Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechalem tramwajem i jzu zaluje.

Niezla pogoda i ma byc coraz lepiej, a wg onetu ot nawet wiatru dzis nie bedzie :bigrazz:

buuuuuuuuuuuuuuu..... :buttrock:

ja niestety siedze sam dzieckiem bo zona w Rossiji wiec puszka musze. To mam jeszcze gorzej.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelnym kasku jest cieplo :)

I tyle :P

Tylko ze przy takich temperaturach to nie wiem czy sa kaski ktore nie paruja jak stoimy na swiatlach :P ?

 

Zwykła naklejka antyfogowa daje radę, a jak nie to na chwilkę na światłach szybka w górę i już. Przydałyby się za to wycieraczki na szybkę, bo śnieg i deszcze trzeba ścierać rękawiczką.

 

Ktoś już tutaj pisał.. też mi w integralu podwiewa od spodu i szykują się zatoki - w każdym razie są w gorszej kondycji niż gardło. A z nosa mi cieknie przede wszystkim jak się zatrzymam i już nie podwiewa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę w kominiarce z windstoperem i dodatkowo kapturem od bluzy polarowej na głowie pod integralem, i daje radę, z zatokami nie mam problemu.

 

A mufki kupiłem Kobi, o, te: http://www.kobi-sklep.pl/sklep/index.php?d=produkt&id=50 - na stronie nie ma ceny, więc zamówiłem mailowo, kosztują 58 zł plus przesyłka. Teraz mi zostały jeszcze tylko grzane manetki do zainstalowania i Bob jest moim wujem ;-) Teraz widzę, że są tam dwie wersje, "mufki na skuter" i "mufki na motocyk", ja dostałem wersję na skuter ale na kierownicę NTV 650 i tak weszły bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chwilowo choroba trzyma w domu :P Ostatni raz moto smigałem jak w warszawie był rajd warszawski w sobote. Ale moto czeka gotowe i jak tylko będe zdrowy to pewnie przy odpowiedniej pogodzie zrobie mały przejazd po okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie obawiasz sie ze Ci sie kask rozepcha i bedzie luzny latem?

 

Latem jeżdżę w zwykłej kominiarce, przynajmniej kask się mniej brudzi w środku, więc nie bardzo. A nawet jeżeli się trochę rozepcha to trudno, wolę mieć ciepło. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z przejazdzki. Wszytsko by bylo pieknie gdyby nie jakis pie**ol.... przedstawiciel handlowy ery ( zlodzieje btw), ktoremu zachcialo sie zawracac na dosc waskiej ulicy w centrum zatlocoznego przed swietami miasta. W sumie nic w tym dziwnego gdyby nie to ze wyjechal przede mnie z wydzielonego pasami parkingu od prawej strony krawzenika w ogólen nie patrzac i zataranowal droge w poprzek tak ze nie bylo gdzie uciec. Cale szczescie po niezlym tancu na motocyklu zatrzymalem sie przed nim przy lewym krawezniku jakies o,5 m od niego. Predkosc cale 45. Czy "oni" wreszcie zaczna jezdzic z głowa?? pozdrowienia dla wszytskich maniakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamknąłem sezon motocyklowy w tym roku... napełniłem zbiornik paliwa do pełna...

Jazda w taką pogodę to katastrofa... ślisko jak diabli, tym bardziej, że pogoda była dżdżysta i blisko 0 stopni. Co delikatny gaz to koło "miętoliło"... bardzo trza było uważać...

A.... "samochodziarze" na szczęście nie zrobili mi brzydkich niespodzianek...

 

Do zobaczyska na trasie... ale już w normalnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mżawka jest paskudna, lepi się do nawierzchni i nigdy nie ma pewności czy to tylko mokre i śliske, czy aż śliskie i śliskie. Miesza się z brudem albo przymarza zdradliwie i niewidocznie.

 

Przyczepności! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...