Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem klx :] , 70km bede musial po niego podjechac ale to jeszcze jest do przelkniecia, powiedzcie mi czy cena 6000 zl do drobnej negocjacji + koszty pierwszej rejestracji w polsce to jest dobra cena za klx 250e 94 rok, przebieg niby 23 tys, widzialem go na zywo , wygladal ok, nie skatowany, nie mialem mozliwosci go odpalic i posluchac wiec nie wiem jak silnik, no i co oznacza ta wersja "E" , ile to ma koni, jakies opinie o tej wersji, itd... czy moze szukac dalej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem klx :] , 70km bede musial po niego podjechac ale to jeszcze jest do przelkniecia, powiedzcie mi czy cena 6000 zl do drobnej negocjacji + koszty pierwszej rejestracji w polsce to jest dobra cena za klx 250e 94 rok, przebieg niby 23 tys, widzialem go na zywo , wygladal ok, nie skatowany, nie mialem mozliwosci go odpalic i posluchac wiec nie wiem jak silnik, no i co oznacza ta wersja "E" , ile to ma koni, jakies opinie o tej wersji, itd... czy moze szukac dalej pozdro

Wersja E to wersja lajtowa, ma słabsze zawieszenie, mniej mocy i jest cięższa od R. Za podobną kase niedawno kumpel kupił KLX 300r 1997, moim zdaniem jeśli chcesz czegoś do ostrzejszego śmigania to jeszcze poszukaj. Może taka Honda:

 

http://moto.allegro.pl/item383701431_honda..._xt_tt_wr_.html

 

Tylko, że ona może być skatowana bo cena jest dosyć atrakcyjna.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli KTM cie zawiedzie w terenie w co wątpię to przyznam ci rację.A teraz taki mały przykład:czy na jakiś wyczynowych skokach typu red bull itp widziałeś aprille??????EXC jest lepszy od rx.jak chcesz to se kup xr....ALe ja bym brał KTM bez zastanowienia.

 

Czy to o czymś świadczy? Wg mnie nie. Poprostu ktm koncentrował sie do tej pory tylko na maszynach terenowych co nie oznacza że silnik jest lepszy/gorszy od szwajcarskiego rotaxa. Rx jest mniej wysilony (jeśli jest odblokowany) i są mniejsze koszra urzymania. Exc to hard enduro a rx to enduro!

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nad tym samym sie zastanawialem czemu nie ma nigdzie na zawodach aprilki :/ no chyba wezme rx bo na ktmke rodzice nie beda zucac tyle kasy :icon_mrgreen: a rx sobie chociaz czasem gdzies wyskocze na asfalt a ktmka to nie bardzo :icon_mrgreen: ale mysle tez nad taka opcja zeby kupic teraz exc posmigac jeden sezon i poznij bede robil prawko sprzedam motor i kupie samochod a rodzice dozuca do jakiegos crossa:P tez tak myslem :crossy: a na 1 sezon to sam wyloze na czesci itp itd:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

jestem tu swierzakiem :flesje:

 

i pytanie mam zapewne dla wiekszosci glupie ale czy yamaha tt 350 dla poczatkujacego jest dobrym sprzetem?

zaznacze ze jesli cchcecie mi dac jakies inne propozycja na poczatkowy moto to MUSI byc zmozliwoscia rejestracji :lalag:

cena max to 4000 ;> no 4500 ;)

pozdro

Edytowane przez oszolomwrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

jestem tu swierzakiem :flesje:

 

i pytanie mam zapewne dla wiekszosci glupie ale czy yamaha tt 350 dla poczatkujacego jest dobrym sprzetem?

zaznacze ze jesli cchcecie mi dac jakies inne propozycja na poczatkowy moto to MUSI byc zmozliwoscia rejestracji :lalag:

cena max to 4000 ;> no 4500 ;)

pozdro

Bardzo dobry sprzęt, w tej cenie chyba nic lepszego nie trafisz.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nad tym samym sie zastanawialem czemu nie ma nigdzie na zawodach aprilki :/ no chyba wezme rx bo na ktmke rodzice nie beda zucac tyle kasy j.gif a rx sobie chociaz czasem gdzies wyskocze na asfalt a ktmka to nie bardzo j.gif ale mysle tez nad taka opcja zeby kupic teraz exc posmigac jeden sezon i poznij bede robil prawko sprzedam motor i kupie samochod a rodzice dozuca do jakiegos crossa:P tez tak myslem j.gif a na 1 sezon to sam wyloze na czesci itp itd:P

 

chcesz to bierz aprille,ale pamiętaj że to nie bedzie już KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem klx :] , 70km bede musial po niego podjechac ale to jeszcze jest do przelkniecia, powiedzcie mi czy cena 6000 zl do drobnej negocjacji + koszty pierwszej rejestracji w polsce to jest dobra cena za klx 250e 94 rok, przebieg niby 23 tys, widzialem go na zywo , wygladal ok, nie skatowany, nie mialem mozliwosci go odpalic i posluchac wiec nie wiem jak silnik, no i co oznacza ta wersja "E" , ile to ma koni, jakies opinie o tej wersji, itd... czy moze szukac dalej pozdro

Witam. Wczoraj kupiłem kawasaki klx 250 wersje E1. Ten co mam jest podobno odblokowany i ma ok. 32KM. Dzisiaj zrobiłem nim 60km i jechało nim się wyśmienicie. Na początku trochę się bałem, bo mocno ciągła do tyłu, ale już się przyzwyczaiłem. Naprawdę motorek godny polecenia, silnik pracuje równo. Jeżeli masz możliwość, to kupuj.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj kupiłem kawasaki klx 250 wersje E1. Ten co mam jest podobno odblokowany i ma ok. 32KM. Dzisiaj zrobiłem nim 60km i jechało nim się wyśmienicie. Na początku trochę się bałem, bo mocno ciągła do tyłu, ale już się przyzwyczaiłem. Naprawdę motorek godny polecenia, silnik pracuje równo. Jeżeli masz możliwość, to kupuj.

Pozdrawiam.

 

a moge wiedziec ile dales? czyli mowisz ze daje rade taki klx250e, ciekawe czy da sie go jakos we wlasnym zakresie odblokowac i czy jest rzeczywiscie odczuwalna roznica pomiedzy wersja E a R, ten ktory ja ogladalem mial wg sprzedawcy 30KM ale nie wydaje mi sie zeby byl odblokowany wiec pewnie ma mniej, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...