Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zrobiłem okolo 80km w terenie, w tym 25km asfaltem po godz 16 i było mi zimno.!! :P Ale pogoda mogłaby się już zmienić co? Jeszcze w lesie jest za dużo lodu i śniegu aby latać swobodnie! Pozatym jest dobrze i fajnie się śmiga.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też otworzyłem sezon 2008 :icon_twisted: Trochę zmarzłem ale było warto - ponad 30 km nawinięte, jednak jam mówi mój znajomy "musisz być czujny jak pies podwójny' bo mimo, że było ok. 8 stopni na plusie, to miejscami było na maksa ślisko :icon_razz: Błotko, sól + szron w zacienionych miejscach i można było niezłego drifta zrobić - co mi się 2 razy udało :icon_razz: na szczęście bez przygód. Pozdro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka śliczna pogoda dziś była! :-)

 

Jeździłem w ciągu dnia i po raz pierwszy od dwóch miesięcy nie zmarzły mi palce przy jeździe, a jeszcze tydzień temu po paru kilometrach zaczynałem tracić czucie w palcach i zabierałem akumulator na noc do domu. Wheee. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem w sobote po miescie i w niedziele dla Owsiaka na WOŚP sie wybralem.

 

W niedziele o 10:30 rano wyjechalem i rzucala mna niezle. Zawrocilem po 1 kilometrze bo prawie mialem szilifa - cala szosa to jedna wielka szklanka! Ale po 13:00 wybralem sie znowu i w pieknym sloneczku jezdzilem do 16:00.

 

Dzis w poniedzialek niestety rano do szkoly samochodem z matka bo lodzik niesamowity. Niby w dzien jest 8*C na plusie ale ni jak moge to wykorzystac bo do chaty wracam o 19:30 i wtedy juz jest lodzik na powrot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda byla gitatra ja i teraz pojechalbym, ale wymieniam uszczelniacze w lagach i zmieniam rozrzad .... fc

 

i znow musze puszka zamulac sie na trening

 

pozdro

 

 

No Rafał, widzę, że szykujesz żyletę na wiosnę! Koło Auchan ładny "tor" nam pobudowali :lalag: Fajne te zakręty na ślimakach, trochę wąsko ale damy radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rafał, widzę, że szykujesz żyletę na wiosnę! Koło Auchan ładny "tor" nam pobudowali :D Fajne te zakręty na ślimakach, trochę wąsko ale damy radę ;)

 

Szykuje szykuje, ale zostaje niestety tylko przy 600 :( ciezko bedzie sie utrzymac za Twoim tysiacem :) Przetestujemy ten tor :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z kumplem zrobilismy małą trasę, ok 20km. co chwile drifty łapaliśmy :) troche niebezpiecznie bylo ale dalismy rade, szkoda ze virago wyglada teraz jak offroad'owy sprzet po błotnej kąpieli, nie wiem czemu ale jego fazer sie mniej ubrudził :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po chorobie (w każdym razie po chorobowym) zacząłem ujeżdżać XT350 :biggrin: Wielką mi to radochę sprawia. Szczególnie jak zamieli kółkiem przy ruszaniu, albo jak niechcący pójdzie na koło :D Nie ma odpoczynku dla sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po chorobie (w każdym razie po chorobowym) zacząłem ujeżdżać XT350 :) Wielką mi to radochę sprawia. Szczególnie jak zamieli kółkiem przy ruszaniu, albo jak niechcący pójdzie na koło :icon_mrgreen: Nie ma odpoczynku dla sprzętów.

no niestety moze z 1km i to na holu-popychu-liczy sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...