Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://motoallegro.pl/show_item.php?item=395796414

 

Wyczarujcie mi rocznik tej RMy :D czy to na 100% '95r ?

To nie jest na pewno 95 ale który rok to dokładnie to ciężko powiedzieć.

 

Źle pamiętasz przesiadłem sie z Hondy XLR250. A co więcej to pamiętaj że nie moc silnika robi z ciebie zawodnika ;)

W takim razie sorry bo fakt pomyliłem Cię z kimś kto ma dosyć podobny nick. :) A o mocy to wiem bo nie chwaląc się, sam potrafię objechać gości na ćwiarach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wytłumaczcie mi różnicę między cross a enduro (bo wywnioskowałem że taka jest? ;) ).

A teraz do sedna sprawy chciałbym kupić motorek 50 ccm, ale właśnie tutaj nasuwa się pytanie cross czy enduro/ jaka marka itd. Powiedzmy że mój fundusz na dobry poczatek to ok.5000zł. Z góry dzięki :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie bo problem mam troszke z wyborem moto na dłuższą przyszłość.... Chciałem spytać o awaryjność, dostęp do części, serwis i koszta utrzymania. Prosiłbym żeby ktoś pomógł. A chodzi mi o różnice, plusy i minusy crossów Honda Cr 250 (98-00r.) i Honda Crf 450 (03r). Pozdrawiam, piotrek2633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te dane? Nie pisz bzdur, bo jest znacznie więcej różnic o których nawet nie masz pojęcia!

 

napisałem tylko pare róznic a zreszta to nie dział na takie dyskusje tylko na wybory pomiedzy ,,a" i b,," :flesje:

I znów piszesz bzdury. Przeczytaj trzy razy tytuł tematu! Bo tu równie można się poradzić co będzie lepsze/odpowiedniejsze dla konkretnego pana.

 

Siemka, mam pytanie bo problem mam troszke z wyborem moto na dłuższą przyszłość.... Chciałem spytać o awaryjność, dostęp do części, serwis i koszta utrzymania. Prosiłbym żeby ktoś pomógł. A chodzi mi o różnice, plusy i minusy crossów Honda Cr 250 (98-00r.) i Honda Crf 450 (03r). Pozdrawiam, piotrek2633

Główne różnice w cenach serwisu są pomiędzy silnikami bo w reszcie masz prawie ten sam motor. W śród znajomych są obie Hondy z tym że crf-06 a cr-04 i ganiają identyczne po obrotach bo na wolnych lepiej crf. Co do części to na sezon wychodzi jeden bat ale przy jednorazowym remoncie crf przewyższa dość dużo koszt generalki cr'ki (chodzi o silnik rzecz jasna). Ale jak chcesz kupić coś wymienionych roczników na dłużej to kup lepiej crf.

Pozdro

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item397150683_kawasa...xtz_xr_xl_.html

 

Cesc Pany !

Chce kupic klr 650 od naszego kolegi Nitomena.

Mialem wziac kredycik, kupic jakies hard enduro, ale to mija sie troche z celem, bo niestety nie mam konkretnych kompanów do tej zabawy.

Generalnie nie chce rezygnwoac z enduro , ani wydawac na nie duzo kasy.

Zalezy mi glownie na tym zeby swobodnie poruszac sie po szosie jak i po bezdrozach.

Skakanie, ostre zjazdy i podjazdy, kąpiele w błocie odpadaja. - na to sobie musze najpierw sporo odlozyc.

Kolega jest chyba wiarygodny, ale zawsze trzeba chuchac na zimno, jak to sie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nie namawiam , troszke za szybko to poszlo , spodziewalem sie na jesieni sprzedac... a tu sezon w pelni...a bez moto to jak bez wody uschne :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...