Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten kmx bardziej mi przypada do gustu, troszke kwadratowy , ale to nic :banghead: moze sprawie sobie cos w tym stylu we wakacje

 

a tak wogole to wy tez tak mieliscie na poczatku endurzenia ze sie trzesliscie na jakistam piaskach , panika itp. ?

Musisz więcej pojedzić tym co masz i nabrać wprawy, wtedy będziesz wiedział jak moto zachowuje się w takich czy innych warunkach. Na początku ostrożnie a z czasem jak nabierzesz pewności coraz odważniej, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa małe pytanka :biggrin:

1. chciałbym spytać Was który z podanych niżej modeli crossów polecilibyście najbardziej

-yz 125

-cr125

-kx 125

-ktm 125

 

2. czy roczne utrzymanie crossa 125tki przekracza sumę 1000zł ?? (materiały eksploatacyjne)

 

dziękuję za pomoc, odpowiedź

Serdecznie pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. czy roczne utrzymanie crossa 125tki przekracza sumę 1000zł ?? (materiały eksploatacyjne)

 

 

2. przekracza jeśli chcesz mieć sprawny motocykl

 

 

Oj przekroczy przekroczy i to pewnie sporo...taniej by już wyszła 250 ale to juz dość mocny motocykl...ja oczywiscie polecam CR 125 :D

 

Jeżeli nie liczyć oleju i benzyny, a jeździłbyś dosyć rzadko (np w weekendy) to zakładając że nic sie nie posypie to można się zmieścić w +-tysiaku. Zależy jak i ile jeździłbyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tłoki i korba i już masz 100zl a olej do skrzyni napęd,wiesz można sie zmiescić nawet w 500zl ale to nie frajda... jak masz jezdzic godzine w tygodniu to lepiej kupić enduro i cieszyć sie jazda... cross jest po to zeby mu po dupie dawać a nie pyrkać :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie co za motocykl byscie polecili do rajdów typu cross country i ogólnie dość lajtowego endurowania? Fundusze około 4500zł. Myślałem nad takimi maszynkami jak DT125R, może DR350 jakbym sie zmieścił w cenie (ale nie wiem jak to lata w terenie?), wchodzi w gre jeszcze kawasaki KMX 125 ale mniej chetnie. Macie do polecenia jeszcze jakieś 4T w takiej cenie mniej wiecej? Poza DT125 i KMX nie wiem czy bedą jeszcze jakieś enduro 2T o niskich kosztach utrzymania o dosć małej masie i przydatnosci do jazdy terenowej. Nie chce wyczynowego enduro - za duze koszty utrzyamania a mi zależy na zabawie a nie na wielkim sciganiu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez CHAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak byś miał troche wiece kasy... ale chyba DT bedzie najlepsza,DR baaardzo dobry sprzet jest też choc do CC zdeczka przyciężki może być(tylko żeby sie ktoś nie obraził) w teren do enduro DR najlepsza ale za 4,5 nie kupisz za 5,5 cos byś dorwał....a może KDX jeszcze lepsze zawieszenie niz w DT 32 konie albo CRM za tą kase spoko kupisz.Koszty utrzymania jak DT :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item310909060__april...zja_tanio_.html <----------- Co myślicie na temat tej RX. Wydaje mi się, że moto warte uwagi. Czy to rzeczywiście 98 rok? Czy ktoś wie ile mógłby wynieść remoncik takiej apki (w aukcji pisze , ze tłok padł - czyli na pewno szlif i tłok)? Dzięki za odp. Edytowane przez YADT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co waszym zdaniem było by najodpowiedniejsze z tych motocykli??

 

Suzuki Dr 350

 

KTM LC4

a jeśli KTM to 400 czy 620?

 

Poszukuje motocykla, lekkiego tak do 130 KG i mocnego a zarazem trwałego....tak najwięcej się zastanawiałem nad tym KTM ale podobno są troszkę wielkie i ciężkawe.

Poprzednim motocyklem był u mnie CZ 380 To mocny 2 takt i myśle ze po tym sprzęcie Dr była by troszkę mułowata...I co sądzicie?

Dieki za pomoc :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...