią. Np. taki Bandit 1250, palił mi do 140km/h tak ok 6,-6,5 l. ale jak się dało po garach , to przy dłuższej jeżdzie autostr. potrafił zeżreć i 11 litrów :angry: Aha , porównując z Tygrysem, to pali mi nie wiele , ale mniej :)

Nie do konca zgodze się z tym, że silnik jest elastyczny :rolleyes: Przy moim wzroscie 186, pozycja jest super, spokojnie można robic traski po 800km, bez bólu i zmęczenia. Nie czuć wagi motocykla podczas jazdy, bardzo stabilnie zachowuje z kuframi przy dużych prędkosciach :)

 

P.S.Skilos , a szukałeś na ebay.co.uk ?

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ebay.co.uk jest cały czas monitorowany przespałem kilka dni temu czarne kufry , poszły za 241 fontów .U nas miałem mieć za 1200 zl w kolorach pod mojego , ale koleś sprzedał moto razem z kuframi i zostałem na lodzie :banghead: Do wiosny daleko coś się trafi :rolleyes:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Tym razem już jako posiadacz Triumpha :) Pierwsze kilometry za mną. Czasu mało więc czym prędzej jutro na moto i byle do przodu. W porównaniu do Kawasaki ZR 7 to... czuć 10 lat różnicy w konstrukcji sprzęta. Ale jak narazie muszę go "poczuć" i przyzwyczaić. Ciężko sprzęgło i hamulec chodzą w poróznaniu do poprzednika. I jakby słabszy ten hamulec ... ale muszę jeszcze trochę potestować. Kurde gdyby nie wszystkich świętych to pojechałbym na południe wykąpać się w ciepłym morzu i wrócić.

Spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce to raczej nie jest mocna strona Sprintów...

 

 

a co do spalania to miałem jakąś taką traskę, że był tylko gaz i hamulec, gaz hamulec.... a potem autostrada ze 150km tak grubo powyżej 200....

Edytowane przez wolnemiasto

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...