Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak to czemu?drogie som, psujom się i głośno chodzom-podobno :icon_mrgreen:

 

oj bez przesady czepiasz się, są gorsze jakościowo motocykle i z większą awaryjnościa np chińskie enduraki :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Chciałem się doradzić jaki motorek teraz kupić. Wcześniej jeździłem Yamaha DT125R z 2005r. Środki jakie posiadam to około +/- 11000zł. Myślałem nad jakimś 250 w 2T. Co możecie mi powiedzieć w tym temacie ?

EXC200 kup. Najlepszy wybór dla Ciebie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to będzie na 100% dobry wybór ? Jak ma się cena jego eksploatacji ? Nie znudzi mi się po jakimś czasie ? Nie będzie za słaby? Moja waga to ponad 90kg, z tego co czytam waga motoru 110kg gotowym do jazdy?

 

 

P.S

Chcę także wjechać na tor, nie tylko las i piachy, hopy itd. także wchodzą w grę. Droga asfaltowa to około 5% mojej jazdy.

 

 

A jeszcze bym zapomniał. Gdzie szukać tego motoru ? Najpierw allegro ale co potem ?

Edytowane przez Netrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to będzie na 100% dobry wybór ? Jak ma się cena jego eksploatacji ? Nie znudzi mi się po jakimś czasie ? Nie będzie za słaby? Moja waga to ponad 90kg, z tego co czytam waga motoru 110kg gotowym do jazdy?

 

 

P.S

Chcę także wjechać na tor, nie tylko las i piachy, hopy itd. także wchodzą w grę. Droga asfaltowa to około 5% mojej jazdy.

 

 

A jeszcze bym zapomniał. Gdzie szukać tego motoru ? Najpierw allegro ale co potem ?

 

a ja bym bym został przy 250. dużego wyboru nie masz z 250 2T w grę jak dla mnie wchodzi ktm exc 250 lub husqvarna wr 250 (enduro) lub każda praktycznie crossowka bo tutaj w sumie nie ma lidera, w grę wchodzi tylko rocznik i ogólny stan moto. Jeżeli nie allegro to jak dla mnie jedynym wyjściem jest zagranica np mobile.de

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz następna sprawa mnie martwi. Jest mało na allegro tych motorków ponad połowa to motory od "handlarza" , a ja nie jestem przekonany czy od nich warto kupować ? Czy ich handel nie opiera się na tym, że kupują tanio motory w opłakanym stanie, naprawią prowizorycznie i puszczają w obieg za 3x wartość ?

Co myślicie o tym ?

http://moto.allegro.pl/ktm-exc-200-2004r-exc200-mxlife-i2252629880.html

 

Albo ewentualnie o tej husce ?

http://otomoto.pl/husqvarna-wr-wr-250-enduro-cr-exc-yz-crf-M3105182.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten KTM jest za drogi, nie jest zarejestrowany, nie wiadomo nic o silniku, lepiej kupić taniej i samemu podszykować, zeby mieć swięty spokój

 

 

kolego odpowiem ci tu a nie na PW,

tez waże ponad 90kg, uważam, ze exc200 jest świetne, nigdy nie jezdziłem na tak dobrze prowadzącym się sprzęcie, w terenie jest bajka, na tor trzeba niemal na maksa dokrecic sprężynę, ja tez dałem tez gęsty olej do lag, dopiero wtedy mozna "polegać" na zawiasie, moc mi wystarcza, w terenie ważniejszy od samej mocy jest mocny środek obrotów(od dole w 2t nie wypada mówić), moto jest także zupełnie bezawaryjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz następna sprawa mnie martwi. Jest mało na allegro tych motorków ponad połowa to motory od "handlarza" , a ja nie jestem przekonany czy od nich warto kupować ? Czy ich handel nie opiera się na tym, że kupują tanio motory w opłakanym stanie, naprawią prowizorycznie i puszczają w obieg za 3x wartość ?

Co myślicie o tym ?

http://moto.allegro....2252629880.html

 

Albo ewentualnie o tej husce ?

http://otomoto.pl/hu...f-M3105182.html

 

najgorsze z kupnem motocykla w PL to napalić się na konkretny sprzęt :D Trzeba cierpliwie czekać i obserwować allegro chyba ze masz możliwość to sprowadzić zagranicy. Co do tego KTM'a z linku, omijaj motocykle i auta z Gubina było na forum nie raz i nie dwa o motocyklach z tamtych stron a ten motocykl stoi dobry rok tylko się zdjęcia zmieniły :)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi co z podjazdami ? Da radę "wejść" na stromą górę ? Ogólnie to ja uwielbiam adrenalinę i jazdę na ostro czego dt mi nie dawała.Więc jak nie znajdę EXC 200 to czego innego szukać ?

 

Po prostu boję się, żeby go nie zajeździć, oczywiście nie mówię tutaj, że jestem jakimś profesjonalistą, ale chciałbym już kupić ten motor na dłuższe lata i mam nadzieję, że zrozumiecie moją upierdliwość.

Edytowane przez Netrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie co jezdza na 125 exc i robia cuda ktorych my nie jestesmy wstanie zrobic na zadnych motorze nie wazne ile mocy. A takie pytania czy da sie tym poszalec to sa poprostu smieszne. DT to rekreacyjny sprzet i mozna nim zrobic rowniez sporo jesli sie umie. EXC to juz "hard enduro" Czyli sprzet do najwiekszego hardcoru. Pojemnosc 200 to nie jakas mala. Juz 125 dt z exc sa bez porownania. Dlatego jak siadziesz na exc 200 przez dlugi czas bedzie to dla Ciebie jak nieokielznany byk na rodeo. Po to ludzie wymyslili You Tube by zobaczyc jak dany sprzet wtyglada i co potrafi. Szukaj a znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...