Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko co piszecie to prawda, brat zostawił mi na kilka dni YZF450 05r i sie troche wznieciłem wyczynem. Zresztą jakiego człowiek motocykla by nie miał to i tak bedzie kombinował i myślał nad zmianą, ale to fakt kasa zainwestowana w DRa i tak sie nie zwróci bo bym musiał wziąć chyba z 8,5tys. Z pracą jest cieżko i jak tylko jest jakaś opcja to sie łapie na nią. Jakoś dam sobie rade. Myśle że puki co bede latał DRem a za jakiś czas spełnie swje marzenie i kupie WR250F albo DRZ 400. A pomysł z HMem narodził sie ponieważ załużmy mając te 6koła za 4 kupuje hma, kupuje nowy zestaw tuningowy na 70-80ccm, nowe opony + inne koszta no i jeszcze zostaje kupe kasy na latanie. Ale coraz bardziej sie przekonuje ze to był tylko głupi impuls :buttrock:

aha i wymaż te bzdury "sprzedam DR itd" :biggrin: nie warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym was zapytać co sądzicie o tym motorku http://moto.allegro.pl/item393169966_yamah..._50_r_2001.html czy cena nie jest zbyt wysoka?

Czy za wysoka to zależy w jakim jest stanie moto a wygląda na dopieszczone. Mimo wszystko za tą kase masz HM cre 50 albo Aprilie RX i chyba wszystko jasne, pozDRawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co piszecie to prawda, brat zostawił mi na kilka dni YZF450 05r i sie troche wznieciłem wyczynem. Zresztą jakiego człowiek motocykla by nie miał to i tak bedzie kombinował i myślał nad zmianą, ale to fakt kasa zainwestowana w DRa i tak sie nie zwróci bo bym musiał wziąć chyba z 8,5tys. Z pracą jest cieżko i jak tylko jest jakaś opcja to sie łapie na nią. Jakoś dam sobie rade. Myśle że puki co bede latał DRem a za jakiś czas spełnie swje marzenie i kupie WR250F albo DRZ 400. A pomysł z HMem narodził sie ponieważ załużmy mając te 6koła za 4 kupuje hma, kupuje nowy zestaw tuningowy na 70-80ccm, nowe opony + inne koszta no i jeszcze zostaje kupe kasy na latanie. Ale coraz bardziej sie przekonuje ze to był tylko głupi impuls ;)

 

 

Po DR HM bedzie jak rower w pozytywnym i negatywnym sensie. Najlepiej poszukaj jakiejś sety

:D Z Huski 610(jak dobrze pamiętam) przesiadłeś sie na dr 350 dla śmigania bez obsługowo ale teraz na HM'a??? Dla mnie dr 350 to rower w porównaniu z setą (waga i moc) a ty chyba chcesz siąść na trzy kołowy roweryk dla dzieci. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie was drodzy koledzy Enduromaniacy w tym temacie.

Staje przed kolejnym dylematem. Mam zamiar sprzedac swojego Exc 125 i Nx 125 i kupic cos wiekszego.

I ponownie. Te same warianty.

Motorek pojemnosci 250-650 4t Enduro, nie full cross.

mozliwosc jazdy na dwie osoby mowa o mozliwosci mocowania oryginalnych stopek. A nie zadne domowe przerobki.

Cena do symbolicznej złotówki do 10-11 tysi.

Prosze jakies konkretne propozycje modeli za ktorymi mam sie rozejzec gdyz narazie nie kupuje. Najpierw sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli z podnóżkami dla pasażera, to cywilne enduro. Dobre pewnie by było suzuki dr-z400s.

http://www.allegro.pl/item395075385_suzuki_dr_z_400_s.html Może byś znalazł do 11tys.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo LC4 640 , troszke przyciezkie , ale daje rade w terenie, bo jak sadze chodzi ci o enduro terenowe z mozliwoscia jazdy z plecakiem ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak naprawde po co komu enduro na dwie osoby??

 

Żeby np. wziąć swoją piękniejszą połowę na "romatyczną" przejaźdzkę w leśne ostępy :)

Poza tym takie enduro jest dużo bardziej uniwersalne - można i kolegę podwieźć i 30 kg ziemniaków od babci przywieźć :)

 

 

jak tak to moze jakas aprilia pegasso albo kawasaki klr?? :

 

KLR też byłaby fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby np. wziąć swoją piękniejszą połowę na "romatyczną" przejaźdzkę w leśne ostępy :biggrin:

Poza tym takie enduro jest dużo bardziej uniwersalne - można i kolegę podwieźć i 30 kg ziemniaków od babci przywieźć :wink:

KLR też byłaby fajna.

czary mary!!! :icon_rolleyes: :biggrin: cos pomiedzy 89' a 93' sprawdz na bikepic :bigrazz: :bigrazz: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ele musisz przemyslec czy chcesz w terenie ostro latac , czy lajtowo i bardziej na traski , asfalt , lesne /polne drogi zwiedzac ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eek.gif Z Huski 610(jak dobrze pamiętam) przesiadłeś sie na dr 350 dla śmigania bez obsługowo ale teraz na HM'a??? Dla mnie dr 350 to rower w porównaniu z setą (waga i moc) a ty chyba chcesz siąść na trzy kołowy roweryk dla dzieci. biggrin.gif

 

Źle pamiętasz przesiadłem sie z Hondy XLR250. A co więcej to pamiętaj że nie moc silnika robi z ciebie zawodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...