Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jabym chciał z "panan" a rzeke to nie krosu bym szukał tylko enduro, a i moim fazerem daje rade. rekreacyjnej, ponieważ nie mam zamiaru katować sprzętu tylko tak jak wspomniałeć, troche na żwirowiski, może jakiś błotko itp :clap:

 

To czamu od razu cross - małe enduro 125 (DT, KMX) w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał z "panna" nad rzekę to nie crossu bym szukał tylko enduro, a i moim fazerem daje rade. Rekreacyjnej, ponieważ nie mam zamiaru katować sprzętu tylko tak jak wspomniałeś, trochę na żwirowisku, może jakieś błotko itp. :eek:

Popatrz na allegro.pl za czymś w twojej cenie. Jak chcesz sie wyszaleć na czymś o małej wadze to taka 125 by ci wystarczyła. :biggrin: Do 5tyś znajdziesz coś ciekawego a na pewno w dobrym stanie.

http://moto.allegro.pl/item395673361_honda..._ex_dt_rm_.html

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat HMa CRE 50/80 chodzi mi raczej o motocykl po tuningu, zastanawiałem sie nad takim czymś, co prawda mocy ma nie wiele ale zawias i heble to klasa. Poprostu pomyślałem sobie zeby zakupić lekki motocykl (80kg :rolleyes:) do smigania po lasa i okolicznych terenach, utrzymanie hma jest magicznie tanie. Tylko probem tkwi w mocy, czy jest jej na tyle zeby sprawnie śmigać w terenie czy moze niestety nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat HMa CRE 50/80 chodzi mi raczej o motocykl po tuningu, zastanawiałem sie nad takim czymś, co prawda mocy ma nie wiele ale zawias i heble to klasa. Poprostu pomyślałem sobie zeby zakupić lekki motocykl (80kg :)) do smigania po lasa i okolicznych terenach, utrzymanie hma jest magicznie tanie. Tylko probem tkwi w mocy, czy jest jej na tyle zeby sprawnie śmigać w terenie czy moze niestety nie ??

co ty po N-ce chcesz CRE 80 :) przecież ty się zanudzisz... no chyba że DR zostaje to tak :buttrock: lepiej kup jakieś Hard i większej pojemnośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to DR niestety nie zostaje. Przy tak ograniczonym budżecie czyli około 6tys człowiek ma różne myśli ale niestety chyba masz racje że sie zanudze, z jednej strony wsadziłem w DR kupe serca i pieniedzy, jest w niej zrobione wszyściutko, ale co z tego jak cała kasa poszła na remonty motocykl jest w idealnym stanie ale nie mam kasy na jazde..... I tak sobie dumam powoli. A moze jakiś forumowicz jest zainteresowany DRką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to DR niestety nie zostaje. Przy tak ograniczonym budżecie czyli około 6tys człowiek ma różne myśli ale niestety chyba masz racje że sie zanudze, z jednej strony wsadziłem w DR kupe serca i pieniedzy, jest w niej zrobione wszyściutko, ale co z tego jak cała kasa poszła na remonty motocykl jest w idealnym stanie ale nie mam kasy na jazde..... I tak sobie dumam powoli. A moze jakiś forumowicz jest zainteresowany DRką ??

Na Twoim miejscu poszedłbym bo pracy, zarobił ze 2000zł, sprzedał DR i kupił EXC 125. W takim HMie tłok na sezon mysle ze trzeba zmienic. Nie ma sie co oszukiwac to jest dosyc wysilone w 2t i trzeba je mocno kręcić zeby jechac.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na exc 125 to w ogóle nie będzie jeździł, bo spalanie tego motocykla nie pozwoli na jazdę i tłoki, korby itp. DR jak jest zrobiony na igłę, to tylko jeździć i nie gadać, bo ona jest niezniszczalna :P A tak w ogóle, to taką dr350 jeździ się owiele przyjemniej niż takim exc125, czy innym 2t. Wiadomo, że dr nie ma takim właściwości terenowych co exc, ale zawodnikiem chyba nie jesteś, więc śmiało jeździć w terenie.:)

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to DR niestety nie zostaje. Przy tak ograniczonym budżecie czyli około 6tys człowiek ma różne myśli ale niestety chyba masz racje że sie zanudze, z jednej strony wsadziłem w DR kupe serca i pieniedzy, jest w niej zrobione wszyściutko, ale co z tego jak cała kasa poszła na remonty motocykl jest w idealnym stanie ale nie mam kasy na jazde..... I tak sobie dumam powoli. A moze jakiś forumowicz jest zainteresowany DRką ??

 

No ale dlaczego chcesz sprzedać DR jak to wdzięczny sprzęt.., mowisz że nie ,asz kasy na jazde... to znaczy?przecież 2T bedziwe ci wiecej paliło a DR jest prawie bezobsługowa... przemyśł to dobrze bo jak masz zrobioną na lux to tylko jezdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co piszecie to prawda, brat zostawił mi na kilka dni YZF450 05r i sie troche wznieciłem wyczynem. Zresztą jakiego człowiek motocykla by nie miał to i tak bedzie kombinował i myślał nad zmianą, ale to fakt kasa zainwestowana w DRa i tak sie nie zwróci bo bym musiał wziąć chyba z 8,5tys. Z pracą jest cieżko i jak tylko jest jakaś opcja to sie łapie na nią. Jakoś dam sobie rade. Myśle że puki co bede latał DRem a za jakiś czas spełnie swje marzenie i kupie WR250F albo DRZ 400. A pomysł z HMem narodził sie ponieważ załużmy mając te 6koła za 4 kupuje hma, kupuje nowy zestaw tuningowy na 70-80ccm, nowe opony + inne koszta no i jeszcze zostaje kupe kasy na latanie. Ale coraz bardziej sie przekonuje ze to był tylko głupi impuls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że sie wcinam w temat, ale szukam motocykla dla brata. Chce zeby bylo to cos co mozna zarejstrowac, co nie wymaga wkładu finansowego w trakcie uzytkowania - jakis trwaly i dobry sprzet. Fundusz ograniczony do 10 tys. Ludzie mi polecali suzi drz 400s, ale ich malo jest jakos. Nie wiem co sadzic o wersji e? czy to sie psuje? czy duzo trzeba wkaladac kasy w motocykl? moze ktos cos zaproponuje? jakis model do 400cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...