Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy bylem ogladac ten motorek z linku nizej i mam do was pare pytan, bo chyba sie zdecyduje na niego

 

- jest baaardzo ladny, wyglada jakby lasu, blota, terenu w ogole nie widzial do tej pory, wszystko dziala, zapalil na zimno bez problemu bez dluzszego krecenia itd, tylko martwi mnie jedna rzecz, silnik wydaje dziwne dzwieki , takie metaliczne, wlasciciel twierdzi ze moze chodzic o regulacje zaworow, albo zalal go za zadkim olejem (polsyntetyk 10w40), co o tym myslicie ?

 

pozdrawiam

 

http://moto.allegro.pl/item378229826_yamah...600e_45_km.html

Edytowane przez wojju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrużnienie 4t od 2t nie ma wielkiej filozofi, zarówno w charekterystyce oddawania mocy jak i wytryzmałości jeśli chodzi o remonty silnika....

 

No właśnie jeśli nie ma to dlaczego piszą takie głupoty?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chciałbym kupić jakiegoś crossa(cr.kx) lub enduro (dt) lecz nie wiem czy zdołam to utrzymac finansowo kieszonkowe ok 100zł czy full cross nie będzie za mocny mam 15 lat 80 kg

 

 

 

 

hmmmm chcesz full wyczynowego crossa typu Kawasaki kx 125 albo Honda cr 125 a jeżeli nie crossa to DT 125 ?? :P

Różnica pomiędzy tymi motocyklami jest ogromna ..... DT to enduro i remontów nie musisz robić często a w wyczynie to kasa leci tak że ho ho więc nie wiem czy za te 100 zł wyrobisz .... Raczej nie bo na samą benzyne ci nie wystarczy - taka cr potrafi w ciągu godziny spalić w przybliżeniu OK 10 L . Do tego dochodzą inne koszty , takie jak :

Oleje , smary , nowe opony , tłok w zależności jak jeździsz 2x w roku , łozyska na wale i masaaaa innych cześci ...

 

Poczytaj temat a utrzymaciu ful crossaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby w ciągu godziny spaliła 10 litrow to nie możliwe... ale 6 zajebisty rider wypali... utrzymanie licz z 1500zl na sezon,nie bedzie za mocny przy 80 kg wagi opanujesz go

 

hmmmm chcesz full wyczynowego crossa

No no full wyczyn mega powwer turbo cross :icon_mrgreen:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam rozkminke a propo spalania, moja DT 80 paliła 6-12l na stówke, a słyszałem ze coś w stylu XT, DR w 600 ponizej 4 zejdą. I tu pytanie czy taka 600 nie bedzie paliła jeszcze wiecej niz słaba 125? Czy taka 600 w lesie nie ma wiru w baku?

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie dotyczące kupna nowego motocykla, czy przesiedlibyście sie z Hondy Xr 250 na Yamahe WR 450? czy może lepiej na WR 250? Bo XR a WR 450 maja praktycznie taka samą wagę ale jakoś 450 wydaje mi sie "sprytniejsza" :notworthy: czy lepsze zawieszenie w WR'ce może dawać takie uczucie lekkości xD (o 250 nie wspominając)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie dotyczące kupna nowego motocykla, czy przesiedlibyście sie z Hondy Xr 250 na Yamahe WR 450? czy może lepiej na WR 250? Bo XR a WR 450 maja praktycznie taka samą wagę ale jakoś 450 wydaje mi sie "sprytniejsza" :icon_eek: czy lepsze zawieszenie w WR'ce może dawać takie uczucie lekkości xD (o 250 nie wspominając)

a mi sie wydaje ze WR 250 jest "chudsza" pare kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...